Προς το περιεχόμενο
Xbox Series X Topic v3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Ναι VRR / FreeSync compatible adapter δεν έχει υπάρξει μέχρι στιγμής.

Με έχει ψήσει τώρα που μου δείχνεις οτι έχει 120Hz στα 1440p. Από input lag δεν έχεις παρατηρήσει τίποτα;

Δεν έχω παρατηρήσει input lag αλλά δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και τόσο πολύ, εάν θέλεις να το πάρεις καλύτερα από amazon για να εισαι καλυμένος σε περίπτωση που δεν κάνει δουλειά στο δικό σου setup.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 855
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Λίγο λιγότερες από τη γυναίκα μου συνεπώς.

Επστρέφουμε μέσα Ιουλίου Καλα μπάνια, καλά μυαλά.

Ναι, όλα τα υπόλοιπα 😆

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, privateer είπε

Πια έκδοση να αγοράσω δε ξέρω.

αλλάζει η γνώμη κάθε μια ώρα.

Θα έχει upgrade στη deluxe έκδοση η στη premium ?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πάντως κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον στην Ελλάδα δεν έχει γίνει και τόσο καλή δουλειά όσον αφορά τις λεπτομέρειες και τα γραφικά θα δούμε σε λίγες μέρες πως θα πάει

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έχοντας το series S - φουλ ικανοποιημένος - δοκίμαζα σήμερα του ξαδέρφου μου X και πραγματικά νομίζω αξίζει τα λεφτά του ειδικά το quick resume - έξτρα χώρος και το κομμάτι δίσκου και future proof. Νομίζω στα 200 παραπάνω τώρα θα έπαιρνα το Χ

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
14 λεπτά πριν, Ribopaido είπε

Έχοντας το series S - φουλ ικανοποιημένος - δοκίμαζα σήμερα του ξαδέρφου μου X και πραγματικά νομίζω αξίζει τα λεφτά του ειδικά το quick resume - έξτρα χώρος και το κομμάτι δίσκου και future proof. Νομίζω στα 200 παραπάνω τώρα θα έπαιρνα το Χ

μονο και μονο η διαφορα αποθηκευτικου και οτι θα καλυψει πολυ καιρο αξιζει με τα χιλια η επενδυση

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
25 λεπτά πριν, blasterdark86 είπε

μονο και μονο η διαφορα αποθηκευτικου και οτι θα καλυψει πολυ καιρο αξιζει με τα χιλια η επενδυση

Είδα και τη κάρτα της seagate, ακριβή αλλα καλύπτει πλήρως τον πιο απαιτητικό. Ισως βιάστηκα τοτε , anyway

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, Ribopaido είπε

και εγώ δεν νομίζω ότι αξίζει και τόσο το series S ειδικά στα 309 ευρώ. Τώρα βλέπω βέβαια ότι έχει πέσει στα 280. Μόνο για κάποιον που πραγματικά έχει οικονομικό πρόβλημα ή το θέλει να 2η-3η κονσόλα!

Για κάποιον που θέλει να παίζει πολλά παιχνίδια ταυτόχρονα θα είναι μεγάλη ταλαιπωρία, ειδικά στο άμεσο μέλλον που θα βγαίνουν συνέχεια πολλά next gen παιχνίδια και θα είναι όλα μεγέθους 80-100gb.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
16 ώρες πριν, privateer είπε

Μετά από καιρό έχει κι ένα σχετικά "δυνατό" game όπως το darksiders 3. Είχαμε συνηθίσει σε πιο μικρά/άγνωστα games

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

και το lost planet φαίνεται ενδιαφέρον αν και δεν την γνώριζα καθόλου αυτή τη σειρά παιχνιδιών.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.