Προς το περιεχόμενο
Xbox Series X Topic v3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, malias4 είπε

Ηρθε και το δικο μου απο mediamarkt!  Oι φωτο το αδικουν παρα πολυ! Ειναι πανεμορφο και εντελως αλλο feeling στο χερι. Πισω ειναι σαν δερμα και αριστερα που ειναι διαφανο φαινεται ο μηχανισμος της δονησης οταν γυριζει 😎

72ED1C0D-D823-47B0-8C39-800966EEB8C2.jpeg

Αν το υλικό αυτό ειναι σαν το υλικό που έχουν τα mouse της MS μετα απο κάποιο καιρό λιώνει.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 1,7k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Λίγο λιγότερες από τη γυναίκα μου συνεπώς.

Την Τρίτη παρέλαβα την Halo Edition από MS Store Γερμανίας. Ήμουν τυχερός και πρόλαβα 2ο κύμα στοκ για λίγα λεπτά. Γενικά έπαιρνα πάντα συλλεκτικές εκδόσεις XBOX, για μένα, μακράν η καλύτερη που έβγαλ

Επστρέφουμε μέσα Ιουλίου Καλα μπάνια, καλά μυαλά.

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

A ok δεν το ήξερα. Ευχαριστώ για την πληροφορία. 

Φιλος μου το αγόρασε από amazon like new κατάσταση στις 80λίρες(αυτός μένει Αγγλία βέβαια).

Πάλι ακριβότερα του βγήκε και φυσικά δεν είναι καινούργιο,αλλά σαν τιμή είναι υποφερτή για κάποιον casual χρήστη και από εγγύηση τον καλύπτει το amazon φυσικά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

με τα λεφτά που κοστίζει το elite(αρχική τιμή) τώρα με τις εκπτώσεις θα πάρεις παιχνίδια να παίζεις κανα δυο χρόνια.το χειριστήριο που έρχεται με την κονσόλα σκοτώνει .

Επεξ/σία από garrett156
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Τι τσιρκολίτο είναι αυτό ;

Εμένα μαρέσει σαν χρωματισμούς,αλλα έχει το κακό ότι δεν καταλαβαίνεις εύκολα ποιου παιχνιδιού βασίζεται όταν το βλέπεις από μπροστά αν δεν δεις προσεκτικά το σηματάκι στο αριστερα μέρος.

Εγω οταν το πρωτο ειδα,νόμιζα ότι το βγάλανε για τοο παιχνίδι Rage 2 που έχει πολύ τέτοια χρώματα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Φιλος μου το αγόρασε από amazon like new κατάσταση στις 80λίρες(αυτός μένει Αγγλία βέβαια).

Πάλι ακριβότερα του βγήκε και φυσικά δεν είναι καινούργιο,αλλά σαν τιμή είναι υποφερτή για κάποιον casual χρήστη και από εγγύηση τον καλύπτει το amazon φυσικά.

Κοίταξε να δεις, εγώ πήρα 2 καινούρια αλλά και τα 2 πήγαν για service. Το ένα μετά την αλλαγή δουλεύει μια χαρά και το άλλο το περιμένω από το service. Οπότε σίγουρα θα προτιμούσα να πάρω από αμαζον πολύ φτηνότερο ανακατασκευασμένο ή μεταχειρισμένο like new. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 24/11/2021 στις 6:23 ΜΜ, thagkol είπε

Τα τσίμπησα, πιο πολύ γιατί αυτά που έχω για το PC και τα χρησιμοποιώ αρκετά για τη δουλειά (Teams) κάνουν συνέχεια νερά, οπότε με την προοπτική ότι τα Xbox που είναι Microsoft θα συνεργάζονται αρμονικά με τα Windows ίσως αξίζει τον κόπο (και προφανώς θα κουμπώνουν καλά και στο XBox - 2 σε 1).

Γρήγορη ερώτηση κρίσεως (αν ξέρει βέβαια κανείς).

Περιμένω αύριο να παραλάβω το Xbox Wireless Headset με τιμή αγοράς 100 ευρώ. Προλαβαίνω να το ακυρώσω και να πάρω το Razer Kaira Pro στα 115 ευρώ που το δίνει η Microsoft ως Black Friday deal. Αξίζει; Θεωρητικά έχει αρχική τιμή 170 το Razer οπότε (θεωρητικά πάντα) είναι αρκετά ακριβότερο άρα καλύτερο.

Έχει κανείς άποψη γιατί τα reviews που διαβάζω με μπερδεύουν; Δε χρησιμοποιώ μικρόφωνο για gaming αλλά το θέλω για Τeams/Zoom calls στα Windows για τη δουλειά, και προφανώς με ενδιαφέρει να είναι άνετο και φυσικά να έχει καλό ήχο στο Xbox Series X.

Επεξ/σία από thagkol
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
On 24/11/2021 at 18:45, Pantaz said:

Εγώ παιδιά αύριο λογικά παραλαμβάνω! Το Xbox elite 2 halo edition! Ήμουν ανάμεσα στην κονσόλα η το χειριστήριο και πήγα εκεί! Το θέωρω πιο διαδραστικό! Γνωμουλα μου παντα!

Καλησπέρα! Πότε και από που το παρήγγειλες?? Έχω κάνει προπαραγγελία από 10/11 στον Κώτσο και δεν το βλέπω να το στέλνουν ποτέ. Στα μηνύματα που τους έχω στείλει δεν έχει απαντήσει επίσης κανένας...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
31 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Έχω κάνει προπαραγγελία από  Κώτσο και δεν το βλέπω να το στέλνουν ποτέ.

Στα μηνύματα που τους έχω στείλει δεν έχει απαντήσει επίσης κανένας...

welcome to the club. 1 μήνα αναμονή για να μου επιστρέψουν δωροεπιταγή από ακυρωμένη παραγγελία και ακόμα στο περίμενε,πέραν από παραγγελία άμεσα διαθέσιμου παιχνιδιού που είμαι στο περίμενε εδώ και μια εβδομάδα.

Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις απόο αύριο τα τηλέφωνα,μήπως βγάλεις άκρη.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, SaFiS είπε

Καλησπέρα! Πότε και από που το παρήγγειλες?? Έχω κάνει προπαραγγελία από 10/11 στον Κώτσο και δεν το βλέπω να το στέλνουν ποτέ. Στα μηνύματα που τους έχω στείλει δεν έχει απαντήσει επίσης κανένας...

Καλησπέρα φίλε! Έκανα προπαραγγελια από Κώτσο  3/11! Σήμερα 26/11 μου έστειλαν ότι θα ξεκινήσει η διαδικασία της αποστολής με κούριερ! Ίσως ήμουν από τους τυχερούς! Τι να πω δεν ξέρω! Προσπάθησα πάντως και εγώ να τους καλέσω όλο αυτό το διάστημα και ήταν πολύ δύσκολο πολύ αναμονή και τα σχετικά! Όταν παραλάβω θα γράψω πάλι εδώ! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μετά από 11 μέρες θυμηθηκε στα public να βγαλει το εκτεταμένη αναζήτηση από το forza κοντρολλερ. Έχω παραγγείλει ήδη από αλλού και ειναι στην κουριερ. 

Btw το εχει διαθέσιμο.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Μετά από 11 μέρες θυμηθηκε στα public να βγαλει το εκτεταμένη αναζήτηση από το forza κοντρολλερ. Έχω παραγγείλει ήδη από αλλού και ειναι στην κουριερ. 

Btw το εχει διαθέσιμο.

Ειλικρινά, αν δεν το στείλουν ούτε τώρα και το ξαναβγαλουν εξαντλημένο θα πάω να τους βρω. 😆

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 ώρες πριν, thagkol είπε

Γρήγορη ερώτηση κρίσεως (αν ξέρει βέβαια κανείς).

Περιμένω αύριο να παραλάβω το Xbox Wireless Headset με τιμή αγοράς 100 ευρώ. Προλαβαίνω να το ακυρώσω και να πάρω το Razer Kaira Pro στα 115 ευρώ που το δίνει η Microsoft ως Black Friday deal. Αξίζει; Θεωρητικά έχει αρχική τιμή 170 το Razer οπότε (θεωρητικά πάντα) είναι αρκετά ακριβότερο άρα καλύτερο.

Έχει κανείς άποψη γιατί τα reviews που διαβάζω με μπερδεύουν; Δε χρησιμοποιώ μικρόφωνο για gaming αλλά το θέλω για Τeams/Zoom calls στα Windows για τη δουλειά, και προφανώς με ενδιαφέρει να είναι άνετο και φυσικά να έχει καλό ήχο στο Xbox Series X.

Το έγραψα και προηγουμένως. Δεν κάνουν τα XWH για δουλειά. Δεν έχουν ANC (Active Noise Cancelling) και δεν μπορούσα με τίποτα να κάνω κλήσεις/meetings λόγω παραπόνων από τους συνομιλητές μου για πολύ background noise. Επίσης, αν τα θέλεις και για κινητό (όπως εγώ), για να δουλέψει παράλληλα με το PC και με το κινητό θα πρέπει να πάρεις τον Xbox wireless adapter ώστε να μπορούν PC+Κινητό να είναι ταυτόχρονα συνδεδεμένα.

Νομίζω, ότι ούτε τα Razer έχουν.

Δυστυχώς, αν τα θέλεις και για δουλειά, ένα ακουστικό με ANC είναι μονόδρομος.

Επεξ/σία από UncleKim
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.