Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, The_Judas είπε

πλέον η ms ούτε καν διαφημίζει το προιόν της.
Εχει γίνει ρουτίνα να μπαίνουν κάθε μέρα παιχνιδάρες και σου λέει άσε μην τους κουράζω και πολύ.

Λίγο καλύτερο μαρκετινγκ να είχε και θα είχε πάρει το 80% της αγοράς

ΥΓ: Βλέπω συνέχεια διαφημίσεις στην τηλεόραση από nintendo και sony οι οποίοι πλέον απλά προωθούν το brand name χωρίς να παρουσιάζουν καν τις υπηρεσίες τους.

Εχουν πλέον περάσει στο μαρκετινγ του στυλ "έχω nintendo ή φοράω armani/gucci και είμαι ανώτερος από τους υπολοίπους". Διαφημιστικά βέβαια είναι σωστή τακτική!

 

Αδερφέ μην τα ισοπεδώνεις όλα και μην το πας σε wars. Για αυτό δεν παραθέτω επιχειρηματολογία καν.

Επιλογές να υπάρχουν και όχι μονοπώλια και είμαστε ΟΛΟΙ κερδισμένοι

2 ώρες πριν, malias4 είπε

Καλημερα , κατσε να κανω ενα τηλεφωνημα στο ΓΑΠ , να κανονισει κανα μινι λοκνταουν. Αυτος εχει τα μεσα πιστευω 😉 Μπας κ προλαβουμε να παιξουμε τιποτα! 

Η αλλιως να πηγαινουν σχολειο τα παιδια κ σου-κου κ απογευματα! 
Αντε να δουμε σημερα το Ηalo λιγες ωρες ακομα

Στις 18.00 ώρα Ελλάδος στις 8.12.2021 βγαίνει

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακά τα ψέματα τέτοιο πράγμα με το gamepass δεν υπήρχε ούτε τις καλές μέρες της πειρατειας.

Εδώ και κάναν μήνα που το έχω βάλει έχω πάθει πλάκα με το υλικό που υπάρχει (χρονο δεν έχω να παίξω αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια το campaign σας έχει βγει σαν επιλογή για κατέβασμα μέσω game pass;

Πέρα του multiplayer 26gb που έχω κατεβάσει εδώ και μέρες όσες ενημερώσεις και να έχω κάνει δεν το έχει βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Braveheart1980 είπε

Στις 18.00 ώρα Ελλάδος στις 8.12.2021 βγαίνει

Αύριο στις 20:00 λέει όχι στις 18:00.

asdasd.jpg.b5b33a66bfa1591e80a8646d6f5234ef.jpg

 

12 λεπτά πριν, dreaming123 είπε

Παλικάρια το campaign σας έχει βγει σαν επιλογή για κατέβασμα μέσω game pass;

Πέρα του multiplayer 26gb που έχω κατεβάσει εδώ και μέρες όσες ενημερώσεις και να έχω κάνει δεν το έχει βγάλει.

Πήγαινε στο ms store είτε από την κονσόλα είτε από το application και βρες το Halo infinite Campaing και βάλτο να κάνει Pre install. (Για να δώσεις απο το application pre install θα πρέπει να έχεις ενεργοποιήσει και το remote control και να εχεις την κονσόλα σε stand by mode).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ αλλά το συγκεκριμένο μου τι βγάζει μόνο για αγορά ενώ έχω Ultimate.

Θα σβήσω το multiplayer να το δω μήπως έχει φάει κόλλημα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, dreaming123 είπε

Ευχαριστώ αλλά το συγκεκριμένο μου τι βγάζει μόνο για αγορά ενώ έχω Ultimate.

Θα σβήσω το multiplayer να το δω μήπως έχει φάει κόλλημα.

Ευχαριστώ.

Στην εφαρμογή game pass,  επέλεξε να κάνεις εγκατάσταση, είναι 60gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

Αδερφέ μην τα ισοπεδώνεις όλα και μην το πας σε wars. Για αυτό δεν παραθέτω επιχειρηματολογία καν.

Επιλογές να υπάρχουν και όχι μονοπώλια και είμαστε ΟΛΟΙ κερδισμένοι

Στις 18.00 ώρα Ελλάδος στις 8.12.2021 βγαίνει

Για δύο λεπτά νόμιζα ότι εννοούσες ότι θα ανακοινωθεί αύριο στις 18:00 λοκνταόυν και χάρηκα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κανονικά το Halo Infinite περιλαμβάνει και το campaign και το multiplayer που θα κυκλοφορούσαν όλα μαζί 8 του μήνα.

Επειδή όμως το multiplayer βγήκε 1 μήνα νωρίτερα,υπάρχει ένα μπέρδεμα στο install. Λίγη υπομονή μέχρι και αύριο που ξεκλειδώνει επίσημα το campaign.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...