Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

25,96 και σε μένα. Πάει σχετικά αργά 52,87 mbps ενώ συνήθως είμαι στα 90 + άρα το βλέπω για αυριο αφου θα φάει κανα 2 ωρο :(

Ξεκινάει από την μέση του download πάντως. Έχει βελάκι στην μέση που λέει έτοιμο για έναρξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, D.Luffy είπε

Παιδιά δεν μπορώ να βρω πουθενά στην βιβλιοθήκη μου το Kameo Elements of Power. Το είχα κατεβάσει κανονικά 2 χρόνια πριν στο One X. Τώρα στο Series X έγινε άφαντο. Ούτε καν στο Store δεν μου εμφανίζει κανενα αποτέλεσμα. 
 

Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος που το αγόρασε αν είναι ακόμα στη συλλογή του;

Ακόμα το έχω. Αν το έχεις μέσω του Rare Replay, δοκίμασε να αλλάξεις region. Εμένα, πχ., δεν μου εμφάνιζε για κάποιο λόγο το Jetpac Refuelled όταν ήθελα να το επανεγκαταστήσω. Έπρεπε να γυρίσω την κονσόλα σε US για να μου το εμφανίσει στην βιβλιοθήκη (ίσως το είχα κάνει redeem με την κονσόλα σε αυτό το region, όταν το είχαν δώσει δωρεάν μέσω ενός E3 Mixpot).

Για δοκίμασε εδώ (αν το έχεις μέσω Rare Replay) ή εδώ (αν έχεις την original 360 έκδοση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ειναι στο Rare Replay μέσα.

Το Rare Play είναι ένα bundle διάφορων παιχνιδιών όμως. Περίεργο να σε αναγκάζουν να αγοράσεις αυτό ενώ έχεις ήδη πληρώσει ένα παιχνίδι ξεχωριστά στη συλλογή σου.

1 ώρα πριν, kosmsamo είπε

Ακόμα το έχω. Αν το έχεις μέσω του Rare Replay, δοκίμασε να αλλάξεις region. Εμένα, πχ., δεν μου εμφάνιζε για κάποιο λόγο το Jetpac Refuelled όταν ήθελα να το επανεγκαταστήσω. Έπρεπε να γυρίσω την κονσόλα σε US για να μου το εμφανίσει στην βιβλιοθήκη (ίσως το είχα κάνει redeem με την κονσόλα σε αυτό το region, όταν το είχαν δώσει δωρεάν μέσω ενός E3 Mixpot).

Για δοκίμασε εδώ (αν το έχεις μέσω Rare Replay) ή εδώ (αν έχεις την original 360 έκδοση).

Έχω την 360 έκδοση αλλά δυστυχώς δεν μου δίνεται επιλογή για εγκατάσταση στην κονσόλα μέσω του link που παραθέτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, D.Luffy είπε

Έχω την 360 έκδοση αλλά δυστυχώς δεν μου δίνεται επιλογή για εγκατάσταση στην κονσόλα μέσω του link που παραθέτεις.

Έχεις δίκαιο για το δεύτερο link. Γενικά, το legacy store είναι αρκετά δυσπρόσιτο. Άσε που, τώρα που το σκέφτομαι, και να σου το έβγαζε εκεί για DL, δεν νομίζω να στέλνει σήμα για λήψη σε One/Series, μόνο σε 360.

Δοκίμασε και το πρώτο link (που είναι από το φρέσκο store);

Αν δεν είναι κάποιο θέμα με τα regions, τι να πω; Ίσως ένα κλασικό power cycle της κονσόλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To HALO είναι φανταστικό!!

Θα πέσει πολύ τσίμπι από BC στην BlackFriday.

Mirrors Edge, Fallout 3, NV, Kameo, DA II, Fable AE, και άλλα υπάρχουν ήδη στη συλλογή και θα δοκιμαστούν άμεσα. Nooiceeee...

Επεξ/σία από gr8effect
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...