Προς το περιεχόμενο

iPhone SE 3: Έρχεται με τσιπ A14 Bionic και 5G το πρώτο μισό του 2022


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, xenofonlive είπε

Για να μην λέμε ότι μλκ μας έρθει στο κεφάλι πάρε φώτο , μόλις κυκλοφόρησε είχε 928 ευρώ τα 128γιγα , τα 256γίγα 1059ευρώ, όπως βλέπεις στη φώτο μετά από 6 μήνες έπεσε η τιμή στα 731εύρω , εγώ το πήρα αρχές Ιουνίου στα 600ευρώ από μπεστ πράις. Σε μεταχειρησμένο εκτός εγγύησης -50% το δίνεις στην καλύτερη .

IMG-2885.jpg.6e25ed120cbcabb8acf970f15e58de0a.jpg

Το πόσο το έχει ο κάθε μαυραγορίτης πρώτη βδομάδα κυκλοφορίας δεν με ενδιαφέρει πολύ.Η official τιμή ήταν 650$ ή760€ για mini ,750$ ή 860€ για το απλό.Τόσο έκανε στις μεγάλες αλυσίδες.

Ακόμα και στο χαζό γράφημα που ανέβασες δεν μπήκες στο κόπο να δείς πως 1 μήνα μετά είχε φτάσει εδώ, καθώς ερχόταν official Ελλάδα και όχι στο πρακράτος του Σκρουτζ.
 

C4AE114C-CDC7-4D43-B8E7-33B7592698F6.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, xenofonlive είπε

Ολα τόσο χάνουν, πριν ενα μήνα αγόρασα το μίνι  128γιγα 600ευρώ από Έλλάδα , 6 μήνες πριν είχε 1000ευρω!

Πριν ένα μήνα έκανα τη μετάβαση από se2016 σε μίνι. κι εγώ θα το προτιμούσα αλλά δεν θα γίνει ποτέ! χθές άλλαξα μπαταρία μόνος μου στο se, δεν υπάρχει χώρος φίλε μου,εκτός κι άν η μπαταρία ήταν μισή από του se 2016.... που θα σημαίνει μισή μέρα κι αν...

 

 

iphone se battery.jpg

Έχω αλλάξει οθόνη στο se και στο 6s, δεν είναι τίποτα. Δεν έχω αλλάξει μπαταρια γιατί επειδή έχει ακόμα 95% χωρητικότητα μάλλον νομίζω δεν φταίει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Chocobo είπε

Το πόσο το έχει ο κάθε μαυραγορίτης πρώτη βδομάδα κυκλοφορίας δεν με ενδιαφέρει πολύ.Η official τιμή ήταν 650$ ή760€ για mini ,750$ ή 860€ για το απλό.Τόσο έκανε στις μεγάλες αλυσίδες.

Ακόμα και στο χαζό γράφημα που ανέβασες δεν μπήκες στο κόπο να δείς πως 1 μήνα μετά είχε φτάσει εδώ, καθώς ερχόταν official Ελλάδα και όχι στο πρακράτος του Σκρουτζ.
 

C4AE114C-CDC7-4D43-B8E7-33B7592698F6.jpeg

καλά δείξε και απο πιο κινητό είναι το γράφιμα χαχαχ, όπως σου είπα μετά από 6 μήνες έπεσε στην τιμή που λες εσύ όχι σε ένα μήνα που λές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, xenofonlive είπε

καλά δείξε και απο πιο κινητό είναι το γράφιμα χαχαχ, όπως σου είπα μετά από 6 μήνες έπεσε στην τιμή που λες εσύ όχι σε ένα μήνα που λές. 

Για 12 mini μιλάμε για ποιο κινητό να είναι άραγε το γράφημα…εσύ το ανέβασες , παραληρείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο προϊόν δείχνει ο ένας και άλλο ο άλλος... ο ένας δείχνει το 64GB version και ο άλλος το 128GB. Ξέρετε... ακόμα και για το ίδιο version αλλά άλλο χρώμα υπάρχει διαφορετικό γράφημα.

Το 64GB version είχε 867ευρώ day1, και το 128GB 928ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NotAliki177 είπε

Άλλο προϊόν δείχνει ο ένας και άλλο ο άλλος... ο ένας δείχνει το 64GB version και ο άλλος το 128GB. Ξέρετε... ακόμα και για το ίδιο version αλλά άλλο χρώμα υπάρχει διαφορετικό γράφημα.

Το 64GB version είχε 867ευρώ day1, και το 128GB 928ε

Μα γιαυτό του λέω στη φώτο δείξε και το κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποσό μπαμ κάνει ότι μερικοί από εδώ μέσα δεν είναι ουσιαστικοί χρήστες.

Το κινητό που δεν χειρίζεται με το ένα χέρι είναι για χασομέρησες ή ταμπετοlovers που θέλουν να κάνουν 2,3,4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ και με ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ λόγο ύπαρξης συσκευές μια απ όλα. Με μέσο  άνοιγμα παλάμης ανθρώπου στα 18 εκατοστά οτιδήποτε πάνω από 5,2’’ είναι πρακτικά useless.
 

Όταν πας για να αγόρασες τηλέφωνο λοιπόν δωκιμασεις αν ο αντίχειρας σου φτάνει από την κάτω αριστερή γωνία στην πάνω δεξιά. Κανονικά πρέπει να φτάνει και στην πάνω αριστερή αλλά ήδη έχεις το 90% έτσι όποτε οκ( αλλά μέχρι και εγώ που είμαι στο 19,5 άνοιγμα χεριού την πάνω αριστερή την φτάνω τσίμα τσίμα στο iphone se του 2016 4’’).

τώρα αν κάποιος αγοράζει κινητό τηλέφωνο για να μοστραρει τις ίντσες και τα 5 μάτια φακού κάμερας και τα 120fps οθόνης που πήρε σε μια τιμή που αγοράζεις tablet, κινητό, φωτογραφική, παιχνιδοκονσόλα ξεχωριστά λυπάμαι αλλά είναι κορόιδο. Επίσης αν είναι ελαφρύς εκμεταλλευτής της πραγματικής χρήσης του κινητού και δεν το νοιάζει η πρακτικότητα πάλι πέταξε τα λεφτά του.
 

Οποίος έχει παρακολουθήσει την ιστορία εξέλιξης της κινητής τεχνολογίας καταλαβαίνει απόλυτα τα παραπάνω.

 

Επεξ/σία από Extol3D
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/7/2021 στις 4:07 ΜΜ, AtiX είπε

Όχι τίποτα άλλο αλλά είναι μια αναβάθμιση χωρίς νόημα μιας και κανείς δεν θέλει 5G σε τόσο λίγες ίντσες… 

Αυτό πως το ξέρουμε; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...