Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, malias4 είπε

Ηρθε και το δικο μου απο mediamarkt!  Oι φωτο το αδικουν παρα πολυ! Ειναι πανεμορφο και εντελως αλλο feeling στο χερι. Πισω ειναι σαν δερμα και αριστερα που ειναι διαφανο φαινεται ο μηχανισμος της δονησης οταν γυριζει 😎

 

EDD8BB9E-8829-4346-9377-0026397F3A84.jpeg

72ED1C0D-D823-47B0-8C39-800966EEB8C2.jpeg

A69DC2C5-667C-4330-84A0-C890138145A9.jpeg

Εν τω μεταξύ εμένα από Public εδώ και τρεις μέρες σε διαδικασία συλλογής είναι. Τι συλλέγουν. :lol:

Άλλαξε τουλάχιστον από την εκτεταμένη αναζήτηση που το έψαχναν μια εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς χρήστες premium controllers,

Aν δεν παίζεις competitive online fps, αλλά παίζεις campaign fps και όλα τα άλλα είδη σαν εμένα, αξίζει κάποιος να αγοράσει ένα controller τύπου elite?

Θα καταλάβω την διαφορά χρήσης στην διπλή plus τιμή απο το βασικό?

(Αν και για το elite απο όσο εχω δεί αν δεν σου βγάλει προβλημα, όλοι το καψουρεύονται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, George7Byron είπε

Ερώτηση προς χρήστες premium controllers,

Aν δεν παίζεις competitive online fps, αλλά παίζεις campaign fps και όλα τα άλλα είδη σαν εμένα, αξίζει κάποιος να αγοράσει ένα controller τύπου elite?

Θα καταλάβω την διαφορά χρήσης στην διπλή plus τιμή απο το βασικό?

(Αν και για το elite απο όσο εχω δεί αν δεν σου βγάλει προβλημα, όλοι το καψουρεύονται)

Κοιτα, ο competitive και ειδικα αυτος που θα το χρησιμοποιήσει και στο PC, θα το χαρει περισσότερο, ειδικα με τα εξτρα κουμπια που εχει απο κατω.
Απο εκει κ περα, και εγω δεν παιζω competitive και σχεδον καθολου multiplayer στην κονσολα, μονο single player games. Και δε το μετανιωνω που το αγορασα γιατι ειναι εξαιρετικο στο χερι, τα διαφορετικα thumbs και arrows ειναι πολυ βολικα, το κλειδωμα σε πιο "κοντο" πατημα στα triggers υπεροχο σε διαφορα παιχνιδια. Και επειδη το χρησιμοποιω πολυ κ στο PC, εκει σε πιο συνθετα παιχνιδια κανω map διαφορα κουμπια εκει αντι στο keyboard ή σε υπομενου και βολευει πολυ.

Απο εκει κ περα, 150-180Ε ειναι κομματακι πολλα αν δεν παιζεις πολυ. Αλλα καθε τοσο το βρισκεις και σε καμια προσφορα, εγω ετσι το ειχα τσιμπησει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Charismo είπε

Εν τω μεταξύ εμένα από Public εδώ και τρεις μέρες σε διαδικασία συλλογής είναι. Τι συλλέγουν. :lol:

Άλλαξε τουλάχιστον από την εκτεταμένη αναζήτηση που το έψαχναν μια εβδομάδα.

Εμενα ηταν εκτεταμενη αναζητηση απο προν 2 εβδομαδες στο public 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο υπαρχει τροπος να το ενεργοποιησω σε XBOX που ειναι στην Ελλαδα ; Δεν επαιξα καθολου το XL εκτος απο λιγο καιρο που ηταν στο game pass μολις πηρα το Series X και το σκεφτομαι

https://www.eneba.com/el/xbox-mortal-kombat-xl-xbox-live-key-argentina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Αυτο υπαρχει τροπος να το ενεργοποιησω σε XBOX που ειναι στην Ελλαδα ; Δεν επαιξα καθολου το XL εκτος απο λιγο καιρο που ηταν στο game pass μολις πηρα το Series X και το σκεφτομαι

https://www.eneba.com/el/xbox-mortal-kombat-xl-xbox-live-key-argentina

Απο αργεντινη μεχρι προσφατα απλα εβαζες vpn κ εκανες redeem τον κωδικο. Απλα τωρα τελευταια διαβαζω εδω κ εκει οτι δεν δουλευει. Η δουλευει αλλα θελει καμμια εβδομαδα να το παρει. Αλλα τοσο λιγο που κανει αγορασε το κ αν παει κατι στραβα χαλαλι ας πιει ενα φρεντι εξπρεσιο στην υγεια σου ο Φιλ ☺️

Επεξ/σία από malias4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι τσιρκολίτο είναι αυτό ;

Έτσι νόμιζα και εγώ από τις φωτογραφίες αλλά βλέποντας του παιδιού που το πήρε, άλλαξα γνώμη, ωραίο είναι αν και μάλλον θα προτιμούσα την μαύρη εορταστική έκδοση, δεν είμαι μεγάλος φαν των χρωμάτων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, George7Byron είπε

Ερώτηση προς χρήστες premium controllers,

Aν δεν παίζεις competitive online fps, αλλά παίζεις campaign fps και όλα τα άλλα είδη σαν εμένα, αξίζει κάποιος να αγοράσει ένα controller τύπου elite?

Αξίζει αν το βρείς κάτω από 100ευρώ.

Για τα 170+ευρώ που έχει κανοονικά,ούτε με σφαιρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αξίζει αν το βρείς κάτω από 100ευρώ.

Για τα 170+ευρώ που έχει κανοονικά,ούτε με σφαιρες.

Υπάρχει πιθανότητα αυτήν την εποχή να βρεις καινούριο elite 2 κάτω από 100 €? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, malias4 είπε

Ηρθε και το δικο μου απο mediamarkt!  Oι φωτο το αδικουν παρα πολυ! Ειναι πανεμορφο και εντελως αλλο feeling στο χερι. Πισω ειναι σαν δερμα και αριστερα που ειναι διαφανο φαινεται ο μηχανισμος της δονησης οταν γυριζει 😎

 

 

72ED1C0D-D823-47B0-8C39-800966EEB8C2.jpeg

 

Αν το υλικό αυτό ειναι σαν το υλικό που έχουν τα mouse της MS μετα απο κάποιο καιρό λιώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

A ok δεν το ήξερα. Ευχαριστώ για την πληροφορία. 

Φιλος μου το αγόρασε από amazon like new κατάσταση στις 80λίρες(αυτός μένει Αγγλία βέβαια).

Πάλι ακριβότερα του βγήκε και φυσικά δεν είναι καινούργιο,αλλά σαν τιμή είναι υποφερτή για κάποιον casual χρήστη και από εγγύηση τον καλύπτει το amazon φυσικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...