Προς το περιεχόμενο

Η Apple ανακοίνωσε επίσημα το MagSafe Battery Pack με κόστος $99


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

που είναι αρκετό για μερική φόρτιση της συσκευής" Δλδ 

Θα δωσω 100eur για να μου φορτίζει μερικώς?? Ρε πλακά μας κάνουν??

Ρε apple το έχεις ξεφτιλίσει και είμαι κάτοχος airpod pro iphone 12 pro k macbook pro.

Μου θυμίζει αυτό με τα ροδάκια που τα πούλαγε μια περουσια

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, geiasass είπε

Γιατι χρειαζεται να κυκλοφορησει ασυρματο powerbank τοτε;

Οι άλλες εταιρείες γιατί κυκλοφορούν παρόμοια προϊόντα?

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, tilaverboy said:

Άρα σήμερα αύριο θα έχουμε το iOS 14.7

Από τη στιγμή που βγήκε ήδη η RC, προφανώς την περιμένουμε! :) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Darthrevan7 είπε

Είναι που είναι η μπαταρία για πέταμα κάτσε να δεις γέλιο που χει να πέσει με το τσιρότο μόνιμα πάνω .

Έλα ρε, κοίτα να δεις που περισσότερα παράπονα διαβάζω για τις μπαταρίες των υπόλοιπων ναυαρχίδων πάρε για του 12…

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, geiasass είπε

Γιατι χρειαζεται να κυκλοφορησει ασυρματο powerbank τοτε;

 

Προφανώς μια τέτοια υλοποίηση που αξιοποιεί τις δυνατότητες του mag safe είναι πιο "πασιάρικη" και διαφορετική από τα υπόλοιπα, για να δικαιολογήσει κάπως το 100αρικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το μεγεθος τρώγεται δεν ειναι κακο σαν "μονιμη" λυση. Ειδικα οταν είμαι διακοπες επειδη παω πεζοποριες ποδηλατο κλπα λειπω πολλες ωρες απο πριζα, μια τετοια λυση δεν ειναι ασχημη. Βεβαια με ηλεκτρικο ποδηλατο το φορτιζεις κατευθειαν απο το ποδηλατο, αλλα σε πεζοπορια μαμαει μια τετοια λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, vs_skg είπε

Αρα φορτιζει μεχρι 80%, με ταχύτητα 5W και κοστιζει οσο 1/2 airpods pro? Ποια η λογικη? 

Βολικό, εύχρηστο, μικρού μεγέθους για ανθρώπους που απλά θα το "κολλήσουν" στο τηλέφωνό τους και δεν τους νοιάζει πόσο γρήγορα θα φορτίσει και απλά το θέλουν για ένα μικρό boost μέχρι να πάνε σπίτι και να φορτίσουν.

Γιατί αντικειμενικά πλέον, ο περισσότερος κόσμος δύσκολα θα "σκοτώσει" την μπαταρία του σε μία μέρα για να χρειάζεται ακραίες λύσεις για πολύ γρήγορη φόρτιση και τα σχετικά.

Για μένα είναι ένα πολύ καλό και βολικό προιόν για πάρα πολύ κόσμο και σίγουρα θα πουλήσει με το κιλό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geiasass είπε

Μισο ρε παιδια δηλαδη τα iphone 12 δεν εχουν την πιο καλυτεροτερη αυτονομια μπαταριας απο ολα;

Πιες μία  ;)

mythos_beer-e1574852130565-696x392.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι θα πρέπει να εξετάσουν σοβαρά το ενδεχόμενο, το MagSafe Battery Pack να βγαίνει στις αποχρώσεις που είναι διαθέσιμα και τα iPhone 12. Δείχνει πολύ περίεργο αυτό το άσπρο πάνω στ'άλλα (όμορφα) χρώματα των smartphone της εταιρίας. Γιατί δεν είναι ένα αξεσουάρ ανεξάρτητο του κινητού, είναι πάνω στο κινητό!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χειρότερη υλοποίηση της αγοράς!!! χοντροκομένο!Οι  κινέζοι το έχουν κάνει με πάχος 1cm που και πάλι είναι πολύ και με τιμή 20ευρώ! δεν θα έπρεπε να ξεπερνάει σε πάχος το πάχος του iphone κι ας ήταν πιό μεγάλο.Το  πιο όμορφο για μένα είναι αυτό (https://www.aliexpress.com/item/1005002833627250.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.15132805bgJJJs&algo_pvid=6b985da8-34fd-41d8-92e1-2c5d69109931&algo_exp_id=6b985da8-34fd-41d8-92e1-2c5d69109931-8) αν το βρέί κάποιος σε αυτή την τιμή με ship from eu ας μου πεί!!! Το λιμπίζομαι για το mini......

Αυτό παιδιά είναι φάση με πήρε τηλ ο φίλος μου παμε για καφέ? Παμε! οχχχ βλέπω το κινητό είναι στο 5% το βάζω πάνω στο κινητό και στην τσέπη μου και φεύγω για το καφεδάκι μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...