Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, tesla22 είπε

εγω στο one x επαιξα cyberpunk 2077 και 30 χρονια gamer δεν ειχα ξαναδει καλυτερα γραφικα στη ζωη μου ποτε, και εσεις αναρωτιεστε αν θα τρεχει καλα στο series s που ειναι και δυνατοτεη κονσολα? σοβαρα τωρα ρε παιδια 

Για το One S ρωτούσε το παιδί. Όχι για το Series S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ε οκ θα ήταν άσχετος ο υπάλληλος, και στο σάιτ τους 24 μήνες γράφουν.

Δεν ήταν καθόλου άσχετος γιατι με το που είπε για 1χρόνο εγγύηση,μου είπε στα καπάκια ότι έχουν και την γνωστή επέκταση εγγύησης για 3χρόνια,κοινώς μια χαρά σκόπιμα(αν και παραπληροφορούν έτσι),το κάνουν.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μη τι αλλο πιστευω με την κυκλοφορια του Ηalo ειναι μια επιτυχημενη χρονια για τα xbox game studios κ τις νεες κονσολες !

 

1F61C1CA-4E9E-42FA-BE71-15BB70E4E310.jpeg

Επισης ισως τωρα μπορεσει να σταματησει πχια αυτη η καραμελα οτι το xbox δεν εχει παιχνιδια ..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, malias4 είπε

Αν μη τι αλλο πιστευω με την κυκλοφορια του Ηalo ειναι μια επιτυχημενη χρονια για τα xbox game studios κ τις νεες κονσολες !

 

1F61C1CA-4E9E-42FA-BE71-15BB70E4E310.jpeg

Επισης ισως τωρα μπορεσει να σταματησει πχια αυτη η καραμελα οτι το xbox δεν εχει παιχνιδια ..

ειναι λιγο αστειο βεβαια οτι το Deathloop ειναι PS exclusive για ενα χρονο λογο της αρχικης συμφωνιας αλλα ναι, απο εκει που ξεκινησε πολυ ανεμικα η MS αυτη τη γενια, δειχνουν να εχουν παρει τα πανω τους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακάρι να βγάλουν σύντομα και ένα δυνατό RPG (Elder Scrolls 6 πχ έχει πάρει το μάτι μου) και κάτι σε 3rd person action/adventure.

Λεφτά υπάρχουν, καλή ιδέα θα ήταν να αγοράσουν και τη Ubisoft πχ να κάνουμε πάρτυ!

Επεξ/σία από thagkol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

ειναι λιγο αστειο βεβαια οτι το Deathloop ειναι PS exclusive για ενα χρονο λογο της αρχικης συμφωνιας αλλα ναι, απο εκει που ξεκινησε πολυ ανεμικα η MS αυτη τη γενια, δειχνουν να εχουν παρει τα πανω τους

Ναι ειναι time exclusive για ενα χρονο το deathloop μετα θα μπει κ αυτο game pass. Αυτο που ειναι ενθαρυντικο ειναι οτι εχει ανακοινωσει πολλα κ καλα παιχνιδια , εχει κ πολλα παραπανω studio βεβαια τωρα με την εξαγορα της zenimax ! Ευελπιστω οτι θα δουμε στα επομενα χρονια αρκετα ωραια πραγματα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, thagkol είπε

Μακάρι να βγάλουν σύντομα και ένα δυνατό RPG (Elder Scrolls 6 πχ έχει πάρει το μάτι μου) και κάτι σε 3rd person action/adventure.

Λεφτά υπάρχουν, καλή ιδέα θα ήταν να αγοράσουν και τη Ubisoft πχ να κάνουμε πάρτυ!

ετοιμαζουν Starfield (Bethesda), Elder Scrolls 6 (Bethesda), Outer Worlds 2 (Obsidian), Avowed (Obsidian), Disco Elysium style game (Obsidian) Fable 4 (Playground) και νεο παιχνιδι απο inXile

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Malthador είπε

Το γράφω εδώ να υπάρχει για να είστε ενήμεροι τι ενδέχεται να αντιμετωπίσετε. Μου χάλασε το δεξί αναλογικό από το gamepad που είχε έρθει μαζί με την κονσόλα. Παίρνω απευθείας στην MS (γιατί είμαι μαζόχα και δεν θέλω να εκμεταλλεύομαι πλήρως τα δικαιώματά μου), δίνω serial κλπ, μου λέει είναι εκτός εγγύησης. Του απαντάω «τι εκτός εγγύησης καμάρι μου, η κονσόλα δεν έχει δύο χρόνια στην αγορά». Μου απαντάει «ναι, αλλά τα gamepads έχουν ένα χρόνο εγγύηση». Του αναφέρω ότι δεν δουλεύει έτσι το πράγμα και ότι όλο το πακέτο μαζί έχει δύο χρόνια εγγύηση, αυτός ανένδοτος.

Τελοσπάντων, πάω στο Public λέω στο σέρβις πως έχει το πράγμα, μου λένε ότι εννοείται πως έχει δύο χρόνια εγγύηση το gamepad, γιατί πάει στο πακέτο η εγγύηση και όχι στα επιμέρους parts (duh!) και ότι θα το στείλουν αυτοί στην ΜS, απλά να γνωρίζω ότι η MS ενδέχεται να επικοινωνήσει μαζί μου και ότι μπορεί να πάρει κάνα μήνα η όλη φάση.

Οπότε, επιβεβαιώνεται για άλλη μια φορά ο κανόνας: απευθυνόμαστε πάντα στο κατάστημα που κάναμε την αγορά και όχι απευθείας στο σέρβις. Νόμος.

Αγορασα το XBOX Μου day1 ( 10/11/2020 ) . To χειριστηριο που ειχε μεσα στην κονσολα στο πακετο εχει εγγυηση μεχρι 27/12/2021 ( δηλωμενο στην microsoft μαζι με την κονσολα ) και πριν 1 εβδομαδα ( την Τεταρτη συγκεκριμενα ) μου εγινε αντικατασταση εντος εγγυησης γιατι ειχε προβλημα το RT . Κατι δεν σου ειπαν καλα 

 

image.png.a99d442c28daee51fa02b7e9ab4df30f.png

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
43 minutes ago, GaGaS_Thess said:

Αγορασα το XBOX Μου day1 ( 10/11/2020 ) . To χειριστηριο που ειχε μεσα στην κονσολα στο πακετο εχει εγγυηση μεχρι 27/12/2021 ( δηλωμενο στην microsoft μαζι με την κονσολα ) και πριν 1 εβδομαδα ( την Τεταρτη συγκεκριμενα ) μου εγινε αντικατασταση εντος εγγυησης γιατι ειχε προβλημα το RT . Κατι δεν σου ειπαν καλα 

 

image.png.a99d442c28daee51fa02b7e9ab4df30f.png

Ορίστε:

sex.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, malias4 είπε

Αν μη τι αλλο πιστευω με την κυκλοφορια του Ηalo ειναι μια επιτυχημενη χρονια για τα xbox game studios κ τις νεες κονσολες !

 

1F61C1CA-4E9E-42FA-BE71-15BB70E4E310.jpeg

Επισης ισως τωρα μπορεσει να σταματησει πχια αυτη η καραμελα οτι το xbox δεν εχει παιχνιδια ..

Είμαι πολύ αισιόδοξος.

Αυτή ήταν μια πολύ καλή χρονιά του Xbox και μην ξεχνάμε ότι σιγά σιγά θα πρέπει να περιμένουμε και τα βαριά όπλα των MS Studios μέσα στο 2022 και 2023

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Ggiorgos7 είπε

Παίζει κανείς το multiplayer του halo ?

Πως το βλέπετε;

προσωπικα το διασκεδαζω παρα πολυ. δεν με ενδιαφερουν καθολου τα cosmetics (κ αρα το battle pass progression) οποτε καθε μερα παιζω 5-10 ματσακια.

Οπως ειναι αναμενόμενο σε seasonal multiplayer, ειναι λιγο light στην αρχη. Και θελει ακομα αρκετη δουλιτσα σε διαφορα θεματα  οπως progression για αυτους που θελουν cosmetics, διαφορα ρεγουλαρισματα, εξτρα χαρτες, επιλογη modes και ορισμενα αλλα πραγματα, αλλα η βαση του (δλδ το gameplay) δειχνει πολυ στιβαρο. ειχα πολλα χρονια να χαρω ετσι multiplayer game.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...