Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

προσωπικα το διασκεδαζω παρα πολυ. δεν με ενδιαφερουν καθολου τα cosmetics (κ αρα το battle pass progression) οποτε καθε μερα παιζω 5-10 ματσακια.

Οπως ειναι αναμενόμενο σε seasonal multiplayer, ειναι λιγο light στην αρχη. Και θελει ακομα αρκετη δουλιτσα σε διαφορα θεματα  οπως progression για αυτους που θελουν cosmetics, διαφορα ρεγουλαρισματα, εξτρα χαρτες, επιλογη modes και ορισμενα αλλα πραγματα, αλλα η βαση του (δλδ το gameplay) δειχνει πολυ στιβαρο. ειχα πολλα χρονια να χαρω ετσι multiplayer game.

Και εγώ την ίδια άποψη έχω ... ξενέρωσα με το σύστημα lvl up παρόλο που άλλαξαν και καλά το xp που λαμβάνεις και με το battle pass που είναι κόντρα στην φύση του halo.

Θα ήθελα να δω και κλασσικούς χάρτες του MCC αναδιαμορφωμένους πάντως.

Επαιξα και μερικα ranked ,φαίνεται σχετικα βατό το να ανέβεις division

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αξιοπρεπης προσπαθεια στο ονε αλλα εφοσον υπαρχει στοκ στο σεριεσ σ και ειναι τρομερή επιλογη ηρθε ωρα να το αφησουν . Ειναι αρχαιο πλεον . Ας παιζει παιχνιδια μεσω cloud μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, privateer είπε

 

 

 

 

Δεν είναι μόνο αυτό το bug. Με το quick resume δεν παίζει το χειριστήριο, για να ξαναδουλέψει πρέπει να τερματίσει το παιχνίδι. Αντί να φτιάξουν μ πράγματα με το update τα έκαναν χειρότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, music_lover είπε

Starting December 7 and running through December 21, you’ll be able to play over 35 demos of upcoming unreleased games for Xbox Series X|S and Xbox One!

https://news.xbox.com/en-us/2021/12/03/idxbox-winter-game-fest-demo-event-coming-december-7-to-an-xbox-near-you/

🥳

Τα περισσότερα indys μου φαίνονται εμένα πάντως.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα στους φιλους χβοακηδες!!

Πουλαω το χβοχ μου γιατι αγανακτησα με την ΜΣ. Ασταδιαλα

Μπαινω σημερα το πρωι ετσι στα γρηγορα πριν τη δουλεια να παιξω ενα απο τα 200 παιχνιδια που μας εχει δωσει στις τελευατιες 15 μερες στο παςς και βλεπω πως απο το πουθενα μας προσθεσαν στην υπηρεσια το Serious Sam 4!!!!!

TO            S-E-R-I-O-U-S             S-A-M         4 

To wet dream και χαρα του καθε arcade shooterα!

Φτανει ρε ΜΣ, οχι αλλο καρβουνο να πουμε. Θα χασουμε τις δουλειες μας, τις γυναικες μας, τις γατες μας.

Νισαφι πΧια (<--με Χ για να παραπεμπει στο χβοχ)

Highway Star on Twitter: &quot;… &quot;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα απο που έσκασε αυτο τωρα; δεν έχουν τι να κάνουν εκεί μέσα και βαζουνε games?και πότε θα τα παιξουμε;

Μονο με γενικό lockdown σωζομαστε,ούτε τα take away ανοιχτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα , κατσε να κανω ενα τηλεφωνημα στο ΓΑΠ , να κανονισει κανα μινι λοκνταουν. Αυτος εχει τα μεσα πιστευω 😉 Μπας κ προλαβουμε να παιξουμε τιποτα! 

Η αλλιως να πηγαινουν σχολειο τα παιδια κ σου-κου κ απογευματα! 
Αντε να δουμε σημερα το Ηalo λιγες ωρες ακομα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, hexenlord είπε

καλημερα στους φιλους χβοακηδες!!

Πουλαω το χβοχ μου γιατι αγανακτησα με την ΜΣ. Ασταδιαλα

Μπαινω σημερα το πρωι ετσι στα γρηγορα πριν τη δουλεια να παιξω ενα απο τα 200 παιχνιδια που μας εχει δωσει στις τελευατιες 15 μερες στο παςς και βλεπω πως απο το πουθενα μας προσθεσαν στην υπηρεσια το Serious Sam 4!!!!!

TO            S-E-R-I-O-U-S             S-A-M         4 

To wet dream και χαρα του καθε arcade shooterα!

Φτανει ρε ΜΣ, οχι αλλο καρβουνο να πουμε. Θα χασουμε τις δουλειες μας, τις γυναικες μας, τις γατες μας.

Νισαφι πΧια (<--με Χ για να παραπεμπει στο χβοχ)

Highway Star on Twitter: &quot;… &quot;

Πωω, τι λιώσιμο είχα ρίξει με Serious Sam στην εφηβία μου. Έχω σχεδόν 15 χρόνια να παίξω. Τι θυμήθηκα τώρα. :o

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

ειναι λιγο αστειο βεβαια οτι το Deathloop ειναι PS exclusive για ενα χρονο λογο της αρχικης συμφωνιας αλλα ναι, απο εκει που ξεκινησε πολυ ανεμικα η MS αυτη τη γενια, δειχνουν να εχουν παρει τα πανω τους

οπότε αναμένουμε το deathloop να μπει τζαμπέ στο gamepass?

19 ώρες πριν, SeriesX είπε

Αγορασα το Red Dead Redemption 2 στο XBOX Series X, εχω μεινει αφωνος!!!

Μακραν οτι καλυτερο εχω δει. 

Η εικονα κρυσταλλο και η αναλυση 4K! Αντε γεια! Ουτε juggies ουτε τιποτα. High resolution textures! 

 

Εγώ είχα δοκιμάσει το red dead online και δεν με εντυπωσίασαν τα γραφικά του. Το red read redemption είναι διαφορετικό σε αυτό το θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, The_Judas είπε

οπότε αναμένουμε το deathloop να μπει τζαμπέ στο gamepass?

Ναι ειναι της Arkane studios (bethesda) οποτε λογικα ναι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, hexenlord είπε

καλημερα στους φιλους χβοακηδες!!

Πουλαω το χβοχ μου γιατι αγανακτησα με την ΜΣ. Ασταδιαλα

Μπαινω σημερα το πρωι ετσι στα γρηγορα πριν τη δουλεια να παιξω ενα απο τα 200 παιχνιδια που μας εχει δωσει στις τελευατιες 15 μερες στο παςς και βλεπω πως απο το πουθενα μας προσθεσαν στην υπηρεσια το Serious Sam 4!!!!!

TO            S-E-R-I-O-U-S             S-A-M         4 

To wet dream και χαρα του καθε arcade shooterα!

Φτανει ρε ΜΣ, οχι αλλο καρβουνο να πουμε. Θα χασουμε τις δουλειες μας, τις γυναικες μας, τις γατες μας.

Νισαφι πΧια (<--με Χ για να παραπεμπει στο χβοχ)

 

πλέον η ms ούτε καν διαφημίζει το προιόν της.
Εχει γίνει ρουτίνα να μπαίνουν κάθε μέρα παιχνιδάρες και σου λέει άσε μην τους κουράζω και πολύ.

Λίγο καλύτερο μαρκετινγκ να είχε και θα είχε πάρει το 80% της αγοράς

ΥΓ: Βλέπω συνέχεια διαφημίσεις στην τηλεόραση από nintendo και sony οι οποίοι πλέον απλά προωθούν το brand name χωρίς να παρουσιάζουν καν τις υπηρεσίες τους.

Εχουν πλέον περάσει στο μαρκετινγ του στυλ "έχω nintendo ή φοράω armani/gucci και είμαι ανώτερος από τους υπολοίπους". Διαφημιστικά βέβαια είναι σωστή τακτική!

 

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...