Προς το περιεχόμενο

Κι εγώ : Αγορά Νέου Οχήματος


Ola150

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τόσα χιλιόμετρα μην πάρεις βενζίνη. Εγώ με πάνω από 2000χλμ/μήνα αγοράσα ένα diesel πριν μερικούς μήνες και χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που δεν έκανα την αγορά νωρίτερα. Βέβαια το προηγούμενο μου όχημα είχε μέση κατανάλωση 8lt/100km και το diesel 4.5-5lt/100km. Με τα υβριδικά και τα cng δεν ξέρω τι παίζει σε θέμα αντοχής κινητήρα/μπαταριών μετα από κάποια χιλιόμετρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το 1lt LPG ειναι 0,51 κιλά CNG που σημαίνει οτι με το κιλό ΦΑ στα 0,83€ έχεις απόδοση αξίας σχεδόν 2lt LPG που η τιμη λίτρου ειναι κοντά στα 0,7€ (οποτε 1,4€ vs 0,83€). Σαφως και ειναι οικονομικότερο το CNG. Το μόνο θέμα ειναι η ανυπαρξία πρατηρίων στην επαρχία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Τιμούλα γεια σας😂 22.300€

είναι κανα διχίλιαρο συν απο τη βασική ,έβαλες και έξτρα ? (edit τώρα πρόσεξα οτι πήγες στη dynamic) Καλά ,όσο έκανε έκανε τώρα 😁

26 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Χρόνος παράδοσης 10/10 (του 2021).

κομπλέ

εις αναμονή για φωτό :)

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

είναι κανα διχίλιαρο συν απο τη βασική ,έβαλες και έξτρα ? Καλά ,όσο έκανε έκανε τώρα 😁

κομπλέ

εις αναμονή για φωτό :)

Δεν έβαλα εγώ κάτι, νομίζω από μόνη της έχει κάτι έξτρα, όπως οθόνη οργάνων αντί για τις κλασικές, Navi, κάτι αυτόματα φώτα νομίζω κλπ. Σαν δώρο μου έδωσαν συναγερμό, κεραία καρχαρία και πατάκια Renault. Με το καλό να το πάρω και θα ανεβάσω! (Εκτός κι αν έχει κάποιος κάποιον γνωστό που να το αφήσει κάτω από 22.300😂)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Εκτός κι αν έχει κάποιος κάποιον γνωστό που να το αφήσει κάτω από 22.300😂

γνωστό ,όχι , αλλά θα έπαιρνα έναν έναν τηλ να ρωτήσω τι παίζει απο εξοπλισμό και αν πέφτει η τιμή και τι δώρα δίνει ο καθένας

https://www.car.gr/s/yf2zf039/

απο την dynamic και μετά :) (δεν το πρόσεξα πριν!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, korakios είπε

γνωστό ,όχι , αλλά θα έπαιρνα έναν έναν τηλ να ρωτήσω τι παίζει απο εξοπλισμό και αν πέφτει η τιμή και τι δώρα δίνει ο καθένας

https://www.car.gr/s/yf2zf039/

απο την dynamic και μετά :) (δεν το πρόσεξα πριν!)

Στο car οι τιμές είναι ψεύτικες. Σου λέει με τα χρώματα κλπ φτάνει η τιμή 23.000€ κάτι το οποίο μου την δίνει προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Στο car οι τιμές είναι ψεύτικες. Σου λέει με τα χρώματα κλπ φτάνει η τιμή 23.000€ κάτι το οποίο μου την δίνει προσωπικά.

βασικά είναι ότι έχουν κλεισμένο ή ετοιμοπαράδοτο , αλλά δίκαιο έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...