Προς το περιεχόμενο

Η Konami μετονομάζει το PES σε eFootball και το κάνει Free-To-Play


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Mafariel είπε

Ακριβως το αντιθετο καθως οι ανεμβολιαστοι θα χρειαστει να παραμεινουν σε κατασταση εγκλεισμου.....

Μετα το περας της ολοκληρωσης του Efootball δωρο μια ψησταρια ενα στρωμα και το Cyberpunk 2077 μεχρι το περας της καραντινας

Ευτυχως υπαρχει το Doom 1 to Diablo 1 και το Super MArio

  Οποτε φαντασου οι ανεμβολιαστοι σκεφτηκαν ακριβως το αντιθετο κ λογικο ειναι για τα δικα τους δεδομενα συμφωνα με αυτα που τους ταζουν κ τους φοβιζουν οι απο πανω... Τιποτα τυχαιο τελικα.. .

  Οσο για το παιχνιδι οσο κ να φωναζουμε ετσι πανε να γινουν ολα τα παιχνιδια free to play για να πληρωνεις στο online . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Στις 23/7/2021 στις 2:53 ΜΜ, Vassilis_24 είπε

Γιατί δε λένε τα πράγματα όπως είναι, ότι αυτό είναι το ντέμο του παιχνιδιού, και όποιοι θέλουν ολόκληρο το παιχνίδι, θα πληρώσουν;
Δε στήριξα ποτέ τη λογική των dlc και των transaction, όποιοι συμφωνούν, ας συνεχίσουν να πληρώνουν και να χαίρονται τέτοιες τακτικές.

Τουλάχιστον θα είναι δωρέαν, σε αντίθεση με άλλα παιχνίδια που και πληρώνεις για να τα αγοράσεις και πρέπει να ξαναπληρώσεις για την in-game πρόοδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cosmic79 είπε

Τουλάχιστον θα είναι δωρέαν, σε αντίθεση με άλλα παιχνίδια που και πληρώνεις για να τα αγοράσεις και πρέπει να ξαναπληρώσεις για την in-game πρόοδο. 

Θα είναι δωρεάν το ονλάιν.

Ποτέ μου δεν έχω παίξει ονλάιν κι ούτε πρόκειται. Όταν παίρνω ένα παιχνίδι, θέλω να παίρνω το πλήρες παιχνίδι, διαφορετικά δεν πληρώνω. Ιδανικά, θα ήθελα έκπτωση και να μην έχω καμία πρόσβαση σε ονλάιν παιχνίδι, αλλά ξέρω ότι ζητάω πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...