Προς το περιεχόμενο

Νέα τεχνικά προβλήματα για το δίκτυο της Vodafone [Ενημέρωση]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα Τρίκαλα είμαστε ακόμη χωρίς ίντερνετ. 

Ευτυχώς λήγει το συμβόλαιο μου σε λίγες μέρες. Έχουν και το θράσος να ζητάνε και αυξήσεις στα πάγια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κ Ξάνθη τα ίδια χάλια με τα δεδομένα του κινητού.... Κ με πέτυχε σε φάση μετακόμισης χωρίς σταθερό ίντερνετ... Good job  voda... 

Επεξ/σία από sonorman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα ΟΤΕ και γλυτωσα. 4 φορες ειχα παει να αλλαξω την διευθυνση που ανηκει το σταθερο και ολο σε αλλη διευθυνση το ειχαν καταχωρησει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν με παίρνουν τηλέφωνο για ανανέωση και μου δίνουν ίδια τιμή με κοσμοτέ αυτό τους λέω. Στην βόντα δεν έρχεσαι για την ποιότητα αλλά για καλύτερη τιμή, με τα ίδια λεφτά πας κοσμοτέ καρφί. Ε γκρινιάζουν ότι δεν είναι έτσι αλλά την ρίχνουν την τιμή. .Ενώ κάθε χρόνο με παίδευαν και απλά δεν μου έκαναν αύξηση στο υπάρχων συμβόλαιο φέτος ξεσάλωσαν. Μου έδωσαν με 16€ τα διπλά από το παλιό πρόγραμμα. Και σε άλλον γνωστό στο ίδιο διάστημα 17€ unlimited και 8γβ. εξωφρενικές μειώσεις και λογικά τις δίνουν γιατί πρέπει να έχουν μείωση συνδρομητών. Το λέω γιατί και οι 2 μας ήμασταν αποφασισμένοι να πάμε κοσμοτέ ακόμα και 5€ ακριβότερα λόγω όλων αυτών των προβλημάτων. Δεν θυμάμαι και εγώ πόσες φορές υπήρχαν μέρες που γραμμή έβγαζες με την 2η προσπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελεος πια.... Τ χριστουγεννα σ ιδια περίπτωση ειχα κανει εργοστασιακες στο κινητο μου γιατι νομιζα ειχε προβλημα... Σημερα πιο υποψιασμενος πλεον περιμενα ενα....... 3ωρο μεχρι που εφτιαξε. Αλλα δν ειναι κατασταση αυτη τουλάχιστον 1-2 φορες τ μηνα να υπαρχει θεμα. Συν τα θεματα με τα vodafone app και CUapp που στις 10 φορες π παω να μπω τις 7.... "κάνουν έργα συντήρησης" Τετοιο χαλι με την κοσμοτε π ειχα μεχρι περσι δν ειχα δει ποτε μου

Επεξ/σία από Giorgos17589
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 32€ το μήνα Cosmote 50αρα VDSL δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να τιμωρεί τον εαυτό του με εναλλακτικούς, δηλαδή πόσο φθηνότεροι να είναι, 5-10€; Αξίζει η διαφορά να μπλέκεις με την κάθε βλακεία που θα βγάλουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Hacker?pcs είπε

Με 32€ το μήνα Cosmote 50αρα VDSL δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να τιμωρεί τον εαυτό του με εναλλακτικούς, δηλαδή πόσο φθηνότεροι να είναι, 5-10€; Αξίζει η διαφορά να μπλέκεις με την κάθε βλακεία που θα βγάλουν;

την πρωτη και τελευταια φορά που εφυγα απο forthnet και πηγα οτε ειχα αποσυνδέσεις ολη μερα. δεν μπορούσαν να κανουν τιποτα λεγανε... Πηγα nova παλι και εχω μια αποσυνδεση το 4μηνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν σε ταξίδι και έπαθα την πλάκα μου, καθώς σταματάω να βάλω καύσιμα, και η γυναίκα που δούλευε στο πρατήριο, μου λέει έχει καταρρεύσει ιντερνετ και κινητή εδώ και μια ώρα, φανταστήκαμε λόγω καύσωνα έγινε κάποια καταστροφή, πάω σε άλλο πρατήριο πιο κάτω τα ίδια,  (τόσο άτυχος είχαν και αυτοί POS με Vodafone). 

Tελικά επανήλθαν. Ποιος ξέρει θα ανακοινώσουν τα πραγματικά αίτια του προβλήματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, Hacker?pcs said:

Με 32€ το μήνα Cosmote 50αρα VDSL δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να τιμωρεί τον εαυτό του με εναλλακτικούς, δηλαδή πόσο φθηνότεροι να είναι, 5-10€; Αξίζει η διαφορά να μπλέκεις με την κάθε βλακεία που θα βγάλουν;

Γιατί με 29.90 στους άλλους 3 παίρνεις 100αρα. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Λέτε για τη Cosmote αλλά ξεχάσατε ότι είχε παρουσιάσει το ίδιο πρόβλημα το 2019 και τότε κράτησε πάνω από 24 ώρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Γιατί με 29.90 στους άλλους 3 παίρνεις 100αρα. 😛

41 στην Cosmote η 100αρα, άρα 11ευρ η διαφορά. Για μένα τα πληρώνω το μήνα (αν ήθελα 100αρα) και να μην έχω το ό,τι πρόβλημα τους καπνίσει να βγάλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...