Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω..


Vasoul

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, πήρα το freedom pass αλλά οταν προσπαθώ να πληρώσω σε airbnb  μου λέει ότι η κάρτα απορρίφθηκε, ωστόσο η κάρτα ισχύει και για καταλύματα και μου την εμφανίζει όταν πάω να πληρώσω, προσπάθησα και μέσω Google play και απλά βάζοντας τα στοιχεία της σαν Mastercard, στο booking επίσης δεν έχω βρει ξενοδοχείο που να δέχεται κάρτα, έχει καταφέρει κάποιος να κλείσει airbnb ή ξενοδοχείο και να μου πει πως? Ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε μπορώ να βγάλω τα λεφτά και να τους τα δώσω και πήρα τηλέφωνο σε ξενοδοχείο δεν είχαν ιδέα για το freedom pass, ούτε στο airbnb που πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Vasoul είπε

Γιατί δε μπορώ να βγάλω τα λεφτά και να τους τα δώσω και πήρα τηλέφωνο σε ξενοδοχείο δεν είχαν ιδέα για το freedom pass, ούτε στο airbnb που πήρα

αυτη η κάρτα δεν δουλευει σε Pos?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, basilis_k6 said:

αυτη η κάρτα δεν δουλευει σε Pos?

Δουλεύει μόνο σε συμβατές επιχειρήσεις. Αλλιώς δεν θα είχε και νόημα να σε αφήνει να πληρώνεις ανέπαφα μέσω Google Pay.

Στο Airbnb δεν δουλεύει γιατί τα λεφτά πάνε στο Airbnb που δεν φαίνεται σαν ελληνική επιχείρηση, η κάρτα εξαργυρώνεται μόνο εντός Ελλάδας. 😕

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Δουλεύει μόνο σε συμβατές επιχειρήσεις. Αλλιώς δεν θα είχε και νόημα να σε αφήνει να πληρώνεις ανέπαφα μέσω Google Pay.

Στο Airbnb δεν δουλεύει γιατί τα λεφτά πάνε στο Airbnb που δεν φαίνεται σαν ελληνική επιχείρηση, η κάρτα εξαργυρώνεται μόνο εντός Ελλάδας. 😕

Ευχαριστώ πολυυυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...