Προς το περιεχόμενο
Huawei service festival....για κατόχους smartphone Huawei (26/07 έως 22/08).

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://consumer.huawei.com/gr/support/huawei-service-festival/

Από 26 Ιουλίου έως 22 Αυγούστου.

- Επέκταση εγγύησης για 6 μήνες επιπλέον, σε όσους είναι σε εγγύηση.

- Έκπτωση 50% - για όσους έχουν συσκευές huawei, ακόμη και αν είναι εκτός εγγύησης - σε οποιαδήποτε επισκευή ή ανταλλακτικό.

- Κουπόνι επισκευής και άλλα.....

Στη σελίδα έχει οδηγίες για τον τρόπο συμμετοχής.

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Like 4
  • Thanks 7
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Huawei service festival....για κατόχους smartphone Huawei (26/07 έως 22/08).
  • Απαντήσεις 60
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

https://consumer.huawei.com/gr/support/huawei-service-festival/ Από 26 Ιουλίου έως 22 Αυγούστου. - Επέκταση εγγύησης για 6 μήνες επιπλέον, σε όσους είναι σε εγγύηση. - Έκπτωση 50% - για

Τους ρώτησα στο τσατ και λένε τα mate είναι εκτός του πρόμο. Τους λέω ότι στο όρους λέει ότι περιλαμβάνονται όλα τα κινητά huawei με ενεργή εγγύηση και μου λένε "μπορούμε να σας βοηθήσουμε σε κάτι άλλ

Για την ακρίβεια δεν στο "έβγαλε" η Huawei ότι είναι Ιταλικό, το μεγάλο κίτρινο μαγαζί στο "έβγαλε" ότι είναι ελληνικό ενώ δεν είναι.

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, MauroPaltoudias είπε

Καλησπέρα. Το δοκίμασε κανείς; Δουλεύει; Σε συσκευή αγορασμένη τον 12ο του 2020 αναφέρει ότι δεν πληροί τις προϋποθέσεις. 

Δεν το έχω δοκιμάσει. Δεν έχω huawei. Μπορείς να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά μαζί τους, να δείτε γιατί το βγάζει off. 

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Κι εγώ P30 pro μου λέει ότι δεν τηρεί τις προϋποθέσεις. Αγορά 8/20 με εγγύηση έως 8/22.. Καλό promo αλλά για ποιους??

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι διακοπές, θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω ωστόσο. Αν κάποιος άλλος έχει κάτι νεότερο - μετά από επικοινωνία με την εταιρεία - , ας το γράψει εδώ. Θα βοηθήσει αρκετούς από εμάς. Ευχαριστώ. 

Υ.Γ. P30 η συσκευή. 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Huawei mate 30 pro εγγύηση έως 11/22 δεν πληρεί τις προϋποθέσεις 

Τελικά για ποία κινητά είναι αυτή η επέκταση εγγύησης; 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, Dimoleon είπε

Κι εγώ P30 pro μου λέει ότι δεν τηρεί τις προϋποθέσεις. Αγορά 8/20 με εγγύηση έως 8/22.. Καλό promo αλλά για ποιους??

Από το site της Huawei:

A:Ο χρήστης πρέπει να ανοίξει την εφαρμογή MY HUAWEI για να συνδεθεί πρώτα στο Huawei ID και να κάνει κλικ στο κουμπί Αίτησης στη σελίδα της καμπάνιας.

8 λεπτά πριν, loukas599 είπε

Huawei mate 30 pro εγγύηση έως 11/22 δεν πληρεί τις προϋποθέσεις 

Τελικά για ποία κινητά είναι αυτή η επέκταση εγγύησης; 

Από το site επίσης:

A:Η επέκταση εγγύησης ισχύει για όλες τις συσκευές της Huawei με ενεργή εγγύηση . Οι συσκευές θα πρέπει να έχουν αγοραστεί στην Ελλάδα από το δίκτυο συνεργαζόμενων καταστημάτων (όχι μεταχειρισμένες / ανακατασκευασμένες συσκευές, χωρίς ιδιωτικές πωλήσεις, χωρίς αγορές μέσω πλατφορμών δημοπρασίας)

Η εγγραφή με Huawei ID είναι υποχρεωτική.

Παιδιά, κάνετε ένα κόπο να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά. Αξίζει το κόπο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε μενα σε ενα Honor που εχω παρει απο Κωτσοβολο (για να μην πει κανεις για μη εξουσιοδοτημενο κλπ), βγαζει οτι η εγγυηση εληξε 1/Μαρ/2021, ενω το εχω παρει 25/Νοε/2019...

Μαλλον υπολογιζουν ποτε το κατασκευασαν η ποτε το πουλησαν αυτοι στον Κωτσοβολο.

Tragic.

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μίλησα και εγώ με τη Huawei για το Honor 9X. Οι συσκευές Honor δεν περιλαμβάνονται στο promo για επέκταση εγγύησης.

Εκείνο που είναι χρήσιμο, είναι το SERVICE DAY.

• Η καμπάνια του Service Day πραγματοποιείται τη τελευταία Τετάρτη – Πέμπτη και Παρασκευή κάθε μήνα σε επιλεγμένα Εξουσιοδοτημένα Κέντρα Εξυπηρέτησης HUAWEI.

• Έκπτωση εώς και 65% στο κόστος εργασίας της επισκευής του κινητού σας για εκτός εγγύησης επισκευές

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
13 λεπτά πριν, emperor4her είπε

p40 pro παντως μου εεγραψε οτι δεν γινεται.. δεν ξερω τι παιζει.. 

πάρε τηλ. huawei

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.