Προς το περιεχόμενο

Αυξήθηκε η μέση ταχύτητα download/upload στην Ελλάδα εν μέσω πανδημίας


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, kyrsoronas είπε

Ναι σωστά, αλλα ο πελάτης, οταν καίγεται για τα data του ή να γίνει το replication της βάσης π.χ. για τον χ,ψ λόγο και χάνει λεφτά (πολλά) δε μπορώ να του πω "ξέρεις πρεπει να περιμένεις γιατι η σύνδεση στο γραφείο είναι για τον π00τσο!" ...αυτό λέω....τουλάχιστον, μετά από απανωτές καταγγελείες στην ΕΕΤΤ, απαντήσανε ότι θα ολοκληρωθούν οι αναβαθμίσεις των υποδομών το 3ο 3μηνο του 21...είδωμεν....

εσυ καλα που εχεις εταιρια εγω τη να πω εξω απο το σπιτι μου περναει οπτικι ινα και πηγενει στο δηπλανο χωριο και απο το διπανο χωριο μου ερχετε με χαλκο στο σπιτι μ φαντασου τη ταχιτες εχω 

*ηρθε τεχνικος του οτε και μου λεει οτι ο χαλκος ειναι τριποιος σε χιλιες μεργιες φαντασου τη περναω και ποσα τηλεφωνα εχω παρει για να μπει μια καμπινα στο χωριο που μενο! (ο οτε @@ φυσικα οπως παντα!) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, xotz είπε

Inalan ειχαμε βαλει στη δουλεια μου. ειχαμε το πακετο "100.inalan.net" οπου ειναι για εταιριες/επιχειρησεις. Μεσα σε 1 χρονο ειχαμε 2 διακοπες στο ιντερνετ μονο απο τις οποιες η μια ηταν χαρη στον ΟΤΕ. Πως; Περασε πανω απο τα καλωδια της και τα εκοψε. Οποτε ναι... Αργει οταν εχει να κανει με τετοια πραγματα. Επισης, εβαλα και στο σπιτι Inalan και δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα. Ειναι η μονη που μπορω να προτεινω αφοβα σε οποιον μπορει να την βαλει

είναι αστείο και μόνο να μιλάμε για έναν πάροχο που εξυπηρετεί γειτονιές σε ένα φόρουμ που απευθύνεται σε όλη την Ελλάδα.

ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΘΗΝΑ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

μαλακιες εικονικα νουμερα το να ανεβασεις την ταχυτητα στο κεντρο της αθηνας και της θεσσαλονικης ανεβαζει απευθειας τον μεσο ορο της ταχυτητας και παρουσιαζεις οτι "να διπλασιασαμε τις ταχυτητες πανελλαδικα".Ναι σε περιοχες που δεν ειχαν ποτε προβλημα απο ταχυτητα και οι περιφερειακες και τα προαστια ακομα παλευουν με 5 και 10 mbps.

Στις 26/7/2021 στις 6:13 ΜΜ, insgamer είπε

ναι αλλα σου φινει αν ξερπαρασεις τα 100gb σου δινει 15γραμμη συν οτι εχεις στο σπιτι σου ως γραμη πχ εγω τωρα  εχω στο σπιτι μου 4,5mbps download και 0.70mbps upload με το booster αν εχω τα 100gb παι στο 5.5mbs download και 3mpbs αν ξεπερασω τα 100gb εχω την γραμη μου συν το booster 15γραμη (σε εταιρια δεν ξερω αν συμφερει αλλα σε σπιτι που το εχω εγω και δεν εχω αλλη δυνατοτητα να παω σε αλλο παροχο αναγκαστικα αυτο επισης ειμαι και ατυχος που δν εχει και η κερια την COSMOTE καλο σημα πεφτει με το παραμικρο!)

παρε  τηλεφωνο και ζητα εκπτωση αν για καποιο λογο πληρωνεις 24αρα και πιανεις κατω απο 15 εχεις δικαιωμα εκπτωσης στον λογαριασμο σου μονιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chrisxkar είπε

μαλακιες εικονικα νουμερα το να ανεβασεις την ταχυτητα στο κεντρο της αθηνας και της θεσσαλονικης ανεβαζει απευθειας τον μεσο ορο της ταχυτητας και παρουσιαζεις οτι "να διπλασιασαμε τις ταχυτητες πανελλαδικα".Ναι σε περιοχες που δεν ειχαν ποτε προβλημα απο ταχυτητα και οι περιφερειακες και τα προαστια ακομα παλευουν με 5 και 10 mbps.

παρε  τηλεφωνο και ζητα εκπτωση αν για καποιο λογο πληρωνεις 24αρα και πιανεις κατω απο 15 εχεις δικαιωμα εκπτωσης στον λογαριασμο σου μονιμα

μου εχουν κανει εκπτωση εκει που πληρωνα 72€ (2μηνο) τωρα πληρωνω 42€ (2μηνο)  + και το booster 4.50€ καθε μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...