Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα κ αυτοι που δεν παιζουν Ηalo , ακομα κ αυτοι που δεν ασχολουντε με b.c. games ακομα κ αυτοι που παιζουν μονο fifa κανεις δεν μπορει να παραβλεψει ποσο σκληρη δουλεια εχει γινει στο xbox !!!

Και ποσο καλο ειναι αυτο για εμας τους gamers. 💚🎮💚

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Χλομο... 280 ΜΒ κατέβασε μόνο ( ?!?!?) και μου δείχνει μια μπλε οθόνη  πρέπει να έχει μπει να, παιξειοποιος μιλάει γηινα

Λογικα όπου να νε θα σκάσει update γιατι γραφει coming soon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν μπορώ να βρω πουθενά στην βιβλιοθήκη μου το Kameo Elements of Power. Το είχα κατεβάσει κανονικά 2 χρόνια πριν στο One X. Τώρα στο Series X έγινε άφαντο. Ούτε καν στο Store δεν μου εμφανίζει κανενα αποτέλεσμα. 
 

Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος που το αγόρασε αν είναι ακόμα στη συλλογή του;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

ναι δεν το συζηταω το στελνω αυριο το πρωι . Εφοσον ειναι εντος εγγυησης δεν εχω λογο να το ρισκαρω . Αληθεια επισκευη θα το κανουν ή αντικατασταση ; Αν γινει αντικατασταση θα ειναι με new ή με καποιο αλλο επισκευασμενο ; Η εγγυηση θα ξεκινησει απο την αρχη αν δηλωθει στο site ξανα ή θα τελειωσει 21/12 ; Ξερει κανεις ; 

Επισκευή δεν νομίζω, λογικά αντικατάσταση.

Εγγύηση ισχύει η αρχική αποτι ξέρω.

Είχα στείλει ενα elite για drifting και μου είπαν ότι ισχύει η αρχική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Επισκευή δεν νομίζω, λογικά αντικατάσταση.

Εγγύηση ισχύει η αρχική αποτι ξέρω.

Είχα στείλει ενα elite για drifting και μου είπαν ότι ισχύει η αρχική.

Το έγραψα κάποιες σελίδες πιο πίσω. Αν έχεις λιγότερο από 3 μήνες εγγύηση η ms σου δίνει ένα 3μηνο από την μέρα που το φτιάχνει. Αν έχεις περισσότερο από 3 μήνες ισχύει η εγγύηση σου. Ανακατασκευασμένα δίνουν σε controllers. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...