Προς το περιεχόμενο

Η Tag Heuer ανακοίνωσε το συλλεκτικό Super Mario smartwatch


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, alexandros9019 είπε

Καπιταλισμός=Το μοναδικό βαρέλι χωρίς πάτο!

Και όμως δεν είναι infinite είναι finite σύστημα γιατί κάποτε τελειώνουν τα υλικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, czarjuly είπε

Αν εβγαζαν ενα σε προσιτη τιμη θα τσιμπαγαν πολυ περισσοτερους αγοραστες

Δεν λες την Tag Heuer και την επιτομή του budget 😛

 

3 ώρες πριν, exocet είπε

Και ομως το ρολοι θα ξεπουλησει διοτι παντα υπαρχουν ''ηλιθιοι'' που θα πληρωσουν 2Κ για ενα smartwatch το οποιο μετα απο 5 χρονια απλα δεν θα λειτουργει αφου η μπαταρια του θα εχει πεθανει.....Δυστηχως ζουμε στην εποχη που τα παντα ειναι αναλωσιμα συμπεριλαμβανομενων και των ανθρωπων........

Πολλά λεφτά για smart watch, χίλιες φορές ένα μηχανικό ή αυτόματο που έχουν αντοχές στο χρόνο.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, exocet είπε

Και ομως το ρολοι θα ξεπουλησει διοτι παντα υπαρχουν ''ηλιθιοι'' που θα πληρωσουν 2Κ για ενα smartwatch το οποιο μετα απο 5 χρονια απλα δεν θα λειτουργει αφου η μπαταρια του θα εχει πεθανει.....Δυστηχως ζουμε στην εποχη που τα παντα ειναι αναλωσιμα συμπεριλαμβανομενων και των ανθρωπων........

Φίλε όπως υπάρχουν αγοραστές για rolex των 100.000 ευρώ υπάρχουν και αγοραστές για tag των 2-5-10 χιλιάδων ευρώ. Καθώς και υπάρχουν και αγοραστές για tag που είναι και smartwatch. Το ότι δεν θα το αγοράσουμε εμείς οι "έξυπνοι" (κατά την άποψη την δική σου) η αλλιώς "φτωχοί" (δική μου άποψη) δεν σημαίνει ότι αυτοί που θα το αγοράσουν είναι και ηλίθιοι. Χαλάρωσε λιγάκι. Εγώ θα σου απαντήσω με την γνωστή και αλάνθαστη Ελληνική παροιμία... όσα δεν φτάνει η αλεπού....

1 ώρα πριν, Chocobo είπε

Αυτός που έχει να δώσει 2κ για ένα smartwatch μόνο ηλίθιος δεν είναι.Αντίθετα έχει λύσει όπως φαίνεται τα οικονομικά του.

Έχουμε βέβαια τον κάθε μεροκαματιάρη 8ωρο5ημερο για 1κ και αν ,  να νομίζει πως είναι ιδιοφυία και tech savvy επειδή ψάχνει 1 μήνα να πάρει κινητό τον 300 ευρώ...

 

γκόλντεν μάουθ πέστα ντε... Εγώ προσπάθησα να είμαι ευγενικός... λολ

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφτίλα για ελβετική εταιρεία ωρολογοποιίας να φτιάχνει smartwatches... Και ακόμα και εκεί απο τεχνικής άποψης ειναι ελλειπές όπως λέει το άρθρο...

Αλλά ετσι κ αλλιώς η T H έχει χάσει πολυ σε ποιότητα εδω και δεκαετίες που δεν μου κάνει εντύπωση αυτη η κίνηση. Εδώ και πολύ καιρό πιο πολύ δίνει έμφαση στη διαφήμιση παρά στο ίδιο το προιόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, exocet είπε

Και ομως το ρολοι θα ξεπουλησει διοτι παντα υπαρχουν ''ηλιθιοι'' που θα πληρωσουν 2Κ για ενα smartwatch το οποιο μετα απο 5 χρονια απλα δεν θα λειτουργει αφου η μπαταρια του θα εχει πεθανει.....Δυστηχως ζουμε στην εποχη που τα παντα ειναι αναλωσιμα συμπεριλαμβανομενων και των ανθρωπων........

ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...