Προς το περιεχόμενο

Η Sony επαναφέρει το Cyberpunk 2077 στο PlayStation Store με ειδοποίηση για το βασικό PlayStation 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια που λέτε για pc, το έπαιξα σε παλιότερο setup, ryzen 1700@4ghz και ελαφρώς oced FURY X, το αποτέλεσμα να έχω ένα σταθερό frame rate περίπου στα 35-38fps σε ανάλυση 2Κ με μια μίξη medium και high γραφικών και ένα τελικό οπτικό αποτέλεσμα πολύ καλό και εντελώς playable παιχνίδι. Δεν είναι τόσο χάλια τα πράγματα αν κάνεις μερικές περικοπές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, SkaL- said:

Μια που λέτε για pc, το έπαιξα σε παλιότερο setup, ryzen 1700@4ghz και ελαφρώς oced FURY X, το αποτέλεσμα να έχω ένα σταθερό frame rate περίπου στα 35-38fps σε ανάλυση 2Κ με μια μίξη medium και high γραφικών και ένα τελικό οπτικό αποτέλεσμα πολύ καλό και εντελώς playable παιχνίδι. Δεν είναι τόσο χάλια τα πράγματα αν κάνεις μερικές περικοπές.

εγω με 5820k στα 4,2 με μια gtx 970 το ετρεξα στα 1440p με frame rate 40 42

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/6/2021 στις 6:04 ΜΜ, jerry banana είπε

Πολυ καλό παιχνίδι ελπιζω να το χαρείτε στο ps4 εσάς .Εγώ το είχα τερματίσει λίγο μετά την αρχική κυκλοφορία του στον υπολογιστή και δεν είχα θέματα παρόλο που έχω παλιό υπολογιστή του 2016 .Να το χαρείτε έχει ωραία ιστορία και πολύ παίξιμο  που θα ψυχαγωγειθειτε

Not-so-humblebrag

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...