Προς το περιεχόμενο
Xbox Series X Topic v3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 955
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Λίγο λιγότερες από τη γυναίκα μου συνεπώς.

Επστρέφουμε μέσα Ιουλίου Καλα μπάνια, καλά μυαλά.

Ναι, όλα τα υπόλοιπα 😆

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 ώρες πριν, whiteman7 είπε

ναι φυσικα και υπαρχουν

εγω βρισκω πολυ ευκολα

για ποιο PES αναφερεσαι? το 2021

Τσεκαρε τα matchmaking

Κατηγορίες με σύνδεση παίζω.  Έχει Γρήγορος Αγώνας και τουρνουά με σύνδεση τα οποία η αλήθεια είναι δεν τα έχω δοκιμάσει. Τα matchday δεν παίζουν όλη την ημέρα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε το limbo στο game pass. Δεν ξέρω αν έχει καιρό τώρα το πετυχα καταλαθος. Αν δεν το έχετε παιξει είναι ένα μικρό διαμαντάκι δώστε του μια ευκαιρία?!!!! 

• Like 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πηγαιντε στα perks του gamepass και καντε redeem το space jam παιχνιδι. Αν ειναι μαπα δεν φερνω ευθυνη 🤣

28 minutes ago, GaGaS_Thess said:

Μπήκε το limbo στο game pass. Δεν ξέρω αν έχει καιρό τώρα το πετυχα καταλαθος. Αν δεν το έχετε παιξει είναι ένα μικρό διαμαντάκι δώστε του μια ευκαιρία?!!!! 

φοβερο παιχνιδι και μετα παιξτε το inside που ειναι ακομη καλυτερο.

• Like 2
  • Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φοβερα αμφοτερα τα πονηματα της Play Dead. To Limbo το ειχαν δωσει και δωρεαν πριν περιπου 3 χρονια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

https://www.change.org/p/sony-cancel-kojima-xbox-exclusive-game-faacfbdc-92f6-4334-b01e-47b833847b0f?utm_content=cl_sharecopy_29662839_en-GB%3A4&recruiter=1213890530&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition

Χαχχαχ..κάποιοι ειναι εντελως τραγικοι και αξιολυπητοι😂  μιλαμε για πονο οχι αστεια🤣

• Haha 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

https://www.change.org/p/sony-cancel-kojima-xbox-exclusive-game-faacfbdc-92f6-4334-b01e-47b833847b0f?utm_content=cl_sharecopy_29662839_en-GB%3A4&recruiter=1213890530&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition

Χαχχαχ..κάποιοι ειναι εντελως τραγικοι και αξιολυπητοι😂  μιλαμε για πονο οχι αστεια🤣

Τι κάνουν ρε οι κλόουν ; Ξεκίνησαν  petition για ακύρωση της ανάπτυξης του  παιχνιδιού της KP για το Xbox ? 🤣 Ότι να ναι 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.