Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν μετοχή στο FREEDOM 24


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, adi32 είπε

Έχει κάπου επιλογή για ανάληψη χρημάτων. 

Εκεί βάζεις αφμ και τραπεζικό λογαριασμό και στα βάζουν 

Στο κινητό δεν βρίσκω τέτοια επιλογή και για κάποιο λόγο όταν μπαίνω από υπολογιστή μου βγάζει λευκή σελίδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, petran91 είπε

Στο κινητό δεν βρίσκω τέτοια επιλογή και για κάποιο λόγο όταν μπαίνω από υπολογιστή μου βγάζει λευκή σελίδα...

Πας στο κινητό εκεί που λέει μη συναλλακτικες αναθέσεις, ανάληψη 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ανάληψη της μετοχής δεν συνεπάγεται δήλωση στην εφορία του χρόνου; ως υπεραξία της τιμής αγοράς της (που βασικά είναι όλο το ποσό εφόσον ήταν "δωρεάν" η αγορά της);

Επεξ/σία από m3ltd0wn
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, m3ltd0wn είπε

Η ανάληψη της μετοχής δεν συνεπάγεται δήλωση στην εφορία του χρόνου; ως υπεραξία της τιμής αγοράς του (που βασικά είναι όλο το ποσό εφόσον ήταν "δωρεάν" η αγορά της);

Για τα 20€ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, m3ltd0wn είπε

Η ανάληψη της μετοχής δεν συνεπάγεται δήλωση στην εφορία του χρόνου; ως υπεραξία της τιμής αγοράς της (που βασικά είναι όλο το ποσό εφόσον ήταν "δωρεάν" η αγορά της);

Δεν θα ασχοληθούν ούτε οι κατσαρίδες για 20 ευρώ. Μόνο για μεγάλα χρηματικά πόσα, τώρα το ποσο, μόνο κάποιος λογιστης. Εμείς θα βάζαμε και τα 20 ευρώ για να μειώσουμε τα τεκμήρια, άλλος που δεν έχει θέμα δεν έχει λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Δεν θα ασχοληθούν ούτε οι κατσαρίδες για 20 ευρώ. Μόνο για μεγάλα χρηματικά πόσα, τώρα το ποσο, μόνο κάποιος λογιστης. Εμείς θα βάζαμε και τα 20 ευρώ για να μειώσουμε τα τεκμήρια, άλλος που δεν έχει θέμα δεν έχει λόγο. 

Το ποσό φυσικά και είναι αστείο.
Αλλά εγώ που κάνω πόθεν αν δεν το βάλω και γίνει έλεγχος για 20€ θα πληρώσω 600€...

Και πολύ εύκολα μπορώ να το ξεχάσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, m3ltd0wn είπε

Το ποσό φυσικά και είναι αστείο.
Αλλά εγώ που κάνω πόθεν αν δεν το βάλω και γίνει έλεγχος για 20€ θα πληρώσω 600€...

Και πολύ εύκολα μπορώ να το ξεχάσω...

Εσύ προφανώς είσαι άλλη κατηγορία και γνωρίζεις τι πρέπει να δηλώσεις. 

Για τον μέσο πολίτη είναι ανούσιο να ασχοληθεί. 20 χρόνια που υποβάλλω φορολογική από ανήλικος, όλο αυτή την καραμέλα περί ελέγχου και προστίμου άκουγα, κουραστηκα, δεν μας κάλεσαν ποτέ για έλεγχο, και θέλω να πιστεύω ούτε θα μας καλέσουν. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στην Αμερική υπάρχει πασίγνωστη παρόμοια εφαρμογή που δίνει δωρεάν μετοχή με την εγγραφή.

 Δεν είναι κάτι πρωτόγνωρο.

Τώρα τι κερδίζουν, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2021 στις 8:50 ΜΜ, adi32 είπε

Δεν βαζω καποιο link (θα το βρειτε κυκλοφορει παντου σε google, youtube, tik tok)

Γραφεσαι δίνεις ταυτοτητα αφμ κνητο κλπ (εγω καρτα δεν εβαλα) και σου δίνει μια δωρεαν τυχαια μετοχη απο 10-600$

Αν θες την πουλας κατευθειαν και δινεις ενα τραπεζικο λογαριασμο και σου βαζουν τα λεφτα

Δεν ξερω αν κρυβεται κατι αλλα εμενα μου εδωσαν μια αξιας 130$ την πουλησα αμεσως και σε μια μερα που κατεθεσαν το ποσο στην τραπεζα

(Υπ΄ ευθυνη σας οτι κανετε)

Σου ζητά να υπογράψεις σύμβαση !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...