Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχάριστη χθεσινή έκπληξη η προσθήκη του curse of the dead gods στο gamepass!Δεν το είδα δει οτι θα μπεί ,φαίνεται εκπληκτικό αν και το timing είναι κακό τώρα που έρχεται και το hades!

Non stop οι επιτυχίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Gears 5 μου άφησε γλυκόπικρη γεύση. Άργησε να πάρει μπροστά και απογειώθηκε από την μέση και μετά. Σίγουρα το διασκέδασα περισσότερο από το 4 αλλά και πάλι το θεωρώ κατώτερο της τριλογίας. Αυτό όμως που δεν περίμενα με τίποτα να με κερδίσει ήταν το hivebusters…. παίξτε το χθες. Πρόκειται για ολοκληρωμένη δουλειά  που στέκεται αντάξια στο ένδοξο παρελθόν….. soundtrack, design level, ασταμάτητη δράση, χαρακτήρες, ιστορία, pacing, αναβαθμισμένα γραφικά …. έχει δουλευτεί μέχρι και στο voice acting. Δεν εκανα skip ούτε ένα cinematic σε αντίθεση με τα 4/5. Το θέλω σε full campaign!!!

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Lotof είπε

Το Gears 5 μου άφησε γλυκόπικρη γεύση. Άργησε να πάρει μπροστά και απογειώθηκε από την μέση και μετά. Σίγουρα το διασκέδασα περισσότερο από το 4 αλλά και πάλι το θεωρώ κατώτερο της τριλογίας. Αυτό όμως που δεν περίμενα με τίποτα να με κερδίσει ήταν το hivebusters…. παίξτε το χθες. Πρόκειται για ολοκληρωμένη δουλειά  που στέκεται αντάξια στο ένδοξο παρελθόν….. soundtrack, design level, ασταμάτητη δράση, χαρακτήρες, ιστορία, pacing, αναβαθμισμένα γραφικά …. έχει δουλευτεί μέχρι και στο voice acting. Δεν εκανα skip ούτε ένα cinematic σε αντίθεση με τα 4/5. Το θέλω σε full campaign!!!

Αν δεν απατώμαι άλλο studio έκανε την τριλογία του 360 και άλλα ότι έγινε μετά.

Τα Gears είχαν μια έτοιμη συνταγή όπως και το Halo. Εντέλει όμως αν δεν υπάρχει όραμα απλά βγάζουν κάτι ασφαλές χωρίς πολλά ρίσκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, privateer είπε

αν δεν πει το cod πρωτα ποτε θα βγει δεν βλεπω να πουνε αυτοι τπτ 😂

True, αλλα έτσι όπως πάει η φάση, κάποιος πρέπει να πάρει πρωτοβουλία ^_^ Μακάρι να δώσουν κάνα update και για το campaign γιατι παίζει πολύς κόσμος που ψάχνεται - Αν και έχουν γίνει leak κάποια απ αυτά απ' ότι ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και το τερματισα πριν κανα μηνα 

giphy.gif

φοβερο παιχνιδι και ευτυχως που του εδωσα μια δευτερη ευκαιρια γιατι αρχικα δεν μου ειχε αρεσει. 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...