Προς το περιεχόμενο

Εντελώς δωρεάν η αναβάθμιση σε Windows 11 μόνο για χρήστες Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Microsoft δημοσίευσε μια ανάρτηση ιστολογίου στο windows insider, είπε ότι δοκιμάζει την 7η γενιά και το ryzen 1000 cpu εάν πληροί τις απαιτήσεις για το OS

Σιγα σιγα πολλα θ αλλαξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα και εγώ την αναβάθμιση 22000 καμία σχέση με την leaked version  ακόμη πιο γρήγορη απόκριση σε ένα σάπιο ασύρματο ποντίκι που έχω δεν κολλάει καθόλου ακόμα και με σχεδόν τελειωμένη μπαταρία ενώ πριν ακόμα και με καινούρια ήταν για κλάματα. Πλήρως σχεδόν Ελληνικό μενού μόνο στην αρχική οθόνη εισόδου έγραφε wellcome.

Επίσης ακόμα και εδώ στο forum όταν γράφω στα Αγγλικά σου εμφανίζει τον σωστό τρόπο γραφής της λέξης και στον Ενικό και στον πληθυντικό ενώ και το ίδιο το λειτουργικό είναι ταχύτατο και με απλή επικάλυψη του κέρσορα στα περισσότερα παράθυρα σου εμφανίζει πολλαπλές επιλογές και λειτουργίες.

Επίσης νομίζω πως είναι αυτονόητο ότι εγώ το pc το χρησιμοποιώ καθαρά για ψυχαγωγία παιχνίδια ταινίες σειρές δεν είναι pc εργασίας παρόλα αυτά ακόμα και με την leaked version  δεν είχα πρόβλημα πουθενά πόσο μάλλον τώρα.

Σαφώς και δεν θα πρότεινα ποτέ σε κάποιον να το βάλει ως κύριο λειτουργικό όπως κάνω εγώ αν χρησιμοποιεί το pc για την δουλειά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνώ με όλους όσους κατακεραυρώνουν KAI αυτή την υποχρεωτικότητα του Bill Gates.

Συνηθείστε τον εκβιασμό, ήρθε για να μείνει.

Υπολογιστή δεν αλλάζουμε απλά και μόνο επειδή είναι 5 ετών, δεν είναι γιαούρτι να έχει ημερομηνία λήξης ο υπολογιστής, αλλά τον αλλάζουμε όταν δεν ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις μας.

Εννοείται και δεν θα αναβαθμίσω το hardware αφού τρέχει τα Windows 10 άψογα, απλά απαντάω σε αυτούς που λένε ότι μπορείς να έχεις 6ης, 7ης γενιάς υπολογιστή, (αλλά και 1ης γενιάς i7 950 είναι υπεραρκετός όπως ξέρω αυτόν που έχει ο ξάδερφός μου), και είναι καιρός να αλλάξουμε υπολογιστή, για να σερφάρουμε και να παίζουν τα παιδιά Fortnite. Όταν θα τεθεί θέμα ασφαλείας η ενημέρωση των Windows, βλέπουμε.

Καλά, κανένας δεν τους έχει πει σε όλους αυτούς που τρώνε όλα τα λεφτά τους στα λαμπάκια του υπολογιστή τους, ότι οι πιο πολλοί παίρνουμε τα μισά λεφτά από όσα παίρναμε πριν 10 χρόνια και ότι έχουμε και οικογένειες με υποχρεώσεις;

Επεξ/σία από Xarh
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...