Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, dimosxania είπε

Λοιπόν,άρχισα το gta san andreas.το θέμα μου είναι ότι είναι πολύ σκοτεινό.εχω κάνει κάποια μαλακια εγώ στις ρυθμίσεις ή φταίει το "hdr" της τηλεόρασης μου(μην χέσω)

Και σε μένα είναι σκοτεινό, κάτι πρέπει να τρέχει με το hdr. Οι πιο σχετικοί συμφορουμίτες ας δώσουν τα φώτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, gregpec2 είπε

Και σε μένα είναι σκοτεινό, κάτι πρέπει να τρέχει με το hdr. Οι πιο σχετικοί συμφορουμίτες ας δώσουν τα φώτα τους.

Χαμηλώστε τέρμα το contrast στις ρυθμίσεις παιχνιδιού

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Χαμηλώστε τέρμα το contrast στις ρυθμίσεις παιχνιδιού

 

Ναι όντως είναι τέρμα σκοτεινό αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν η απάντηση.

Forza horizon 5

1) δεν έχει συνδεθεί ποτέ σε Online eliminator. Στο FH4 το έλιωνα. Έχει πρόβλημα; Πρέπει να κάνω κάτι;

2) γενικότερα σε online δεν συνδέεται σε κανένα από τα 4 που έχει σαν επιλογές (online—>horizon open—> racing, drifting, playground games, the eliminator)

3) δεν βλέπω άλλους οδηγούς στη δρόμο. Στο 4 έβλεπα και άλλους και έκανα και κόντρες στην ευθεία . Εδώ είμαι μόνος 
 

Μα που είναι όλοι;

Και μετά όταν μπαίνω σε σόλο αγώνα, μου βγάζει ένα μήνυμα πάνω πάνω 

Alert - return to free roam to accept 

Τι να κάνω accept? Αφού κολλημένο είναι το matchmaking και με αφήνει offline 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, dstilio είπε

Ρε παιδιά δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν η απάντηση.

Forza horizon 5

1) δεν έχει συνδεθεί ποτέ σε Online eliminator. Στο FH4 το έλιωνα. Έχει πρόβλημα; Πρέπει να κάνω κάτι;

2) γενικότερα σε online δεν συνδέεται σε κανένα από τα 4 που έχει σαν επιλογές (online—>horizon open—> racing, drifting, playground games, the eliminator)

3) δεν βλέπω άλλους οδηγούς στη δρόμο. Στο 4 έβλεπα και άλλους και έκανα και κόντρες στην ευθεία . Εδώ είμαι μόνος 
 

Μα που είναι όλοι;

Και μετά όταν μπαίνω σε σόλο αγώνα, μου βγάζει ένα μήνυμα πάνω πάνω 

Alert - return to free roam to accept 

Τι να κάνω accept? Αφού κολλημένο είναι το matchmaking και με αφήνει offline 

Εχει  θεματακια το ονλαιν του παιχνιδιου

Θα βγαλουν λεει  φιξ πατς για αυτο το προβλημα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα για disconnect αλλά εγώ δεν είμαι καθόλου online. Σίγουρα δεν έχει ρύθμιση πουθενά και έχω βγει offline τελείως ; Είμαι εν τω μεταξύ με Ethernet στο internet 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινει στο Online,σε πεταει συνεχεια. Καταφερα επαιξα...γενικα δεν ειναι stable. Απο πιστα σε πιστα μπορει να εκανε και 3 λεπτα για να την φορτωσει. εχει και αλλα θεματακια οπως με τα daily points

Σημερα σε καποια φαση δεν μου εβγαζε σαν γραφικα τα boards . Περνουσα τα εσπαγα εκανε pop up 102/200 πχ αλλα δεν εμφανιζε

Δεν ειναι θεμα ιντερνετ τα disconnect...εγω ειμαι με οπτικη ινα. Εχουν θεμα το ξερουν και ειπαν θα βγαλουν hotfix . Περιμενουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Fidelity mode στον GTA: San Andreas με 30FPS, σε παιχνίδι του 2004..Εντάξει μλκες της R* δεν την παλεύετε..

Ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του αλλά θα πρότεινα να μην το αγοράσετε αυτό το 'πράγμα'. Η Rockstar πουλάει 60 ευρώ android ports αρχαίων παιχνιδιών και δυστυχώς θα χ**** στο τάλιρο. Παίξτε το SA στο GP να σας φύγει η κάψα και άντε γειά... Lazy cashgrab: χρησιμοποιούν assets από το 5 για το trilogy.

https://www.gamespot.com/articles/gta-trilogy-games-feature-refrigerators-trees-and-other-assets-taken-directly-from-gta-5/1100-6497927/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για το χειριστήριο και μπαταρίες. 

 

Να πάρω κάτι τέτοιο, https://www.e-shop.gr/snakebyte-sb916342-battery-kit-white-p-XBS.00055

η απλές επαναφορτιζομενες μπαταρίες με φορτιστή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...