Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] έως 5 μήνες πρόσβαση στα Apple Music + Apple Arcade


ignome4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panos- είπε

Επίσης, παρατήρησα ότι ενώ παλιότερα είχα φοιτητική συνδρομή (τον τελευταίο καιρό δεν είχα κάτι), το trial 2 μηνών που πήρα από το λινκ ενεργοποίησε και το Apple TV+. Καλό + για όσους έχουν φοιτητική πρόσβαση. 

Δηλαδή με την προσφορά του Κωτσοβολου εκτός από 5 μήνες δωρεάν apple music, έχουμε ταυτόχρονα και δωρεάν 5 μήνες apple TV+?  

Μήπως μπορείς να μας διευκρινήσεις καλύτερα τι ακριβώς ισχύει φίλε μου? Ευχαριστώ προκαταβολικά! 

Επεξ/σία από ultrahd
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι δεν ισχύει, αν το ακυρώσετε θα σας κοπεί αυτομάτως. Το γράφει στην ενότητα των  συνδρομών!

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Όχι 

Εμένα πάντως μόλις που μου το ακύρωσε 

565E794E-37E4-4C02-A144-54E1C41AA63A.png.bd1e8d86a5386128a95b244bd68ac298.png

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Μπορείς να ακυρώσεις κανονικά από τώρα, όπως και σε όλα τα trial συνδρομών 

άλλη φορά bro ψάχνε το λίγο καλύτερα… 9BF7CB1D-60FE-44AA-BE2B-59566B51FDB3.jpeg.c4a20fe5c94f28d32b9188ae624f684a.jpeg

 

7E221115-DA67-467C-8D41-76F3D569649F.png

Επεξ/σία από ignome4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ignome4 είπε

... 

🤷

Το πάνω screenshot είναι φου πάτησα cancel στο απο κάτω

Προσωπικά όλα τα free trials να διαχειρίζομαι με τον ίδιο τρόπο. Cancel κατευθείαν/αφαιρεση μεθόδου πληρωμής.

Screenshot_20210724-023048_Opera.jpg

Screenshot_20210724-023021_Opera.jpg

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

🤷

Το πάνω screenshot είναι φου πάτησα cancel στο απο κάτω

Προσωπικά όλα τα free trials να διαχειρίζομαι με τον ίδιο τρόπο. Cancel κατευθείαν/αφαιρεση μεθόδου πληρωμής.

Screenshot_20210724-023048_Opera.jpg

Screenshot_20210724-023021_Opera.jpg

Μήπως ισχύει μόνο για χρήστες Android ή με νεότερα AID

Κάποιος που έκανε ακύρωση από Apple συσκευή, του το κράτησε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το κράτησε.

8 ώρες πριν, ultrahd είπε

Δηλαδή με την προσφορά του Κωτσοβολου εκτός από 5 μήνες δωρεάν apple music, έχουμε ταυτόχρονα και δωρεάν 5 μήνες apple TV+?  

Μήπως μπορείς να μας διευκρινήσεις καλύτερα τι ακριβώς ισχύει φίλε μου? Ευχαριστώ προκαταβολικά! 

Οταν έχεις περάσει το φοιτητικό σου πάσο στο Apple ID σου και πληρώνεις το Apple Music, σου δίνει δώρο και το Apple TV+ (με 3,49€ τον μήνα). Εγώ έχω πολύ καιρό που ακύρωσα το Apple Music, αλλά το φοιτητικό μου πάσο παραμένει για όταν θέλω να αρχίσω τη συνδρομή. Τώρα που ενεργοποίησα το trial, μου έδωσε και το Apple TV γιατί με θεωρεί συνδρομητή του φοιτητικού :) 

2EBF30EE-88C3-41A4-B218-B4FF9142A626.png

8EEC91DD-7C4C-4D29-9795-7BD293DEC1CB.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε ts το έκανα και γω 

Ένα υπενθύμιση να το ακυρώσω 23 Δεκεμβρίου για σιγουριά 

 

Δεν είχα δοκιμάσει ποτέ Apple music, πως σας φαίνεται τους υπόλοιπους σε σχέση με YouTube K spotify?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Αν το ακυρώσω τώρα δεν θα μου κοπεί τελείως?

σου λεει την ωρα που ακυρωνεις αν χανεις την τρεχουσα συνδρομη. Το apple tv απ οσο ξερω ακυρωνεται και η δωρεαν συνδρομη αν γινει διακοπη

12 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Αν το ακυρώσω τώρα δεν θα μου κοπεί τελείως?

σου λεει την ωρα που ακυρωνεις αν χανεις την τρεχουσα συνδρομη. Το apple tv απ οσο ξερω ακυρωνεται και η δωρεαν συνδρομη αν γινει διακοπη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το ελαφρώς off topic, αλλά έχω αγοράσει δυο iphone 12 το τελευταίο 6μηνο. Παίρνοντας το πρώτο ενεργοποίησα το δωρεάν 1 χρόνο apple tv, παίρνοντας το δεύτερο δε θα έπρεπε να έχω άλλο 1 χρόνο; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι. Ένας χρόνος ανα Apple ID.

 

@zmaskos Δεν υπάρχει τροπος να σου το δώσει, γιατί έχεις ήδη πληρώσει χρόνο. Αν ειχες μήνα-μήνα, θα μπορούσες. Τώρα θα μπορέσεις να το προσθέσεις μόνο τον τελευταίο μήνα της συνδρομής που ήδη πλήρωσες. 

@barman_ Το Apple Music μου φαίνεται κατώτερο του Spotify αρχικά λόγω της δυνατότητας του δεύτερου για αναπαραγωγή σε Android TV, καλύτερου app για υπολογιστή (Windows) και γιατί το Spotify κάνει καλύτερες προτάσεις σε σχέση με το Apple Music. Επίσης αν είσαι fan των podcast, το Spotify θεωρώ ότι έχει καλύτερο σύστημα διαχείρισής τους από την αντίστοιχη εφαρμογή της Apple. 

Επεξ/σία από panos-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά πάντως για την ακύρωση αν ζητήσεις αποζημίωση μετά την αυτόματη ανανέωση σου την δίνουν και ακυρώνουν την συνδρομή. Είχα ξεχάσει να κόψω την ανανέωση μετά από free trial στο arcade, τους έστειλα αίτημα μόλις μου ήρθε το email της χρέωσης του λογαριασμού και μου έδωσαν full refund.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δε μου κάνει redeem εμένα. Έχω Apple One βέβαια ενεργό, λογικά γι' αυτό δε δέχεται, μιας και είναι μόνο για Music + Arcade. :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/7/2021 στις 9:32 ΠΜ, zmaskos είπε

Σε μένα πάντως που έχω ετήσια συνδρομή μέχρι και σήμερα μου βγάζει αυτό 

 

Screenshot 2021-07-24 at 09.22.49.png

Πληροφοριακά με το που έληξε η ετήσια συνδρομή προσπάθησα πάλι και μου έδωσε 2 μήνες.

not bad👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...