Προς το περιεχόμενο

Realme X50 6/128 5G 199,90€ @Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ Ή ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟΝ]


stivaks72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο τηλεφωνικά από Δευτέρα, μπορεί να μάθει κάποιος που υπάρχει διαθεσιμότητα και αν τον βολεύει να κάνει κράτηση και παραλαβή. Μου είχε τύχει μία ανάλογη περίπτωση πριν λίγες μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κινητό το έχει και ο Γερμανός στα 179€ . Όσοι το έχετε αγοράσει αξίζει σαν συσκευή ή έχει θέματα;

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/realme-x50-dual-5g-128gb/?productId=20396977&fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-878236568392099+356333996543801496+-127990674385123837&gclid=EAIaIQobChMI7euO0Z6N8gIVoQZ7Ch1CiwC8EAQYAiABEgLOLPD_BwE#

Επεξ/σία από ds12
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ds12 είπε

Η τιμη πιστευω ειναι πολυ καλη και εκανα μια παραγγελια. Μακαρι να βγει καλο και συμφωνα με τις κριτικες αυτο δειχνει, ειδικα σε αυτη τη τιμη.

Επεξ/σία από Apos74
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, esertas είπε

Το έβαλα στο καλάθι και εγώ και μετά άλλαξα γνώμη επειδή δεν έχει ραδιόφωνο και εξωτερική κάρτα μνήμης.

Και εγω ακουω ραδιοφωνο αλλα ιντερνετικο. 128gb πιστευω ειναι πολυ καλα. Αν καποιος χρειαζεται περρισσοτερο χωρο ας δει κατι αλλο. Παντως στα λεφτα αυτα νομιζω ειναι μεγαλη ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ds12 είπε

Τέλος και από εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...