Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Halo λοιπον στις 20:00 και Μπάγερν - Μπαρτσελόνα στις 22:00 ... Μας ρήμαξες ρε Microsoft !!! Το μόνο καλό είναι ότι είμαι με covid σπίτι από χθες ( καλό ?!?!?!?! ) και έτσι μπορώ να ξενυχτίσω αν την παλέψω γιατί νιώθω σαν να με έχει πατήσει μπουλτόζα !

BTW ούτε εγώ έχω παίξει κανένα HALO και πάρα πολύ λίγο Gears 

Περαστικα να ειναι και τα υπολοιπα επονται φιλε..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά ! αν και εμβολιασμένος την έφαγα τουλάχιστον το περνάω χαλαρά . Έχεις ένα δίκαιο @music_lover για το ξενύχτι . Οπότε καλύτερα Μπάγερν - Μπαρτσελόνα και αύριο HALO :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά ! αν και εμβολιασμένος την έφαγα τουλάχιστον το περνάω χαλαρά . Έχεις ένα δίκαιο @music_lover για το ξενύχτι . Οπότε καλύτερα Μπάγερν - Μπαρτσελόνα και αύριο HALO :)

To νού σου γιατι και εγώ 5 μέρες την έβγαλα σχετικά χαλαρά και την 6η ήταν λες και με είχαν πλακώσει στο ξύλο 4 μέρες σερί. Άραξε μέσα πίνε νερά, και μέτρα οξυγόνo. Περαστικά και καλή διασκεδαση με το Halο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostiger είπε

Σε καθε περιπτωση δεν τιθεται θεμα, το βελτιστο ειναι να τα εχει παρει κανεις με τη σειρα.

Η προτεινόμενη σειρά ποια είναι; Εγώ ξεκίνησα όπως τα έχει το Master Chief Collection, δηλαδή πρώτα το Reach. Μετά πάμε 1,2,3 κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thagkol είπε

Η προτεινόμενη σειρά ποια είναι; Εγώ ξεκίνησα όπως τα έχει το Master Chief Collection, δηλαδή πρώτα το Reach. Μετά πάμε 1,2,3 κλπ;

Ετσι ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, papp0us είπε

To νού σου γιατι και εγώ 5 μέρες την έβγαλα σχετικά χαλαρά και την 6η ήταν λες και με είχαν πλακώσει στο ξύλο 4 μέρες σερί. Άραξε μέσα πίνε νερά, και μέτρα οξυγόνo. Περαστικά και καλή διασκεδαση με το Halο :P

Μην μου λες τέτοια ! Εμβολιασμένος ήσουν ; Εγώ και με τις 2 δόσεις ! 2η μέρα σήμερα χθες το πρωί βγήκα θετικός ήταν η κόρη μου από την προηγούμενη Τρίτη θετική και λογικά με κόλλησε . Σπίτι και XBOX :) Απόλαυση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το infinite θα προσπαθήσω να κρατήσω χαρακτήρα και να περιμένω το coop για να το λιώσω με τον κολλητό.Νομίζω θα είναι εντελώς άλλη εμπειρία να παίξεις πρώτο playthrough με φίλο.

Είχα τελειώσει το reach στο 360 coop και ακόμα το θυμάμαι.Λίγο αγγαρεία τώρα και τερματίζω το 2.Εχουν γεράσει σχετικά καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά ! αν και εμβολιασμένος την έφαγα τουλάχιστον το περνάω χαλαρά . Έχεις ένα δίκαιο @music_lover για το ξενύχτι . Οπότε καλύτερα Μπάγερν - Μπαρτσελόνα και αύριο HALO :)

 Γιατί πρέπει να επιλέξεις ένα από τα δύο; :D

Finally have enough monitors to handle the multitasking ability of  threadripper. : r/Amd

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Μην μου λες τέτοια ! Εμβολιασμένος ήσουν ; Εγώ και με τις 2 δόσεις ! 2η μέρα σήμερα χθες το πρωί βγήκα θετικός ήταν η κόρη μου από την προηγούμενη Τρίτη θετική και λογικά με κόλλησε . Σπίτι και XBOX :) Απόλαυση !

Πλήρως εμβολιασμένος ναι. Ντάξει ολα καλα ηταν μωρέ, αλλα για 3-4 μέρες, έκανα βαρελάκι για να βγώ από το κρεβάτι, πολύ ζόρι. Μέχρι εκεί ευτυχώς. Λιιιγη προσοχή δώσε και ολα καλα.

Περιμένω και εγώ το Series S να έρθει, αίντε να δουμε.

Έπαιξα χθες και λίγο Halo Infinite online πρώτη φορά χθες, δεν είχα ξαναπαίξει Halo ποτέ, αλλα επειδή είμαι παιδί του Battlefield, το time to kill του Halo μου μοιάζει βουνό. Θα χρειαστώ αρκετή προσαρμογή νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, The_Judas είπε

 Γιατί πρέπει να επιλέξεις ένα από τα δύο; :D

Finally have enough monitors to handle the multitasking ability of  threadripper. : r/Amd

Είσαι κακός !!!!! Τέλοσπαντων ξεφύγαμε εντελώς από το τόπικ . Αν καταφέρω και αντέχω θα ασχοληθώ σήμερα αλλιώς ανάλογα την διάθεση γιατί ναι μεν είμαι καλύτερα από χθες ( πολύ βήχας ) αλλά χθες δεν είχα τέτοια εξάντληση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, beez είπε

Εγώ έχω αυτό.

https://www.skroutz.gr/s/29515230/SpeedLink-Jazz-USB-Charger-XBOX-Series-S-XBOX-Series-X-Μαύρο.html

Έρχεται με δύο διπλές μπαταρίες. (Για δύο χειριστήρια δηλαδή)

Η αυτονομία του είναι γύρω στις 5-6 ώρες απ'ότι έχω καταλάβει, αλλά επειδή είναι σαν βάση όποτε πέφτει κάτω από το μισό η μπαταρία το κάνω mount. Sessions μεγαλύτερα των έξι ωρών έτσι κι αλλιώς από τα 18 μου έχω να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Charismo είπε

Εγώ έχω αυτό.

https://www.skroutz.gr/s/29515230/SpeedLink-Jazz-USB-Charger-XBOX-Series-S-XBOX-Series-X-Μαύρο.html

Έρχεται με δύο διπλές μπαταρίες. (Για δύο χειριστήρια δηλαδή)

Η αυτονομία του είναι γύρω στις 5-6 ώρες απ'ότι έχω καταλάβει, αλλά επειδή είναι σαν βάση όποτε πέφτει κάτω από το μισό η μπαταρία το κάνω mount. Sessions μεγαλύτερα των έξι ωρών έτσι κι αλλιώς από τα 18 μου έχω να κάνω.

Όποιος με ρωτάει για μπαταρίες, απαντάω ENELOOP. Μέχρι να ξαναχρειαστούν φόρτιση, έχεις ξεχάσει που έβαλες τον φορτιστή. Σε δύο ώρες από 0% στο 100%. ΔΕΙΤΕ εδω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, jon_pallis είπε

Όποιος με ρωτάει για μπαταρίες, απαντάω ENELOOP. Μέχρι να ξαναχρειαστούν φόρτιση, έχεις ξεχάσει που έβαλες τον φορτιστή. Σε δύο ώρες από 0% στο 100%. ΔΕΙΤΕ εδω

Ποιον φορτιστή? Εάν έχεις βάση φόρτισης και ακουμπάς εκεί το χειριστήριο μετά το παιχνίδι, έχεις ξεχάσει ότι οι μπαταρίες αποφορτίζουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...