Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγινε τοποθετηση εχθες..δεν ειχα δυναμη να ασχοληθω.Μηα μικρη γευση , περασα 180gb απο το εσωτερικο στον m2 σε 4λέπτακια…

παρτε και εικονες

Spoiler

 

 

F81EE127-532A-47D5-8F41-A0BA375AD8F6-min.jpeg

6829D071-E36F-42AB-BD08-CDF36835E84C-min.jpeg

7E012225-C6E8-4F92-B850-4B45777600B8-min.jpeg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετα το τελευταίο update αυτο που παρατήρησα ειναι οτι οταν το PS5 μπαίνει σε rest mode και μετα το ανοιγεις δεν χάνει τον εξωτερικό δίσκο. Ακόμα οταν πάς στους δίσκους τον βλέπει αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα σήμερα ξαφνικά ένα τρελό περιστασιακο input delay και γενικά περίεργη συμπεριφορά και στα δύο χειριστήρια ακόμα και στην κεντρική οθόνη. Έχει κανείς ιδέα ή παρόμοια εμπειρία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια στο fifa22 σε ασχετες στιγμες μου παγωνει στον αγωνα και κολλαει μετα συνεχιζει και μετα ξανασταματαει και freezαρει. Σε offline παιχνιδι με παρεα οχι online. Το εχετε και αλλοι αυτο ή εχει προβλημα το ps5 μου; Σε αλλα παιχνιδια δεν μου το κανει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Παιδια στο fifa22 σε ασχετες στιγμες μου παγωνει στον αγωνα και κολλαει μετα συνεχιζει και μετα ξανασταματαει και freezαρει. Σε offline παιχνιδι με παρεα οχι online. Το εχετε και αλλοι αυτο ή εχει προβλημα το ps5 μου; Σε αλλα παιχνιδια δεν μου το κανει…

Είναι πρόβλημα του FIFA 22 (ng μάλλον) το κανει και στο XBOX...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το προ να δω και εγω με τη σειρά μ το ποσό κακό gameplay έχει. Άσχετα από το gameplay π είναι τραγικό και αν στις 28 Οκτωβρίου δεν το βελτιώσουν με το ανερχόμενο πατς θα μιλάμε για πανωλεθρια. Τεσπα αυτό π μ έκανε αρνητική εντύπωση ειναο το ποσό ασχημα γραφικά έχει. Δε γίνετε να έχει χειρότερα γραφικά από το 2021. Στο 21 ο κόσμος στη κερκίδα φαινόταν μια χαρα στο 22 τι είναι αυτό το χάλι σε χορτάρι και κόσμο στο γήπεδο μιλάμε μια αηδία. Μακάρι αυτο το καινούριο το UFL να αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kalliosmanos είπε

Παρατήρησα σήμερα ξαφνικά ένα τρελό περιστασιακο input delay και γενικά περίεργη συμπεριφορά και στα δύο χειριστήρια ακόμα και στην κεντρική οθόνη. Έχει κανείς ιδέα ή παρόμοια εμπειρία; 

Για πόση ώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Ενημερωτικα επειδη βλεπω οτι πολλοι ενδιαφερονται για plates:

 

https://www.insomnia.gr/articles/games/playstation/paranoma-ta-faceplates-tou-ps5-sony-apeilei-me-miniseis/

Επεξ/σία από Votritis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα αγορασα το PS5 απο Αγγλια και ηθελα να ρωτησω το εξης:

Υπαρχουν καποιες ρυθμισεις που χρειαζεται να κανω ως νεος χρηστης; Να το θεσω ας πουμε σε performance or resolution ως default; Ή κατι αλλο παρομοιο που θα προτεινατε σε καποιον που μολις το αγορασε;

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Pakmanis είπε

Προσφατα αγορασα το PS5 απο Αγγλια και ηθελα να ρωτησω το εξης:

Υπαρχουν καποιες ρυθμισεις που χρειαζεται να κανω ως νεος χρηστης; Να το θεσω ας πουμε σε performance or resolution ως default; Ή κατι αλλο παρομοιο που θα προτεινατε σε καποιον που μολις το αγορασε;

Ευχαριστω εκ των προτερων

Η Επιλογές με το performance η resolution είναι στης επιλογές τον παιχνιδιών, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι εσυ από την κονσόλα συγκεκριμένα, εκτός αν μου διαφευγει κάτι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Η Επιλογές με το performance η resolution είναι στης επιλογές τον παιχνιδιών, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι εσυ από την κονσόλα συγκεκριμένα, εκτός αν μου διαφευγει κάτι

Μπορείς να βάλεις από τις ρυθμίσεις συστήματος σαν προεπιλογή να είναι το performance. Οπότε τα παιχνίδια ήδη όταν ξεκινούν θα έχουν αυτή τη ρύθμιση .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...