Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α ρε Τζιμαρα τι μας κανεις! 😋

Επισης, εχει μεχρι σημερα EA Play με €0.99 για νεους συνδρομητες οποιος ενδιαφερεται.

Επεξ/σία από Cariolanoc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Σε ευχαριστώ φίλε μου. 

Σε περίπτωση πάλι πού πάθει drift  και λήξει η εγγύηση μπορούμε να φτιάξουμε μόνοι μας? 

Ναι γίνεται επισκευή όπως και στα χειριστήρια του ps4, μάλιστα νομίζω ότι έχουν τα ίδια αναλογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cariolanoc είπε

Α ρε Τζιμαρα τι μας κανεις! 😋

Επισης, εχει μεχρι σημερα EA Play με €0.99 για νεους συνδρομητες οποιος ενδιαφερεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήταν που η αλλαγή από FOX Engine σε Unreal Engine (4, φαντάζομαι) ήταν καλή για την σειρά!😄

Πάνω που έλεγε να το κατεβάσω και να δώσω μια ευκαιρία…

Επεξ/σία από kosmsamo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, johnnyman είπε

Σε ευχαριστώ φίλε μου. 

Σε περίπτωση πάλι πού πάθει drift  και λήξει η εγγύηση μπορούμε να φτιάξουμε μόνοι μας? 

Ναι δεν είναι δύσκολο.

 

3 ώρες πριν, johnnyman είπε

 

 

Επεξ/σία από mikele13-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mikele13- είπε

Καλορίζικο!!!

Εγγύηση ισχύει η πρώτη που έχεις δυστυχώς....

Θα μπορεί όμως να αγοράσει νεο κοντρόλερ και να στείλει το παλίο με την αποδειξη του νέου. 😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Θα μπορεί όμως να αγοράσει νεο κοντρόλερ και να στείλει το παλίο με την αποδειξη του νέου. 😁😁😁

Γίνεται αυτό? Χάχα.

Εχω και 2ο αλλά μαύρο γαμωτο 😆 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κακή κατάσταση υγειας του Christopher Judge τον Αύγουστο του 2019 φαίνεται να έπαιξε καποιο ρόλο στην αναβολή κυκλοφοριας του Ragnarok..

https://www.pushsquare.com/news/2021/09/kratos_actor_christopher_judge_says_god_of_war_ragnarok_was_delayed_because_of_me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, adok13 είπε

 

Screenshot_20211001_010052.jpg

Έχω ξεραθεί λέμε δεν μπορώ άλλο χαχαχχαχα 

Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω...!

FB_IMG_1633041968725.jpg

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που αναφέρθηκε η Bluepoint και είχε και απορία ο @Malthadorπαλιότερα για νουμεράκια exclusive,έχουμε μια πρώτη εικόνα για το Demons Souls 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το pro 22 και έβαλα και επαιξα κάνα δυο αγώνες...Νταξει δεν μπορει,μας κάνει πλάκα η konami... Χειρότερο pro δεν έχει υπάρξει ποτε,τα γραφικά τραγικά, τί unreale engine και πράσινα άλογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...