Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


zimdim38

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια . προσπαθω να κανω το freedom για την ανιψιά μου αλλα μου βγαζει οτι δεν ειναι δικαιουχος . ειναι γεννημένη το 2003  το εχει αντιμετωπίσει κανείς αυτο ; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 515
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλος κατάφερε και αγόρασε καρέκλα γραφείου από το παρακάτω site με freedom pass.. Δεν ξέρω πως πέρασε, λογικά επειδή το checkout με κάρτα πραγματοποιείται μέσω viva. Το αφήνω για τους πολυταξιδεμένους που δεν ξέρουν πως να ξοδέψουν τα χρήματα του voucher!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να απαντήσει στην ερώτηση που έκανα;;;; Γίνεται να πληρώσω με freedom pass πχ σε σούπερ μάρκετ η σουβλατζίδικο αλλά στπ φυσικό κατάστημα όχι μέσω efood

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, KristianYM είπε

Μπορεί κάποιος να απαντήσει στην ερώτηση που έκανα;;;; Γίνεται να πληρώσω με freedom pass πχ σε σούπερ μάρκετ η σουβλατζίδικο αλλά στπ φυσικό κατάστημα όχι μέσω efood

https://help.vivawallet.com/el/articles/5405943-πώς-και-πού-μπορώ-να-χρησιμοποιήσω-το-freedom-pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα περναει στα pos των κτελ? Διαβασα σχεδόν ολο το θεμα και κάποιοι είπαν ότι καταφεραν να πληρωσουν και σε αλλους την απερριπτε. Καποιος που να πληρωσε πρόσφατα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, Manolo7 said:

Τελικα περναει στα pos των κτελ? Διαβασα σχεδόν ολο το θεμα και κάποιοι είπαν ότι καταφεραν να πληρωσουν και σε αλλους την απερριπτε. Καποιος που να πληρωσε πρόσφατα? 

Συνολικά 3 φορές έχω πληρώσει με Viva, η τελευταία μέσα στον μήνα, δεν είχα θέμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάνεις αν μπορούμε τα λεφτά από το Freedom να τα κάνουμε μετρητά η τουλάχιστον κάπως να μπορούμε να τα ξοδέψουμε αλλού εμείς που δεν μπορούμε να ταξιδέψουμε?(Alpha bank)
 

p.s. Έμαθα ότι αν τα είχα σε viva θα μπορούσα να παραγγείλω efood αλλά με alpha δεν με αφήνει δυστυχώς.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Αν γίνει κράτηση online μέσω booking.com και μετά ακυρωθεί η κράτηση τα επιστρεφόμενα λεφτά μπορούν να επιστραφούν σε κανονική κάρτα καθημερινής χρήσης ή σε τραπεζικό λογαριασμό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/9/2021 στις 9:44 ΜΜ, RonaldoG13 είπε

Ξέρει κάνεις αν μπορούμε τα λεφτά από το Freedom να τα κάνουμε μετρητά η τουλάχιστον κάπως να μπορούμε να τα ξοδέψουμε αλλού εμείς που δεν μπορούμε να ταξιδέψουμε?(Alpha bank)
 

p.s. Έμαθα ότι αν τα είχα σε viva θα μπορούσα να παραγγείλω efood αλλά με alpha δεν με αφήνει δυστυχώς.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων  

https://help.vivawallet.com/el/articles/5405943-πώς-και-πού-μπορώ-να-χρησιμοποιήσω-το-freedom-pass

46 λεπτά πριν, Baroteli Hardware είπε

Καλησπέρα! Αν γίνει κράτηση online μέσω booking.com και μετά ακυρωθεί η κράτηση τα επιστρεφόμενα λεφτά μπορούν να επιστραφούν σε κανονική κάρτα καθημερινής χρήσης ή σε τραπεζικό λογαριασμό? 

Προφανως και οχι. Ολες οι πληρωμες με καρτες επιστρεφονται στην ιδια καρτα που πραγματοποιηθηκε η πληρωμη.

Γενικα μην προσπαθειτε να τα κανετε καπως μετρητα, ή να αγορασετε γκατζετακια κτλ. Ξοδευονται σε συγκεκριμενους κλαδους. Αξιοποιηστε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε ,έχω την απορία 2 μήνες τώρα και ποτε δεν έχω κάτσει να προσπαθήσω ,αλλά γνωρίζει κάποιος εάν μπορούμε να πληρώσουμε καύσιμα με το freedom pass;

ευχαριστω εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, StathisSter είπε

Χαίρετε ,έχω την απορία 2 μήνες τώρα και ποτε δεν έχω κάτσει να προσπαθήσω ,αλλά γνωρίζει κάποιος εάν μπορούμε να πληρώσουμε καύσιμα με το freedom pass;

ευχαριστω εκ των προτέρων 

Καλησπέρα, όχι, δεν γίνεται να πληρώσουμε καύσιμα με το freedom pass.
(Once again), εδώ είναι το λινκ που αναφέρει τις επιτρεπόμενες κατηγορίες εμπόρων για συναλλαγές:
https://help.vivawallet.com/el/articles/5405943-πώς-και-πού-μπορώ-να-χρησιμοποιήσω-το-freedom-pass

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/9/2021 στις 9:50 ΜΜ, spyros95 είπε

Φίλος κατάφερε και αγόρασε καρέκλα γραφείου από το παρακάτω site με freedom pass.. Δεν ξέρω πως πέρασε, λογικά επειδή το checkout με κάρτα πραγματοποιείται μέσω viva. Το αφήνω για τους πολυταξιδεμένους που δεν ξέρουν πως να ξοδέψουν τα χρήματα του voucher!

Το δοκίμασα και εγώ (παρήγγειλα καρέκλα😂) και όντως μπορείς να πληρώσεις ηλεκτρονικά χωρίς πρόβλημα. Θα δείξει μέσα στη βδομάδα αν αξίζει η καρέκλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά διάφορες συναλλαγές που περνάνε ενώ δε θα έπρεπε πχ efood και το παραπάνω, κάποια στιγμή που θα πάνε να εισπράξουν οι εταιρείες, δε θα έχουν θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...