Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΕDIT: ΔΟΘΗΚΕ

Καλησπέρα, έχω έναν κωδικό για 2 μήνες Game Pass Ultimate που όμως ισχύει μόνο για μη συνδρομητές. Όποιος ενδιαφέρεται να στείλει PM.

Επεξ/σία από VortexGeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Console το WoW με τίποτα.

μόνο αν υποστηρίζει πληκτρολόγιο και ποντίκι , το οποίο μάλλον σχετικά εύκολο θα είναι για το xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν νομίζω πλέον να υπάρχουν πολλοί που να παίρνουν στα σοβαρά όλα όσα ποστάρονται στο Twitter. 

Γέμισε insiders της πλάκας και παραπληροφόρηση για λίγα likes και retweets.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

R6 Extraction βγήκε ήδη, θέλει link το gamepass account με το uplay account και έπειτα κατεβάζεις απ' το uplay(Στο PC αυτά, στο Xbox δεν ξέρω πως θα πάει).

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, privateer είπε

 

πλακα στη πλακα, με ολες τις εξαγορες που εχει κανει, η MS μου θυμιζει λιγο εποχη PS2, υπαρχει πλεον πολυ μεγαλη ποικιλία σε διαφορετικα genres στην κονσολα.
Τα JRPGs κ η γενικοτερη Ιαπωνικη παλαβομαρα μονο λειπουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, SpaceCircus είπε

Ενημερωτικά, η ΕΑ έχει περίπου τη μίση αξία από τα λεφτά που έσκασε χτες η microsoft
και η δε ubisoft το ένα δέκατο.

Ναι είδα βίντεο με την χρηματική αξία κάθε εταιρίες  άνετα μπορεί να εξαγοράσει οποια εταιρία θελει. 

Γενικά με την εξαγορά τα call of duty έχουν μεγάλο κοινό που τα υποστηρίζει αν η Microsoft δεν τα κάνει μελλοντικά exclusive ίσως και να ακολουθήσει ένα άλλο πλάνο του χρονικού περιορισμού να τα διαθέτει πρώτα στην δική της κονσόλα pc και έπειτα από μήνες 1 2 χρόνια να τα διαθέτει και στην Sony. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς τι γίνεται με τη διαθεσιμότητα των χειριστηρίων; Μόνο σε σκρουτζομάγαζα τα βρίσκω και τα βαράνε 80 Ευρώ. Αν είναι έτσι βάζω αλλά 200 και παίρνω και το series s μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παίξει κανείς τα Hitman; Αξίζουν σαν παιχνίδια; Είχα αγοράσει το 2 στο PS4 αλλά δεν έχω καταφέρει να το παίξω ποτέ, εδώ αν ασχοληθώ θα είναι μόνο με ένα από την τριλογία μάλλον (εκτός αν κολλήσω αλλα δε νομίζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thagkol είπε

Έχει παίξει κανείς τα Hitman; Αξίζουν σαν παιχνίδια; Είχα αγοράσει το 2 στο PS4 αλλά δεν έχω καταφέρει να το παίξω ποτέ, εδώ αν ασχοληθώ θα είναι μόνο με ένα από την τριλογία μάλλον (εκτός αν κολλήσω αλλα δε νομίζω).

χεχ...απλά το κατεβάζεις και το δοκιμάζεις...αν δεν σ'αρεσει το σβήνεις και κατεβάζεις κάτι άλλο. Δε χρεώνεσαι κάτι με το GP...μόνο ο χαμενος χρόνος να κατεβάζει (μπορείς να το βάλεις να κατέβει το βράδυ πχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...