Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man 569 public και Plaisio απο 549 [TEΛΟΣ]


spipan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε όλους. Μια ερώτηση λίγο εκτός topic... Ο γιος μου έχει ήδη πσ 4, ο λογαριασμός μεταφέρετε στο πσ 5 με τα παιχνίδια όλα; ειδικά το fortine μας ενδιαφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, takss είπε

Ακόμα περιμένω από Public με Rachet..

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως είμαστε στη διαδικασία αναζήτησης του προϊόντος 1428499   
GC CON PS5 STANDARD EDITION της παραγγελίας σας xxxxxxxxx στο δίκτυο των προμηθευτών μας και μόλις έχουμε ενημέρωση για το χρόνο παράδοσης θα επικοινωνήσουμε εκ νέου μαζί σας.
 
Σας διαβεβαιώνουμε ότι συνεχίζουμε την προσπάθεια μας για την παραλαβή της παραγγελίας σας το συντομότερο δυνατό

Τι παίζει με την εγγύηση από Public? Πόσο είναι η κανονική? Με 50 ευρώ επεκτείνεται για 3 χρόνια δλδ σύνολο 5?

 

 

45 λεπτά πριν, kostiger είπε

4 συνολικά. 1 ετος δινει η Σονυ..

3 συνολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Boubis1411 είπε

Καλησπερα σε όλους. Μια ερώτηση λίγο εκτός topic... Ο γιος μου έχει ήδη πσ 4, ο λογαριασμός μεταφέρετε στο πσ 5 με τα παιχνίδια όλα; ειδικά το fortine μας ενδιαφέρει. 

Ναι,δεν θα έχει πρόβλημα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά έχει ξεφύγει η κατάσταση και τα μαγαζιά κάνουν ότι ναναι .. ειχα παραγγείλει το πακέτο με το Rachet από public στο mall και πήγα να παραλάβω και ήταν ξεχωριστά το ps5 ξεχωριστά το παιχνίδι .. μόνο και μόνο για να πουλήσουν και το παιχνίδι ενώ καιρό τώρα δεν έχουν ποτέ διαθέσιμα σκέτα ps5. Παρέλαβα κύριος στα 569 ευρώ και πήγα την άλλη μέρα στο άλλο κοντινό μου κατάστημα επέστρεψα το παιχνίδι και πήρα τα 79 ευρώ πίσω αφού όπως ήταν λογικό στην απόδειξη ήταν 2 διαφορετικά προϊόντα αφού δεν ήταν το bundle.. 490 για το disk μια χαρά τέτοια εποχή :)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kostiger είπε

4 συνολικά. 1 ετος δινει η Σονυ..

Γιατί, δεν ισχύουν τα 2 έτη της ΕΕ πλέον, ασχέτως τι λέει η Sony ή το public?

Παρέλαβα κι' εγώ 2 κομμάτια από public, μέχρι να δω το κουτί δεν περίμενα πως θα συμβεί αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Αν κάποιος θέλει να πω και εγώ πως έχω ένα αναμονή αύριο Τετάρτη και ίσως Πέμπτη να είναι διαθέσιμο για παραλαβή με πληρωμή στο Public Πυλαίας. PS5 & Spiderman Ultimate στα 569€. Με πήραν και τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν απάντησα λόγω φόρτου εργασίας!! Άρα είναι ζεστό ζεστό για παραλαβή :) Ευχαρίστως να εξυπηρετήσω κάποιον αν βολέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, manosmanos13 είπε

Γενικά έχει ξεφύγει η κατάσταση και τα μαγαζιά κάνουν ότι ναναι .. ειχα παραγγείλει το πακέτο με το Rachet από public στο mall και πήγα να παραλάβω και ήταν ξεχωριστά το ps5 ξεχωριστά το παιχνίδι .. μόνο και μόνο για να πουλήσουν και το παιχνίδι ενώ καιρό τώρα δεν έχουν ποτέ διαθέσιμα σκέτα ps5. Παρέλαβα κύριος στα 569 ευρώ και πήγα την άλλη μέρα στο άλλο κοντινό μου κατάστημα επέστρεψα το παιχνίδι και πήρα τα 79 ευρώ πίσω αφού όπως ήταν λογικό στην απόδειξη ήταν 2 διαφορετικά προϊόντα αφού δεν ήταν το bundle.. 490 για το disk μια χαρά τέτοια εποχή :)

Επειδή  δεν την έπιασα καλά την τρίπλα...Πήγες σε άλλο κατάστημα του Public και απλά είπες δεν το θέλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βάση νόμου έπρεπε να το δεχτούν πίσω και μου επέστρεψαν τα χρήματα στην πιστωτική που ειχα πληρώσει. Στην απόδειξη ήταν ξεχωριστά το ps5 και ξεχωριστά το παιχνίδι . Εννοείται δεν ειχα ανοίξει τη συσκευασία .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει κανείς από Καλαμάτα το Ps5 μαζί με τα 2 παιχνίδια; Ήρθε με courier τη Παρασκευή κ λόγο παντόφλας δεν θα παραλάβω τελικά. Από πλαίσιο είναι. Θα πάει κατευθείαν Γενική να το πάρει αντικαταβολή. Απλά η απόδειξη θα είναι στο όνομα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, racer93 είπε

Γιατί, δεν ισχύουν τα 2 έτη της ΕΕ πλέον, ασχέτως τι λέει η Sony ή το public?

Παρέλαβα κι' εγώ 2 κομμάτια από public, μέχρι να δω το κουτί δεν περίμενα πως θα συμβεί αυτό.

Τωρα τελευταια ειναι μια λιγο καυτη πατατα αυτο το σημειο με τα "2 χρονια της ΕΕ"...

Δες λιγο το σχετικο θεμα:

https://www.insomnia.gr/forums/topic/536024-βασικός-οδηγός-για-τα-δικαιώματα-του-καταναλωτή-προστιμαανακοινωσεις-γγκ-updated-2-12-2015/

Εδω υπαρχει μια παραλειψη αναφορας σε μια σημαντικοτατη σημειωση, η οποια, με βαση την δικη μου προσφατη εμπειρια, αφηνει στους εμπορους πρακτικα το δικαιωμα να αρνηθουν οποιαδηποτε δωρεαν παροχη μετα τον 6ο μηνα:

https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_el.htm

image.png.6d42972937400a269a2888b468e17967.png

6 λεπτά πριν, giorginho είπε

 

Πω ρε φιλε αυτη η επεξεργασια σχολιων του φορουμ εχει γινει εκνευριστικά εχθρικη ε... 

Επεξ/σία από giorginho
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/07/2021 at 09:46, dm_mlnk said:

εχω κρατημένο ενα PS5+Spider Morales στο Public Γλυφαδας αλλα δεν θα παραλάβω αλλαξα γνωμη. (θα ειναι ετοιμοπαραδοτο σημερα-αυριο) αν καποιο μελος τον εξυπερετει μου στελνει pm

Καλησπέρα παιδιά ! Τι μηχανήμα παρελήφθη άψογος ο φίλος και έμεινα πάρα πολύ χαρούμενος . Προτείνεται για οποιαδήποτε συναλλαγή 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...