Προς το περιεχόμενο

Tidal 3 Μήνες Δωρεάν


Tomahawk12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το tidal έβαλε προσφορά τρεις μήνες (αντί για 1 που δίνει κανονικά) είτε το premium είτε το hifi πακέτο. Χρειάζεται νέος λογαριασμός και μέθοδος πληρωμής που να μην έχετε ξαναχρησιμοποησει στο tidal. 
 

https://tidal.com/offers/3forfree

Επεξ/σία από Tomahawk12
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Tomahawk12 είπε

και μέθοδος πληρωμής που να μην έχετε ξαναχρησιμοποησει στο tidal.

Θυμάται τέτοια στοιχεία;

Είχα βάλει paypal την πρώτη φορά, άντε πες ότι βάζω την κάρτα κανονικά τώρα, υποθέτω θα το δεχτεί...

Σε περίπτωση που θελήσω να το ξαναδοκιμάσω στο μέλλον, τι κάνουμε; προπληρωμένη; 

Επίσης υπάρχει κάποιος δωρεάν τρόπος μεταφοράς των playlist από τον παλιό λογαριασμό tidal στο νέο; 

Στείλτε pm αν δεν κάνει να απαντήσετε εδώ

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν υπαρχει τροπος να μεταφερεις τις playlist.

Αν βαλεις την καρτα κανονικα ενω πριν την εχεις χρησιμοποιησει μεσω paypal νομιζω δεν εχεις θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

Θυμάται τέτοια στοιχεία;

Είχα βάλει paypal την πρώτη φορά, άντε πες ότι βάζω την κάρτα κανονικά τώρα, υποθέτω θα το δεχτεί...

Σε περίπτωση που θελήσω να το ξαναδοκιμάσω στο μέλλον, τι κάνουμε; προπληρωμένη; 

Επίσης υπάρχει κάποιος δωρεάν τρόπος μεταφοράς των playlist από τον παλιό λογαριασμό tidal στο νέο; 

Στείλτε pm αν δεν κάνει να απαντήσετε εδώ

Για να μεταφέρεις playlist κάνεις login στον (παλιό) λογαριασμό  μέσω browser. Αφού πτήσεις πάνω στη playlist που θες, κάνεις αντιγραφή το link που εμφανίζεται πάνω. Μετά κάνεις log in στον καινούριο λογαριασμό που θες να την μεταφέρεις και κάνεις paste το link στον browser. Αφού εμφανιστεί κάνεις κλικ στο 'More' (τρεις τελείες δεξιά) και πατάς add to playlist.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειμαι συνδρομητης δωρεαν 3 μηνες που ληγει σε 10 μερες και ενεργοποιησα εκ νεου ΝΕΟ λογαριασμο βαζωντας νεο μαιλ και νεα Καρτα λογαριασμου......

πουθενα δεν αναφερεται οπως την προγουμενη φορα.....οτι υπαρχει 3 μηνη δωρεαν Συνδρομη που μπορεις να ακυρωσεις οποιαδηποτε στιγμη....Απεναντιας μου ζηταει 6,99 ευρω με το περασμα της Χρεωστικης καρτας μου και το ανοιγμα του Λογαριασμου!!

Δε ξερω αν αξιζει να το ενεγοποιησω!

Screenshot_2021-07-21-16-22-28-523_com.aspiro.tidal.jpg

Επεξ/σία από PedroG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK έβαλα την κάρτα αφού την προηγούμενη φορά είχα βάλει paypal... 

Ερώτηση: Ξέρει κανείς αν πατήσω τώρα cancel subscription αν θα έχω διαθέσιμους τους 3 μήνες της δοκιμής ή ακυρώνονται κι αυτοί;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, 1nsom-n1k είπε

OK έβαλα την κάρτα αφού την προηγούμενη φορά είχα βάλει paypal... 

Ερώτηση: Ξέρει κανείς αν πατήσω τώρα cancel subscription αν θα έχω διαθέσιμους τους 3 μήνες της δοκιμής ή ακυρώνονται κι αυτοί;  

Στο προηγούμενο δωρεάν τρίμηνο άμα πατούσες cancel subscription είχες τους 3 μήνες κανονικά. Το ίδιο θα ισχύει και τώρα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, 1nsom-n1k είπε

OK έβαλα την κάρτα αφού την προηγούμενη φορά είχα βάλει paypal... 

Ερώτηση: Ξέρει κανείς αν πατήσω τώρα cancel subscription αν θα έχω διαθέσιμους τους 3 μήνες της δοκιμής ή ακυρώνονται κι αυτοί;  

Προφανως μπορεις να πατησεις απο τωρα cancel. Καμια πληρωμενη συνδρομη δεν χανεις, σε καμια υπηρεσια, αν αφαιρεσεις την μεθοδο πληρωμης/cancel.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το διαγραφω......Αμεσως Fake Διαφημιση!

"Your subscription will automatically renew 21.08.21. You will be charged EUR 6.99 from your Credit or Debit card!"

Εγγραφη εχθες σε νεο Λογαριασμο Payment method email .....Δωρεαν 1 μηνας!

 

Επεξ/σία από PedroG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, PedroG είπε

Το διαγραφω......Αμεσως Fake Διαφημιση!

"Your subscription will automatically renew 21.08.21. You will be charged EUR 6.99 from your Credit or Debit card!"

Εγγραφη εχθες σε νεο Λογαριασμο Payment method email .....Δωρεαν 1 μηνας!

 

Κάτι κάνεις λάθος, δεν μπορεί. Σε εμάς πως δουλεύει... Πάτησες σίγουρα εκεί που λέει " get offer " από το https://tidal.com/offers/3forfree

Ακύρωσε αυτό που λήγει σε ένα μήνα και ξαναδοκίμασε. 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα και εγώ 3μηνες και πάτησα cancel subscription αλλά συνεχίζει να το βγάζει και να κάνει κανονικά την διαδικασία ακύρωσης.Αλλά πάνω λέει ότι θα σταματήσει η συνδρομή στις 20/10 και δεν αναφέρει για καποια ανανέωση.

Και σε εσάς έτσι είναι;

3FECF87B-3C98-4268-AF26-2AE9094052B2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, spyrossss είπε

Έβαλα και εγώ 3μηνες και πάτησα cancel subscription αλλά συνεχίζει να το βγάζει και να κάνει κανονικά την διαδικασία ακύρωσης.Αλλά πάνω λέει ότι θα σταματήσει η συνδρομή στις 20/10 και δεν αναφέρει για καποια ανανέωση.

Και σε εσάς έτσι είναι;

 

 

Ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα βαλει το δωρεαν trial πριν 3 μηνες. Επισης ειχα κανει δωρεαν αναβαθμιση σε hifi απο περιεργεια. Τωρα προσπαθωντας να τερματισω την συνδρομη μου βγαζει δυο επιλογες downgrade ή cancel subscription. Γνωριζει κανεις πως αποφυγω την χρεωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...