Προς το περιεχόμενο

Intel 12th Gen Core, Alder-Lake & Z690 (2021) [ LGA 1700 ]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Herald είπε

Ναί, απλά δεν κάνουν delivery Ελλάδα νομίζω. Λοιπόν, Apex / Hero ? Είμαι έτοιμος να το πατήσω το κουμπάκι :P

Apex τι άλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Herald είπε

Ναί, απλά δεν κάνουν delivery Ελλάδα νομίζω.

https://www.notebooksbilliger.de/infocenter/section/shipping

Shipping to other European countries -> zone 3

 

Επεξ/σία από stpi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπάρξει μπανάνα imc σίγουρα η apex.... βέβαια αν τραβάει ο imc σε κανέναν super golden 90+ spec cpu.....τότε ότι εννοείται και η hero θα δώσει καλά.....απλά η apex πάντα παίρνεις το κάτι παραπάνω....τώρα αν έχεις στην apex 60/70 spec cpu και hero κανέναν golden δεν χρειάζεται να σου πω ποια θα τον έχει ποιον μεγάλο

🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Herald είπε

Ναί, απλά δεν κάνουν delivery Ελλάδα νομίζω. Λοιπόν, Apex / Hero ? Είμαι έτοιμος να το πατήσω το κουμπάκι :P

NBB στέλνει κανονικά Ελλάδα (30 ευρώ UPS) ενώ δέχεται και αγορά χωρίς ΦΠΑ με ενδοκοινοτικές.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BabisTs είπε

Αν δεν υπάρξει μπανάνα imc σίγουρα η apex.... βέβαια αν τραβάει ο imc σε κανέναν super golden 90+ spec cpu.....τότε ότι εννοείται και η hero θα δώσει καλά.....απλά η apex πάντα παίρνεις το κάτι παραπάνω....τώρα αν έχεις στην apex 60/70 spec cpu και hero κανέναν golden δεν χρειάζεται να σου πω ποια θα τον έχει ποιον μεγάλο

Επειδή είμαι και με air cooler όμως, θα μπεί η u12a στην apex η θα βρίσκουν oι ram, οεο. Το ρισκάρω, χτύπησα παραγγελία

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Herald είπε

Για να στείλει Ελλάδα θέλει εταιρικό ΑΦΜ, την έστειλα Γερμανία. Τώρα να βρούμε και μνήμες, αμήν

εχω την εντυπωση πως αν βαλεις απλα το δικο σου αφμ το παιρνει κανονικα οπως και τα αλλα καταστηματα. Εισαι σιγουρος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

εχω την εντυπωση πως αν βαλεις απλα το δικο σου αφμ το παιρνει κανονικα οπως και τα αλλα καταστηματα. Εισαι σιγουρος?

Kαλά δεν με νοιάζει, 22-28 θα το έστελνε Ελλάδα με 33€ μεταφορικά, αλλά θα είμαι Γερμανιά μέχρι 26 του μήνα οπότε το παραλαμβάνω από εκεί με 7€ μεταφορικά. Worth it :P 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, rsttls είπε

Φίλε, έστειλα e-mail την Τρίτη στην scythe Europe και απάντηση δεν πήρα...

Δοκιμάστε να μιλάτε με chat support αν υπαρχει. Για Kraken Z73 σε 10 λεπτα ειχα στειλει αποδειξη αγορας στον τύπο της nzxt και case closed θα το στείλουν μεσα στις επομενες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, rsttls είπε

ddr 5 μνήμες δεν υπάρχουν. Αν αποφασίσεις να προχωρήσεις με ddr 4, δεν υπάρχουν lga 1700 coolers. Άψογο release... 

Τόσες εταιρείες δίνουν μπρακετ ρε συ. 

Πάρε Arctic Liquid 280αρα. 80€ τέλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...