Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


zimdim38

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 515
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΜΑΓΚΕΣ ΕΠΕΙΓΟΝ ΕΠΕΙΓΟΝ ΕΠΕΙΓΟΝ!

Προσπαθώ να κάνω ΝΕΑ αίτηση για την αδερφή μου και βλέπω ότι ΣΗΜΕΡΑ 31/12/2021 ΛΗΓΕΙ η προθεσμία για νέες αιτήσεις! ΟΜΩΣ δεν στέλνει ΚΑΝΕΝΑ sms ούτε και email και δεν μπορώ να οριστικοποιήσω την αίτηση! Τι κάνουμε; Είχε κανείς αντίστοιχο πρόβλημα; Ευχαριστώ και καλή χρονιά να έχουμε!

Άκυρος συναγερμός, ευτυχώς! Ήρθαν sms & email με καθυστέρηση περίπου 25 λεπτών. Λογικά προσπαθούν πολλοί να κάνουν αίτηση τελευταία στιγμή και κρεμάει το σύστημα.

ΥΓ. Όσοι ξέρετε φίλους σας που ΔΕΝ έχουν κάνει ακόμα αίτηση, να τρέξουν ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ μέχρι απόψε στις 23.59 γιατί δεν τους βλέπω να ψήνονται να δίνουν παράταση και θα το χάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έκανα παραγγελία πριν 4-5 μέρες από το efood με το freedom pass και πέρασε κανονικά η συναλλαγή. Έχω προσπαθήσει σήμερα πολλές φορές και δεν περνάει. Ξέρει κανείς αν έχει αλλάξει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Καλησπερα αντιπετωπησω ενα προβλημα με το freedom pass που για καπιο λογο τραβιξε 99 ευρω αντι για 150 ευρω οταν εκλησα δοματια για ξενοδοχειο  onli e τι μπορω να κανω πηρα τηλεφονω το καταλημα και δεν μπορει να βοηθησει

Screenshot_20220617-164708_Gmail.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
36 λεπτά πριν, Nant25 είπε

Γνωρίζετε αν μπορώ να εξαργηρωσω το freedom pas σε ταξιδιωτικό κια τ πάρω λεφτά στο χερι;

Προφανώς. Θα αφαιρεθεί όμως η προμήθεια της τράπεζας, και το 24% ΦΠΑ. 

Άλλη λύση είναι αν έχεις άκρη σε ΚΤΕΛ, να περάσουν αγορές εισιτηρίων που έχουν πληρωθεί με μετρητά, με την κάρτα σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα λήγει αύριο το freedom pass και επειδή μου έχουν μείνει χρήματα μέσα ,υπάρχει κάποιο Σιτέ ταξιδιωτικό η για εισιτήρια θεάτρου κινηματογράφου κλπ που να βάλεις τα λεφτά σε wallet και να μείνουν και μετά την λήξη 

Για παράδειγμα είδα ότι υπάρχει ένα site το travel18-24 που βάζοντας τα χρήματα σου επιτρέπει να τα χρησιμοποιήσεις σε εκδρομές και αφού λήξει το freedom pass

υπαρχει κάτι ανάλογο;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/6/2022 στις 7:10 ΜΜ, Nant25 είπε

Ξέρετε κανένα ταξιδιωτικό που δέχεται;

Τελευταια στιγμη περιμενες? Μπορεις να πας σε οποιοδηποτε γραφειο, αν τους πεις τι θες να κανεις, και θα εισαι οκ. Το ιδιο μπορεις σε οποιαδηποτε κατηγορια επιχειρησεων ειναι μεσα στους καδ. Και σε ταξιτζη μπορεις, αλλα θα σου δωσει -ΦΠΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Nant25 είπε

Ρώτησα σε ταξιδιωτικό μου είπαν όχι δεν γίνεται 

Δεν το κάνουν όλοι, αφού είναι τελευταία μέρα παρτα με τη σειρά μήπως κάποιο εξυπηρετήσει. Αλλιώς ψώνισε μεσω efood από σούπερ μάρκετ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...