Προς το περιεχόμενο

The Forza Horizon 4 Thread


PC_MAGAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΛΟΙΠΟΟΟΟΟΟΟΟΝ γοργόνες και γκαζιάριδες εδώ λεμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για το Forza Horizon 4.

Εδώ τα λέμε όλα σχετικά με το Forza Horizon 4 από τα bugs μέχρι τα achivements, τα θετικά τα αρνητικά και τα δικά σας meetings!
Εγώ αγόρασα την Basic + Drift Cars pack έκδοση σε XBox One η εμπειρία μου so far συνοψίζετε ως εξής:

Στα θετικά:

  1. Πληθώρα αμαξιών που πάντα τα ήθελες
  2. Ταχύτητα απόκτησης αμαξιών (Σε 1 μέρα έχεις Skyline R34)
  3. Καλά Starting αυτοκίνητα (με το Καλημέρα πάρε ένα Dodge Charger και ένα Impreza)
  4. Δεν σου δίνει αίσθηση δυσκολίας, για να το φχαριστιέσε σου κάνει μέχρι και balance το skill των drivatars.
  5. Ευχάριστο Gameplay όλη η κατάστα είναι ένα festival
  6. Επιλογές στο modification μηχανών, ρεαλιστικό tuning/βελτιώσεις

Στα αρνητικά:

  1. Αν πέφτει η DSL σου χαλά όλη την εμπειρία.
  2. Μέγεθος Download (60GB σύνολο)
  3. Στο wheelspin ποιο σπάνια πιάνεις αυτοκίνητο περισσότερο πιάνεις ή Credits ή useless ρούχα.
  4. Έλλειψη customization στον χαρακτήρα. (πχ. θα ήθελα να είχε Seifuku ή gakuran περισσότερα Hairstyles κλπ κλπ)
  5. Λίγο νιτρομπούκαλο ρε παιδιά !!!!!

Πιστεύω και με XBox Gold Pass για Online θα είναι ακόμα καλύτερο. (Και έτσι το θάψιμο με το Skyline θα είναι ποιο ευχάριστο)

Και ναι απο το '04 κολλημένος με το Skyline

Επεξ/σία από PC_MAGAS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έχεις καθυστερήσεις κάποια χρόνια ωστόσο κατά έναν παράδοξο τρόπο το FH4 δε δείχνει για κανένα λόγο παλιό. Παρ ότι το έχω από το 18 μόλις πριν 2 βδομάδες το έπαιζα. Και θα συνέχιζα να μαζεύω αυτοκίνητα από τα seasonal αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου πρέπει να τελειώσω και κάποια άλλα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τα έχω όλα εκτός απ το τελευταίο pack που δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω για 6 οχήματα. 

 

Η αλήθεια είναι ότι το βαρέθηκα και παράτησα απ' την προηγούμενη εβδομάδα μάλιστα τα εβδομαδιαία seasonal events. 

Κάνα eliminator θα μπω να παίξω, άντε να driftαρω κάνα τέταρτο και πολύ είναι 

 

Εν αναμονή του 5 θέλω να βρω κάτι παρόμοιο να παίζω. Δυστυχώς το crew 2 δε με ικανοποίησε. Πολύ nfs θυμίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2021 στις 11:54 ΠΜ, d_gkal είπε

Εν αναμονή του 5 θέλω να βρω κάτι παρόμοιο να παίζω. Δυστυχώς το crew 2 δε με ικανοποίησε. Πολύ nfs θυμίζε

Και γι αυτό το παίζω και το πήρα τώρα γιατί βγαίνει το 5 και δεν ήθελα να χάσω το 4. Τελικά στο wheelspin δίνει και αμάξια απλά είναι ξενέρα να παίρνεις το καπελάκι αντί για καμιά Ferrari.

Βέβαια, για άτομα της γενιάς του '04 που αγαπήσαν το skyline σε Hookάρει ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, PC_MAGAS said:

Και γι αυτό το παίζω και το πήρα τώρα γιατί βγαίνει το 5 και δεν ήθελα να χάσω το 4. Τελικά στο wheelspin δίνει και αμάξια απλά είναι ξενέρα να παίρνεις το καπελάκι αντί για καμιά Ferrari.

Βέβαια, για άτομα της γενιάς του '04 που αγαπήσαν το skyline σε Hookάρει ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.

Μη στηριζεσαι μόνο στα speens. Κοίταξε να μαζέψεις χρήματα να πάρεις καλα αυτοκίνητα και όλα θα είναι παιχνιδάκι μετά. 

Φιλική συμβουλή να απενεργοποιήσεις τα βοηθήματα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Μη στηριζεσαι μόνο στα speens. Κοίταξε να μαζέψεις χρήματα να πάρεις καλα αυτοκίνητα και όλα θα είναι παιχνιδάκι μετά. 

Φιλική συμβουλή να απενεργοποιήσεις τα βοηθήματα ;)

Για να το σκάω καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...