Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, privateer είπε

 

 

 

Ελλάδα θέλει vpn Ε? Πως το κάνουμε από την κονσόλα? Στο κινητό το έκανα με vpn και έπαιζε μια χαρά το cloud. Αν αλλάξω χώρα στις ρυθμίσεις xbox πιάνει?

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν βλέπω να λέει κάτι για το afk.και υπάρχουν πίστες καλύτερες από Goliath. Ουτε για το τζιπάκι που σου δίνει superwheels  βλέπω να λέει κάτι

 

Edit

Το κόλπο με το τζιπάκι το έφτιαξαν μόλις το ειδα

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Δεν βλέπω να λέει κάτι για το afk.και υπάρχουν πίστες καλύτερες από Goliath. Ουτε για το τζιπάκι που σου δίνει superwheels  βλέπω να λέει κάτι

Το Willys δεν είναι κάποιο bug, το αγοράζεις κανονικά και σου δίνει super wheels. Όπως και σε άλλα αυτοκίνητα. Ούτε το afk είναι, είναι δυνατότητα του παιχνιδιού, άλλο αν πέφτει εκμετάλλευση. Όντως υπάρχουν καλύτερες πίστες στο eventlab, σε τρεις ώρες πχ βγάζεις περισσότερα από ότι στο Goliath σε 9 ώρες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, leo066 είπε

Το Willys δεν είναι κάποιο bug, το αγοράζεις κανονικά και σου δίνει super wheels. Όπως και σε άλλα αυτοκίνητα. Ούτε το afk είναι, είναι δυνατότητα του παιχνιδιού, άλλο αν πέφτει εκμετάλλευση. Όντως υπάρχουν καλύτερες πίστες στο eventlab, σε τρεις ώρες πχ βγάζεις περισσότερα από ότι στο Goliath σε 9 ώρες 

Ναι το εβγαλαν το superwheel από το τζιπάκι. Πάντως το afk μια χαρά δουλεύει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Ναι το εβγαλαν το superwheel από το τζιπάκι. Πάντως το afk μια χαρά δουλεύει ακόμα.

Το έβγαλαν?  Θέλει 5 ώρες ακόμη να κατέβει το update και δεν μπορώ να το δω? Αν το έβγαλαν μετά νομίζω το ποιο φθηνό  είναι η Supra 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Ελλάδα θέλει vpn Ε? Πως το κάνουμε από την κονσόλα? Στο κινητό το έκανα με vpn και έπαιζε μια χαρά το cloud. Αν αλλάξω χώρα στις ρυθμίσεις xbox πιάνει?

Νομίζω μπήκε και η Ελλάδα στο XCloud..

Edit: πάλι στην απ'έξω

Επεξ/σία από Lobo10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, leo066 είπε

Το έβγαλαν?  Θέλει 5 ώρες ακόμη να κατέβει το update και δεν μπορώ να το δω? Αν το έβγαλαν μετά νομίζω το ποιο φθηνό  είναι η Supra 

Ναι δεν έχει καν superwheel τώρα το τζιπάκι. Θα ψάξω αργότερα να δω πιο είναι τωρα το πιο φτηνο

3 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Νομίζω μπήκε και η Ελλάδα στο XCloud..

Μπα δεν έχει μπει. Γύρισα το xbox σε αγγλια και έβλεπα πια παιχνιδια έχουν cloud αλλά όταν πατούσα να παίξω μου έλεγε η χώρα δεν υποστηριζεται.θα δοκιμάσω αργότερα σύνδεση τo xbox  με vpn από το κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...