Προς το περιεχόμενο

Ζητείται developer για προσωπικό Project


genius_13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναζητώ κάποιον με πολύ καλές γνώσεις σε Laravel, JavaScript, API's ώστε να υλοποιήσει από το μηδέν ένα προσωπικό μου project.

Θα ήταν καλό αν έχει προηγούμενη εμπειρία με sports api. Θα του δωθεί ένα api (που έχει πολύ καλό documentation), θα πρέπει να τραβήξει τα δεδομένα (που ανανεώνονται συνεχώς), να τα εμφανίσει μέσα σε ένα table το οποίο θα πρέπει να είναι Fully customisable filters με Advanced sorting. 

Αυτό είναι το πρώτο κομμάτι του πρότζεκτ, τα υπόλοιπα prive. Υπάρχει προοπτική για πιο μακροχρόνια συνεργασία.

Στείλτε μου PM με δείγματα δουλειάς, github, και αν έχετε δουλέψει με sports api. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 27/6/2021 στις 11:00 ΜΜ, genius_13 είπε

Αναζητώ κάποιον με πολύ καλές γνώσεις σε Laravel, JavaScript, API's ώστε να υλοποιήσει από το μηδέν ένα προσωπικό μου project.

Θα ήταν καλό αν έχει προηγούμενη εμπειρία με sports api. Θα του δωθεί ένα api (που έχει πολύ καλό documentation), θα πρέπει να τραβήξει τα δεδομένα (που ανανεώνονται συνεχώς), να τα εμφανίσει μέσα σε ένα table το οποίο θα πρέπει να είναι Fully customisable filters με Advanced sorting. 

Αυτό είναι το πρώτο κομμάτι του πρότζεκτ, τα υπόλοιπα prive. Υπάρχει προοπτική για πιο μακροχρόνια συνεργασία.

Στείλτε μου PM με δείγματα δουλειάς, github, και αν έχετε δουλέψει με sports api. 

Καλησπέρα,

Μπορείτε να αναφέρετε τα use cases (ποιο πρόβλημα ακριβώς θέλετε να λύσετε) καθώς και τα non functional requirements (performance, security, etc) για το project σας?
Βλέπω πως έχετε διαλέξει ήδη τεχνολογίες, αλλά από αυτά που αναφέρετε το Laravel δεν δίνει κανένα απολύτως πλεονέκτημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...