Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 10/9/2021 στις 2:41 ΠΜ, gr8effect είπε

Δεν ξέρω αν το πόσταρε κανείς αλλά αυτό το θέλω... MOAR BORDERLANDS!!!!

Μετά το Borderlands 3 που το ξεφτιλισαν το θεμα και απο πλευρας κεντρικης ιστορίας/χαρακτήρων αλλα κυρίως και απο πλευράς dlc,μόνο σε μεγάλη έκπτωση από μένα.

Btw όπως ανέφερα και στο δίπλα θέμα, επι πληρωμή η έκδοση και για το seriesX

A physical Xbox One game disc of the Tiny Tina's Wonderlands Standard Edition will play on Xbox Series X but it cannot be upgraded to the Xbox Series X version of the game and will not be optimized for Xbox Series X.

https://playwonderlands.2k.com/news/tiny-tinas-wonderlands-faq/

70ευρώ η απλή έκδοση,75ευρώ η enhanced και 90ευρώ μαζί με το season pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Βέβαια το Undead Nightmare dlc,δεν νομίζω να υπάρχει ψηφιακό.

Όλα τα DLC υπάρχουν στο store.

https://www.microsoft.com/el-gr/p/undead-nightmare-pack/bv8stwv74v3n?activetab=pivot:overviewtab

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kosmsamo είπε

Πένα, νόμιζα οτί το είχαν σαν expansion και δεν το έβρισκα,ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Μετά το Borderlands 3 που το ξεφτιλισαν το θεμα και απο πλευρας κεντρικης ιστορίας/χαρακτήρων αλλα κυρίως και απο πλευράς dlc,μόνο σε μεγάλη έκπτωση από μένα.

Btw όπως ανέφερα και στο δίπλα θέμα, επι πληρωμή η έκδοση και για το seriesX

A physical Xbox One game disc of the Tiny Tina's Wonderlands Standard Edition will play on Xbox Series X but it cannot be upgraded to the Xbox Series X version of the game and will not be optimized for Xbox Series X.

https://playwonderlands.2k.com/news/tiny-tinas-wonderlands-faq/

70ευρώ η απλή έκδοση,75ευρώ η enhanced και 90ευρώ μαζί με το season pass.

Η ιστορία στο 3 ομολογώ ότι είναι μέτρια αλλά το gameplay είναι πάντα πολύ καλό και είναι παιχνίδια που μπορείς να ξοδέψεις άπειρες ώρες με builds, legendary hunting etc. Τα έχω παίξει όλα με τον γιό μου split screen και έχουμε περάσει super. Ίσως το καλύτερο PVE που μπορεί να παίξει κανείς solo. (ειδικά αν μιλάμε για looter-fps) To καπέλο στην τιμή είναι ξενέρωμα αλλά πολιτική της 2Κ για όλα τα cross gen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/8/2021 στις 1:35 ΜΜ, jokul7 είπε

Φοβερό το Hades! 36 ώρες και το τελείωσα μία φορά. Δεν θα παίξω άλλο όμως για τους τίτλους τέλους γιατί κάπου είδα ότι θέλει να το τελειώσεις 10 φορές! Πάμε γι' άλλα! (Έχει και epilogue που θέλει ακόμα περισσότερο grinding...)

Άκυρο το post... Το ξαναεγκατέστησα και έριξα άλλες 10 ώρες... Μεγάλο κόλλημα το παιχνίδι... Θα πάω για τους τίτλους τέλους και βλέπουμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι είναι ο,τι πιο εθιστικο εχω παίξει τα τελευταία χρόνια..Ηδη μετράω 90+ ώρες με 110 escape runs και ελειπα και μια εβδομάδα για διακοπές..

Απίθανο πραγματικά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, George7Byron είπε

Αυτό γιατί? Υποτίθεται ότι τα exclusive δεν φεύγουν από την υπηρεσία,τι παίχτηκε?

 

Kατι με τις αδειες των αμαξιων στο παιχνιδι  που λογικα ληγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...