Προς το περιεχόμενο

MAUI ομπρέλα θαλάσσης Praktiker [EΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ]


ge0rgi0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, JLEE είπε

Παιδιά ερώτηση! Είναι μόνο Online οι προσφορές ή τις βρίσκουμε και στα καταστήματα?

Και στο κατάστημα, πήγα σήμερα το μεσημέρι στο κατάστημα στη Μεταμόρφωση και βρήκα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, kostakiss είπε

τα κρουστικα τα γνωστα , εχουν -20% στον Σκλαβενιτη

 

ΟΡΜΑΤΕ !!!

ποια είναι τα γνωστά κρουστικά ρε παίδες;   (μην πάρω κανα black'n'decker!😁 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού και τα ντοκουμέντα.. Για έναν φίλο που ρώτησε έχει και τις ομπρέλες αλλά 40€ όποτε δεν αξίζει. 
Όποτε από praktiker ομπρέλα και απο Σκλαβενίτη κρουστικο..

0A04461F-8E99-4DCB-9A0B-B465CBEB081F.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω οτι ο Σκλαβενιτης εχει και τις ομπρελες 26,40 και το αντιστοιχο κονταρι 25,60. Και αφηστε το Praktiker να κουρευεται με τα 7 ευρω μεταφορικα...χαχαχα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαμε πει πέρισυ ότι μπορείς να αγοράσεις κοντάρι για να μπαίνει το δεύτερο κοντάρι της ομπρέλας και να την σηκώνεις πολύ ψηλά

Να έχεις δηλαδή τα 2 κοντάρια το ένα μέσα στο άλλο

Τότε θα πάρεις ένα νουμερο μεγαλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

Επιβεβαιωνω οτι ο Σκλαβενιτης εχει και τις ομπρελες 26,40 και το αντιστοιχο κονταρι 25,60. Και αφηστε το Praktiker να κουρευεται με τα 7 ευρω μεταφορικα...χαχαχα.

Ποιο μέγεθος ? Εγώ δεν είδα να έχει σε προσφορά τις 2.20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατοπιν επικοινωνιας με την golden fleece , με ενημερωσαν οτι για λογους ασφαλειας , καλο ειναι το κρουστικο να αντικαθιστα το κονταρι που μπαινει στη παραλια.

 

γι αυτο το λογο, εγω που εχω την 2,20μ μου προτειναν το πρασινο (κωδικος 10106) , οπου το δοκιμασα και ειναι κομπλε !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostakiss είπε

κατοπιν επικοινωνιας με την golden fleece , με ενημερωσαν οτι για λογους ασφαλειας , καλο ειναι το κρουστικο να αντικαθιστα το κονταρι που μπαινει στη παραλια.

 

γι αυτο το λογο, εγω που εχω την 2,20μ μου προτειναν το πρασινο (κωδικος 10106) , οπου το δοκιμασα και ειναι κομπλε !

σε τι ύψος πάει η ομπρέλα με αυτό;
Μπαίνεις μπουσουλώντας από κάτω ή απλά σκύβοντας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, kostakiss είπε

κατοπιν επικοινωνιας με την golden fleece , με ενημερωσαν οτι για λογους ασφαλειας , καλο ειναι το κρουστικο να αντικαθιστα το κονταρι που μπαινει στη παραλια.

 

γι αυτο το λογο, εγω που εχω την 2,20μ μου προτειναν το πρασινο (κωδικος 10106) , οπου το δοκιμασα και ειναι κομπλε !

Οποτε το κατω το αφηνεις σπιτι σου; Ετσι ποσο χωρο πιανει στο πορτμπαγκαζ σε εκατοστα;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...