Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, thagkol είπε

Επειδή με ενδιαφέρει, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τη διαδικασία για να το πάρουμε από εκεί;

Όπως τα games ,ιδια διαδικασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pantaz είπε

Ναι! Πολύ πιο έντονο από κοντά! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Ναι είναι πολύ όμορφο. Αφού σκέφτομαι όταν έρθει το ανακατασκευασμένο από ms να το πουλήσω να πάρω ένα halo. (αν βρω) Καλορίζικο καλά παιξιματα χωρίς προβλήματα σου εύχομαι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Όπως τα games ,ιδια διαδικασια

Ναι, αυτό εννοώ. Τα games πώς τα παίρνουμε; Επίσης αν έχεις σχετικό link για το dolby atmos, γιατί εγώ βρίσκω μόνο από Αργεντινή και δεν ξέρω αν δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Ναι είναι πολύ όμορφο. Αφού σκέφτομαι όταν έρθει το ανακατασκευασμένο από ms να το πουλήσω να πάρω ένα halo. (αν βρω) Καλορίζικο καλά παιξιματα χωρίς προβλήματα σου εύχομαι. 

Να σαι καλά φίλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thagkol είπε

Ναι, αυτό εννοώ. Τα games πώς τα παίρνουμε; Επίσης αν έχεις σχετικό link για το dolby atmos, γιατί εγώ βρίσκω μόνο από Αργεντινή και δεν ξέρω αν δουλεύει.

https://xbox-store-checker.com/en/game/compare/Dolby-Atmos-for-Headphones/9mv4jdrvqtnv

Με βραζιλιάνικη gift ,αφού προσθέσεις από το κινητό σου στο ms account  μια διεύθυνση βραζιλιανικη μαζί με την ελληνική που έχεις.

Πατάς καλαθι με το κινητό σου και πληρώνεις με βραζιλιανικη gift. Τα ρεστα μενουν μεσα για άλλη αγορά. Στο xbox δεν πειράζεις τίποτα.απλα όταν πας στο store θα στο δειχνει αγορασμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, klainmaingr είπε

Παίζει κάποιος το far cry 6? Τι παιζει με το infinite respawn?  Ειναι σα να μη μπορω να κανω liberate βασεις.

Ψάξε λίγο καλύτερα το μέρος! Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει ένας εχθρός που για κάποιο λόγο θα είναι εκτός πεδίου! Αυτός ο ένας στο τέλος δεν σ αφήνει να κανεις  accept! 
Και εγώ το έπαθα πολλές φορές!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

https://xbox-store-checker.com/en/game/compare/Dolby-Atmos-for-Headphones/9mv4jdrvqtnv

Με βραζιλιάνικη gift ,αφού προσθέσεις από το κινητό σου στο ms account  μια διεύθυνση βραζιλιανικη μαζί με την ελληνική που έχεις.

Πατάς καλαθι με το κινητό σου και πληρώνεις με βραζιλιανικη gift. Τα ρεστα μενουν μεσα για άλλη αγορά. Στο xbox δεν πειράζεις τίποτα.απλα όταν πας στο store θα στο δειχνει αγορασμενο

Το έχω προσπαθησει εδω και μερες. Αν πατήσεις στο link σε βγάζει σε μια σελίδα και αναφέρει οτι κατι πήγε λάθος....

Μπορείς να περιηγηθείς όμως στο store και να βρεις το dolby access. Δυστυχώς όμως πάλι δεν μπορείς να αγοράσεις γιατί σου ζητάει να ανοιξει την εφαρμογή  και πάει να στο αγοράσει "in game". Συνήθως σε αυτό το σημείο σου βγάζει την τιμή του region που πραγματικά εισαι

edit: δοκιμασα αρκετα ακομα link και σε ολα βγαζει το ιδιο μυνημα.οπότε παρτο κανονικά να τελειωνεις τωρα που εχει έκπτωση

Επεξ/σία από konstantin79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, klainmaingr είπε

Παίζει κάποιος το far cry 6? Τι παιζει με το infinite respawn?  Ειναι σα να μη μπορω να κανω liberate βασεις.

ιο περιοχες που εχουν διακεκομμενη κοκκινη γραμμη και δεν εχουν σημαδακι στο χαρτη, δεν παιρνονται.

Για τις περιοχες που εχουν σημαδακι, μην ξεχνας να χαλας και την πινακιδα με τον despacito

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

Το έχω προσπαθησει εδω και μερες. Αν πατήσεις στο link σε βγάζει σε μια σελίδα και αναφέρει οτι κατι πήγε λάθος....

Μπορείς να περιηγηθείς όμως στο store και να βρεις το dolby access. Δυστυχώς όμως πάλι δεν μπορείς να αγοράσεις γιατί σου ζητάει να ανοιξει την εφαρμογή  και πάει να στο αγοράσει "in game". Συνήθως σε αυτό το σημείο σου βγάζει την τιμή του region που πραγματικά εισαι

edit: δοκιμασα αρκετα ακομα link και σε ολα βγαζει το ιδιο μυνημα.οπότε παρτο κανονικά να τελειωνεις τωρα που εχει έκπτωση

Ναι έχεις δίκιο.δεν σε περνει στο menu όπως στα games να βάλεις την gift card. Παρά σου λεει οτι έχεις αυτή την εφαρμογή και να την κάνεις install. Οπότε μάλλον το dolby atmos μόνο μέσα από την κονσολα μπορείς να το αγοράσεις από τι καταλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Ναι έχεις δίκιο.δεν σε περνει στο menu όπως στα games να βάλεις την gift card. Παρά σου λεει οτι έχεις αυτή την εφαρμογή και να την κάνεις install. Οπότε μάλλον το dolby atmos μόνο μέσα από την κονσολα μπορείς να το αγοράσεις από τι καταλαβα

και από pc. η εφαρμογή ειναι cross platform αρκει να εχεις το ιδιο mail και στα windows και στο xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σε λίγες μέρες θα παραλάβω το series x και πέρα απο το game pass που ειχα για το one s, η αγορά των παιχνιδιών θα πρέπει να γίνεται αποκλειστικά για το Series x; Γιατι πχ στο φιφα ή στη φορμουλα υπάρχει έκδοση και για το one και για το series. Είναι κάπως χαζη η ερώτηση απλά για να ξέρω πως να κινηθώ. Λογικά παίρνω την έκδοση με το series x που είναι με βελτιωμένα γραφικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Ναι έχεις δίκιο.δεν σε περνει στο menu όπως στα games να βάλεις την gift card. Παρά σου λεει οτι έχεις αυτή την εφαρμογή και να την κάνεις install. Οπότε μάλλον το dolby atmos μόνο μέσα από την κονσολα μπορείς να το αγοράσεις από τι καταλαβα

Μέσα από xbox δν γίνεται να το πάρουμε? Γύρισα σε Βραζιλία την κονσολα και μου δείχνει κανονικά τιμες Βραζιλίας. Και μου δείχνει κ πόσο υπόλοιπο έχω σε βραζιλιάνικα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...