Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έβαλα σήμερα το expansion slot ssd και μιλάμε ήταν ένα από τα ευκολότερα και casual upgrade που έχω κάνει σε αποθηκευτικό χώρο σε οποιοδήποτε ηλεκτρονικό μέσα. Απλά βάζεις το slot μέσα και είσαι ok. 

smooth διαδικάσια και με την μια συν 1gb αποθηκευτικό χώρο. nice.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, privateer είπε

 

Κριμα που το παιχνιδι δεν ακουγεται παραπάνω. φοβαμαι οτι οπως κ το πρωτο ετσι κ αυτο, θα παει για βραβειο GotY noone played. K ειναι παιχνιδαρα, δε μπορω να καταλαβω γιατι δε μιλαει πολυ περισσότερος κοσμος για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

Κριμα που το παιχνιδι δεν ακουγεται παραπάνω. φοβαμαι οτι οπως κ το πρωτο ετσι κ αυτο, θα παει για βραβειο GotY noone played. K ειναι παιχνιδαρα, δε μπορω να καταλαβω γιατι δε μιλαει πολυ περισσότερος κοσμος για αυτο.

Πιστευω εχει να κανει δυστηχως με το genre των 3d platform.Αν εξαιρεσουμε τον Mario δεν πουλανε οσο θα επρεπε.Και θεωρω πως εχει να κανει καθαρα με νοοτροπια.Ακουει ο αλλος 3d platfrom,εεε για παιδια το game.Παμε οι εποχες n64-ps1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Phsyconauts ετσι και το εβγαζε η Sony οπως πχ το Ratchet, θα εβγαινε υποψηφιο για Goty. Απλα η MS κοιμαται ορθια ως συνηθως, κανενα promotion, προτιμα να διαφημιζει τα 30 παιχνιδια που προσθεσε στο gamepass - εστω και αν τα περισσοτερα μπαινουν για αν μπουν- απο το να ασχοληθει σοβαρα με την προωθηση ενος πολυ καλου game. 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, james9tito είπε

Το Phsyconauts ετσι και το εβγαζε η Sony οπως πχ το Ratchet, θα εβγαινε υποψηφιο για Goty. Απλα η MS κοιμαται ορθια ως συνηθως, κανενα promotion, προτιμα να διαφημιζει τα 30 παιχνιδια που προσθεσε στο gamepass - εστω και αν τα περισσοτερα μπαινουν για αν μπουν- απο το να ασχοληθει σοβαρα με την προωθηση ενος πολυ καλου game. 

 

Αυτό είχα γράψει πάνω κάτω κι εγώ μερικές σελίδες πίσω. Το παιχνίδι δεν παίρνει την προσοχή που του αξίζει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φταιει σιγουρα κ η MS για την μηδενικη προωθηση σου σε μαγαζια και σελιδες, φταιει και η εποχη. Σωστα οπως ειπε το παλικαρι πιο πανω, 3D cute platformers στη σημερινη εποχη δεν πουλάνε και πολυ, εχουν πεσει στην ιδια κατηγορια με PnC adventures, RTS και stealth games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Η Microsoft τι σχέση έχει με το Psychonauts 2. Multiplatform δεν είναι? Γιατί να του κάνει προώθηση?

Xbox game studios είναι το παιχνιδι

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί το download speed των παιχνιδιών είναι ότι να ναι..Εκεί που κατεβάζει με 45 mbps εκεί πάει στα 3 μετά στα 10 και πάλι προς τα πάνω..Δεν έχω δυνατότητα ώστε να την συνδέσω με το router..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Λάθος μου τότε. Απλά μπερδεύτηκα που είδα ότι βγήκε σε πολλές πλατφόρμες

To παιχνιδι ειχε μια αρχικη μικρη χρηματοδοτηση απο kickstarter με την υποσχεση οτι θα βγει ps4/x1/pc. Μετα ενας publisher τους εδωσε κ αλλα χρηματα για να μπορεσουν να βγαλουν το παιχνιδι. Οταν η MS αγορασε την Double Fine, αγορασε κ ολα τα publishing rights απο τον προηγουμενο publisher και εβαλε κ αλλα λεφτα μεσα στην παραγωγη του τιτλου.
Αλλα λογο της αρχικης υποσχεσης απο το kickstarter, το παιχνιδι επρεπε να βγει και στο PS4 και κρατησαν την υποσχεση τους (αλλοι στο παρελθον δεν την εχουν κρατησει κ επεστρεψαν τα λεφτα σε οσους ειχαν στηριξει για συγκεκριμενο format). Αλλα οπως βλεπεις, μονο PS4. Δεν υπαρχει επισημη εκδοση για PS5 (μονο με backwards τρεχει), ουτε για Switch.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

έβαλα σήμερα το expansion slot ssd και μιλάμε ήταν ένα από τα ευκολότερα και casual upgrade που έχω κάνει σε αποθηκευτικό χώρο σε οποιοδήποτε ηλεκτρονικό μέσα. Απλά βάζεις το slot μέσα και είσαι ok. 

smooth διαδικάσια και με την μια συν 1gb αποθηκευτικό χώρο. nice.

Μπορείς. Α μου στείλεις μήνυμα από που; Το έψαχνα κι δεν έβγαζα άκρη με διαθεσιμότητα και ήμουν έτοιμος να το πάρω από Amazon.de

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, giannisag17 said:

Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί το download speed των παιχνιδιών είναι ότι να ναι..Εκεί που κατεβάζει με 45 mbps εκεί πάει στα 3 μετά στα 10 και πάλι προς τα πάνω..Δεν έχω δυνατότητα ώστε να την συνδέσω με το router..

Απορία το χω και γω.... Βέβαια με one x είμαι. 

100mbps γραμμή, συνδεμένο με ethernet σε huawei router και έχει σκαμπανεβάσματα στην ταχύτητα download

26 minutes ago, giannisag17 said:

Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί το download speed των παιχνιδιών είναι ότι να ναι..Εκεί που κατεβάζει με 45 mbps εκεί πάει στα 3 μετά στα 10 και πάλι προς τα πάνω..Δεν έχω δυνατότητα ώστε να την συνδέσω με το router..

Απορία το χω και γω.... Βέβαια με one x είμαι. 

100mbps γραμμή, συνδεμένο με ethernet σε huawei router και έχει σκαμπανεβάσματα στην ταχύτητα download

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Απορία το χω και γω.... Βέβαια με one x είμαι. 

100mbps γραμμή, συνδεμένο με ethernet σε huawei router και έχει σκαμπανεβάσματα στην ταχύτητα download

Απορία το χω και γω.... Βέβαια με one x είμαι. 

100mbps γραμμή, συνδεμένο με ethernet σε huawei router και έχει σκαμπανεβάσματα στην ταχύτητα download

Έχει να κάνει με τους servers της MS.

Δυστυχώς βάζουν όριο ανα χρήστη ανάλογα το traffic.

Επεξ/σία από Lobo10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...