Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα είδα προς brasil μεριά το cod modern warfare  στα 18 €. Δεν το έχω ξανά πετύχει τόσο χαμηλά. Αξίζει να το πάρω για το campaign? Γενικά έχω παίξει τα περισσότερα και μου αρέσει η σειρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Αυτό ακριβώς λέω, γιατί κολλάτε στα mAh? Πόσες ώρες σερί παίζετε στην καθησιά? 

Λιγότερα mah= λιγότερες ώρες= περισσότερες φορτίσεις= μεγαλύτερη φθορά. Θα τις πετάξεις πολύ νωρίτερα από τις ΑΑ  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν συγκρινεται  το dock με επαναφορτιζομενες μπαταριες. Τι συζητάμε τωρα. Το ένα είναι premium κατάσταση ,με τα φωτάκια του τα ετσι του ,απλά ακουμπας πάνω τα χειριστήρια και τέλος. Κάτι για 6 ωρες εργονομια που διάβασα δεν υφίσταται είναι πολύ παραπάνω. Η οτι θα ζεσταίνεται από την φόρτιση.δηλαδη το ps5 κοντρολλερ θα καεί; από ετσι και με τις μπαταριες μπασε βγαλε θα μποσικαρει όλο το καπάκι.  Οποιος δεν βαριέται να φορτίζει μπαταριες, όποιος δεν έχει μέσα σπίτι  παιδια σκυλιά γατιά που υπάρχει περίπτωση να του παιρνουν τις μπαταριες που φορτίζει όπως καλή ώρα μου εκαναν εμένα τότε είναι και αυτό λύση.

Παντος το dock που ποσταρα που το έχω σχεδόν χρόνο δεν έχω δει ποτέ ένδειξη your battery its low.γλιτωσα από τους φορτιστές στην μπριζα με τις μπαταρίες πολλές φορές τριγύρω του λέγοντας τις βάζω μετά για φόρτιση."γυναίκα που ειναι οι μπαταρίες που ηταν διπλα στο φορτιστη; δεν ξερω δεν πηρα τιποτα"μα εσύ καθάρισες ρε γυναίκα. 

Ε κοιτα μη τις έβαλα στο συρτάρι.

Α στα διαολια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, chrisgewrgi said:

Οποιος δεν βαριέται να φορτίζει μπαταριες, όποιος δεν έχει μέσα σπίτι  παιδια σκυλιά γατιά που υπάρχει περίπτωση να του παιρνουν τις μπαταριες

Παιδιά δεν έχω άλλα με ένα σκύλο μέσα και πολλές γάτες οι μπαταρίες δεν έχουν κουνηθεί ποτέ όποτε τις φορτίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν θα είναι gamers γιαυτο

2 λεπτά πριν, NickTG είπε

Παιδιά δεν έχω άλλα με ένα σκύλο μέσα και πολλές γάτες οι μπαταρίες δεν έχουν κουνηθεί ποτέ όποτε τις φορτίζω. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, leo066 είπε

Λιγότερα mah= λιγότερες ώρες= περισσότερες φορτίσεις= μεγαλύτερη φθορά. Θα τις πετάξεις πολύ νωρίτερα από τις ΑΑ  

Φίλε μου απλές αναλώσιμες μπαταρίες είναι και στις δυο περιπτώσεις. Ας τις πετάξω και πιο γρήγορα δεν θα κάτσω τώρα να μετράω και τις επαναφορτίσεις… Να ήταν μπαταρία αυτοκινήτου αξίας 300 ευρώ οκ εκεί προφανώς θα με ένοιαζε περισσότερο. 
 

Βέβαια περί ορέξεως. Αν κάποιος τη βρίσκει χαϊδεύοντας τις 2000+ mAh μπαταρίες και κάνοντας οικονομία στις επαναφορτίσεις, πάω πάσο. Κάπου όμως το θέμα σταματάει να είναι πρακτικό και γίνεται πλέον ocd.

Εγώ πάντως έχω την ευκολία μου και το κεφάλι μου ήσυχο ξέροντας ότι κάθε φορά που πιάνω το χειριστήριο για να παίξω είναι 100% φορτισμένο. 
 

 

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντος δεν υπάρχει κολυμπιθροξυλο αν  θες να αγοράσεις κατι, κοιταζα απο περιέργεια αυτά τα razer halo ακουστικα ,η το πληκτρολόγιο halo και το μόνο που υπάρχει είναι στο ebay για τους προνομιούχους αμερικανους. Τόσο μεγάλη κατανάλωση έχουν τα παντα πλεον;

 

3876333-razerhalogearpreorder.jpg

22 BIDS στα 1300 δολάρια..μάλιστα 

Screenshot_20211122-004938_eBay.jpg

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

 Τόσο μεγάλη κατανάλωση έχουν τα παντα πλεον

Εχει μειωθεί αισθητά η παραγωγή από πέρυσι με τον covid,γιαυτό δεν μπορείς να βρείς καν άλλα απλά προιόντα της Microsoft όπως το play and charge kit ή τα ασύρματα ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε 10 σελίδες ανοίγει η ίδια χιλιοειπωμένη συζήτηση για τις μπαταρίες. Και πιάνει άλλες 4-5 σελίδες κάθε φορά. Δεν ανοίγετε ένα θέμα μόνο για τις μπαταρίες να ησυχάσουμε; Δεν μπορούμε να βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια όλη την ώρα. Ενώ έχουν ήδη υπεραναλυθεί άπειρες φορές.

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Αν καταληξεις στη λυση του dock, πριν το αγορασεις κανε μια αναζητηση να δεις αν το συγκεκριμενο που θες, εχει καλη διαρκεια μπαταριας.Να το ψαξεις να δεις αλλοι που το εχουν αν ειναι ευχαριστημενοι.

Αυτός είναι το πιο βασικό. Να έχει μεγάλη διάρκεια η μπαταρία.

Το αν θα πάρει κάποιος dock είναι καθαρά προσωπική επιλογή. Για μένα βολεύει ο απλός φορτιστής γιατί τον έχω και για να φορτίζω και άλλες μπαταρίες (AA, AAA κλπ). Κάποιο άλλοι βολεύονται περισσότερο με το dock .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Αυτό ακριβώς λέω, γιατί κολλάτε στα mAh? Πόσες ώρες σερί παίζετε στην καθησιά? 

2 ώρες την ημέρα, περίπου, έχει ένα point η λογική σου, δεν ξέρω όμως, πόσες ώρες κρατάει το χειριστήριο με 800mAh?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, music_lover είπε

2 ώρες την ημέρα, περίπου, έχει ένα point η λογική σου, δεν ξέρω όμως, πόσες ώρες κρατάει το χειριστήριο με 800mAh?

Γύρω στις 4-5 ώρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το μήνυμα μου κάπου χάθηκε μέσα στα μηνύματα για μπαταρίες θα ξανά ρωτήσω άλλη μια. 

Έχει brasil το cod modern warfare sta 18 € και σήμερα είδα immortal fynex rising gold edition στα 21. 

Τα έχετε παίξει αυτά τα παιχνίδια? Αξίζουν σε αυτές τις τιμές? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...