Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, kjtzemis είπε

Αυτό σημαίνει πως μόνιμα για ήχο ακόμα και για τα κανάλια θα εχω τον ενισχυτή σωστά;;

για ποιον λόγο αφαίρεσαν το optical δεν μπορώ να καταλάβω.

Ποιον AV εχεις μηπως εχει pass through αν εχει μολις κλεινεις τον ενισχυτη παει ο ηχος στην τηλεοραση.

Και εγω στον AV εχω την κονσολα και απο τον AV παει στην τηλεοραση αλλα με ενοχλει γιατι ο AV εχει δυο επιλογες στο pass through μια να επιλεγει την τελευταια πηγη πχ Game η να επιλεγει μονιμα μια πηγη πχ Media Player

Και ετσι αν πχ ειχα βαλει να δω ταινια απο το Zidoo Z10 pro μενει ο ενισχυτης στο media player και αν θελω μετα να βαλω να παιξουν τα παιδια PS5 πρεπει να αναψω τον ενισχυτη να επιλεξω game και να τον κλεισω μετα αν θελω να δω ταινια παλι το ιδιο να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά , υπάρχει κάποια λίστα των PS4 παιχνιδιών που πήραν επίσημα update για το PS5? Όχι μόνo για 60fps αλλά και στο οπτικό κομμάτι (γραφικά). Αν έχει συζητηθεί κάπου αλλού αυτό το θέμα δώστε link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jimmyh είπε

Καλησπέρα παιδιά , υπάρχει κάποια λίστα των PS4 παιχνιδιών που πήραν επίσημα update για το PS5? Όχι μόνo για 60fps αλλά και στο οπτικό κομμάτι (γραφικά). Αν έχει συζητηθεί κάπου αλλού αυτό το θέμα δώστε link.

https://www.pushsquare.com/guides/ps4-to-ps5-all-games-with-confirmed-free-upgrades

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καλημερα μου.

Δεν ξερω αν καποιος επαιξε η παιζει το Deathloop , εχθες μετα απο 3-4 αποτυχημενες προσπαθειες να βγαλω μια αποστολη και αφου στην τελευταια προσπαθεια ειχα και ενα invade απο την Julianna (την οποια σκοτωσα και εριξε υπεροχο Loot) και εννοειται τελειωσα και το main quest και ημανε φορτωμενος ως εκει που δε παει , εφαγε παγωμα το παιχνιδιιιιιιι......

Εχει τυχει σε κανεναν να γινεται αυτο σε συγκεκριμενο sequence που ακολουθησε τα missions? η γενικα? μην παθω οτι με το returnal και το παρατησω , γιατι  μ αρεσε αρκετα.

Ευχαριστω και καλη εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vag.patrick είπε

Την καλημερα μου.

Δεν ξερω αν καποιος επαιξε η παιζει το Deathloop , εχθες μετα απο 3-4 αποτυχημενες προσπαθειες να βγαλω μια αποστολη και αφου στην τελευταια προσπαθεια ειχα και ενα invade απο την Julianna (την οποια σκοτωσα και εριξε υπεροχο Loot) και εννοειται τελειωσα και το main quest και ημανε φορτωμενος ως εκει που δε παει , εφαγε παγωμα το παιχνιδιιιιιιι......

Εχει τυχει σε κανεναν να γινεται αυτο σε συγκεκριμενο sequence που ακολουθησε τα missions? η γενικα? μην παθω οτι με το returnal και το παρατησω , γιατι  μ αρεσε αρκετα.

Ευχαριστω και καλη εβδομαδα.

Το εχω μονο 2 μερες (disk), δεν εχω φτασει εκει, αλλα μεχρι στιγμης ολα οκ... 

Κι εμενα μ'αρεσει μεχρι στιγμης...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, stcp είπε

Το εχω μονο 2 μερες (disk), δεν εχω φτασει εκει, αλλα μεχρι στιγμης ολα οκ... 

Κι εμενα μ'αρεσει μεχρι στιγμης...

 

Spoiler

Εχεις ηδη παρει την δυναμη που κανεις infuse οπλα και αντικειμενα? Μετα απο αυτο ξεκιναει και το πραγματικο παιχνιδι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

7 λεπτά πριν, vag.patrick είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Εχεις ηδη παρει την δυναμη που κανεις infuse οπλα και αντικειμενα? Μετα απο αυτο ξεκιναει και το πραγματικο παιχνιδι.

 

Οχι! Ειμαι στο μεσημερι της πρωτης μερας.

Και νομιζα οτι επαιζα Deathloop! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, stcp είπε

 

Οχι! Ειμαι στο μεσημερι της πρωτης μερας.

Και νομιζα οτι επαιζα Deathloop! 😄

Δεν εισαι και μακρια 2-3 μερες θα κανεις επαναληψη στα ρηγορα , ειναι δυνατο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω όσους έχουν βάλει εσωτερικό SSD τι ταχύτητες πιάνετε? Εγώ έβαλα έναν Patriot gen4 και πιάνει 6100ΜΒ/sec, ενώ είναι "up to 7400MB/sec". Νομίζω ο εσωτερικός πιάνει αρκετά παραπάνω έτσι? Σκέφτομαι τα games που παίζουμε συχνά (οικογενειακώς) να τα έχω στον εσωτερικό, αυτά που παίζω πιο αραιά στον Μ2 (και αυτά που έχω τελειώσει ή παίζω σπάνια στον εξωτερικό, ως εχουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...