Προς το περιεχόμενο

In ear ακουστικά handsfree


chkontog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, nullindex είπε

Καλημέρα,

Εγώ έχω αυτά περίπου 2 χρόνια τώρα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Huawei AM61

Τα έχω και εγώ αλλά δεν αξίζουν τόσο. Είναι μία φθηνή λύση αλλά έχουν κάποια βασικά προβλήματα, όπως το γεγονός ότι δεν κρατάει πολύ η μπαταρία, ο ήχος είναι μέτριος και όταν τελειώνει η μπαταρία σε σπαμάρει με "Battery low" μηνύματα, που είναι πολύ πολύ εκνευριστικά. Αν μπορείς να βρεις σε καμία προσφορά τα OnePlus bullets wireless Z, πάρε αυτά. Τα ακουστικά απλά τα σπάνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Τα έχω και εγώ αλλά δεν αξίζουν τόσο. Είναι μία φθηνή λύση αλλά έχουν κάποια βασικά προβλήματα, όπως το γεγονός ότι δεν κρατάει πολύ η μπαταρία, ο ήχος είναι μέτριος και όταν τελειώνει η μπαταρία σε σπαμάρει με "Battery low" μηνύματα, που είναι πολύ πολύ εκνευριστικά. Αν μπορείς να βρεις σε καμία προσφορά τα OnePlus bullets wireless Z, πάρε αυτά. Τα ακουστικά απλά τα σπάνε. 

Το Battery Low μήνυμα είναι όντως εκνευριστικό, αλλά δεν βρίσκω οτι τελειώνει πολύ γρήγορα η μπαταρία, βέβαια εκφράζω το δικό μου σενάριο χρήσης. Ο ήχος είναι μια χαρά και το μικρόφωνο επίσης, όπως και τα σιλικονάτα στηρίγματα εφαρμόζουν πολύ καλά στα αυτιά μου και δεν πέφτουν ούτε κατά τη γυμναστική πχ.

Τα Oneplus που προτείνεις φαίνονται επίσης αξιόλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, nullindex είπε

Το Battery Low μήνυμα είναι όντως εκνευριστικό, αλλά δεν βρίσκω οτι τελειώνει πολύ γρήγορα η μπαταρία, βέβαια εκφράζω το δικό μου σενάριο χρήσης. Ο ήχος είναι μια χαρά και το μικρόφωνο επίσης, όπως και τα σιλικονάτα στηρίγματα εφαρμόζουν πολύ καλά στα αυτιά μου και δεν πέφτουν ούτε κατά τη γυμναστική πχ.

Τα Oneplus που προτείνεις φαίνονται επίσης αξιόλογα.

Για τρέξιμο είναι ότι καλύτερο λόγω του συστήματος με τις δαγκάνες, όμως το μικρόφωνο τους δεν έχει ίχνος noise cancellation με αποτέλεσμα να ακούει ο συνομιλητής όλη την φασαρία γύρω σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nullindex είπε

Καλημέρα,

Εγώ έχω αυτά περίπου 2 χρόνια τώρα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Huawei AM61

Τα είχα αυτά.Είναι πολύ καλά αλλα τα βαρέθηκα

3 ώρες πριν, Dinos_12345 είπε

Τα έχω και εγώ αλλά δεν αξίζουν τόσο. Είναι μία φθηνή λύση αλλά έχουν κάποια βασικά προβλήματα, όπως το γεγονός ότι δεν κρατάει πολύ η μπαταρία, ο ήχος είναι μέτριος και όταν τελειώνει η μπαταρία σε σπαμάρει με "Battery low" μηνύματα, που είναι πολύ πολύ εκνευριστικά. Αν μπορείς να βρεις σε καμία προσφορά τα OnePlus bullets wireless Z, πάρε αυτά. Τα ακουστικά απλά τα σπάνε. 

Ωραία φαίνονται και αυτά, αλλα θέλω με καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chkontog είπε

Τα είχα αυτά.Είναι πολύ καλά αλλα τα βαρέθηκα

Ωραία φαίνονται και αυτά, αλλα θέλω με καλώδιο

Bullets wireless Z έγραψα, έχουν καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...