Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, GaGaS_Thess said:

Η ομάδα δεν θα διαλυθει και συνεχιζει με FPS Boost και πιθανον Resolution Boost στο μελλον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, tsakitsan95 είπε

Διαθέσιμη η Halo limited edition έκδοση στο πλαίσιο

https://www.plaisio.gr/catalog?location=product%3d3855953&qId=c4a9e7b2810f44c09aab411bc93ea700&qIx=products

Εξαντλήθηκε κιόλας. Δεν το πρόλαβα γαμωτο 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, thagkol είπε

Για πείτε από τι να ξεκινήσουμε με το gamepass; Δεν έχω παίξει σχεδόν τίποτα από αυτά που έχει πάνω! Αν είμαι offtopic ζητώ 

Αναλογα τι σου αρερει πχ racing sports adventure shooting

εχει απο ολα μεσα. Εγω τωρα παιζω forza horizon 5 που μολις βγηκε. Παιξε psychonauts 2 παρα πολυ καλο πλατφορμερ , a plagues tale, gears αν αρχισω να γραφω θελει πολλες σελιδες 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, thagkol είπε

Για πείτε από τι να ξεκινήσουμε με το gamepass; Δεν έχω παίξει σχεδόν τίποτα από αυτά που έχει πάνω! Αν είμαι offtopic 

Κανένας δεν ξέρει από που να ξεκινήσει 😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, malias4 είπε

Αναλογα τι σου αρερει πχ racing sports adventure shooting

εχει απο ολα μεσα. Εγω τωρα παιζω forza horizon 5 που μολις βγηκε. Παιξε psychonauts 2 παρα πολυ καλο πλατφορμερ , a plagues tale, gears αν αρχισω να γραφω θελει πολλες σελιδες 😄

Προτιμώ τα RPG / action RPG / action adventure. Σίγουρα θα παίξω skyrim και mass effect, αλλά από τα 400 παιχνίδια που έχει ζήτημα να ξέρω τα 20 οπότε πάμε στην τύχη!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, thagkol said:

Προτιμώ τα RPG / action RPG / action adventure. Σίγουρα θα παίξω skyrim και mass effect, αλλά από τα 400 παιχνίδια που έχει ζήτημα να ξέρω τα 20 οπότε πάμε στην τύχη!

 

Αν σου αρεσουν τα RPG με τα στουντιο που εχει η ΜΣ πηρες την καταλληλη κονσολα 😂

περα απο τα κλασσικα τσεκαρε:

Wasteland 3

Yakuza Like a Dragon

The ascent

Minecraft dungeons

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...