Προς το περιεχόμενο

Νέα τεχνικά προβλήματα για το δίκτυο της Vodafone [Ενημέρωση]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Μπραβο,ετσι οπως το παμε θα μείνουμε με την Cosmote μονο κ θα μας ζηταει 40 ευρω το μηνα για 24αρα..

Απ το κακο στο χειρότερο παμε σαν χωρα κ σ αυτον τον τομεα..

Και θα λέμε και ευχαριστώ γιατί τουλάχιστον θα λειτουργεί. Από τότε που ιδιωτικοποιήθηκε δεν είχα ποτέ θέμα με ιντερνετ (σταθερό γιατί κινητό ακόμα vodafone εχώ που βάση προσωπικής χρήσης με βολεύει καλύτερα) σε αντίθεση με τη vodafone στο πατρικό που είναι καρκίνος (και την έχουν οι δικοί μου από εποχή HoL στα καλά της).

Επεξ/σία από I'm_busy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο το πρωι δεν μπορω να καλεσω απο το κινητο vodafone, ουτε μπορουν να με καλεσουν, ουτε εχει data. 

Για λιγο καταφερα και καλεσα σε αλλο κινητο vodafone. Μετα ξανα νεκρες ολες οι υπηρεσιες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, nxmail2001 είπε

Έφυγα από την Vodafone εδώ και ένα χρόνο και πήγα Cosmote (σταθερή και κινητή) και βρήκα την υγειά μου.

Αρνητικό όμως ότι η Cosmote παραμένει η μόνη αξιόπιστη.

Και η οποία Cosmote με ασύλληπτη αφθάδεια στο τηλέφωνο σου απαντά οτί "ναι πληρωνετε 50αρα αλλα η ταχυτητα της περιοχης maxarei στα 25 και ευχαριστημένος να'στε", γιατί και καλά είμαι η μόνη αξιόπιστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαλαρώστε λίγο....προβλήματα όλα τα δίκτυα κάποια στιγμή αντιμετωπίζουνε..μήπως θέλετε να γυρίσουμε σε εποχές που πληρώνανε μόνο στον ΟΤΕ πάγιο 40 ευρώ χωρίς να προσφέρει τίποτα????

  • Thanks 3
  • Confused 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξωτερικό η Vodafone είναι η καλύτερη εταιρεία. Μόνο στο Ελλάντα γίνονται αυτα. Μάλλον η εταιρεία απλά θέλει να υπάρχει στο χώρο και δεν ενδιαφέρεται να κάνει ενα βήμα παραπάνω. 

Οταν θα μπορέσει μια εταιρεία να δουλέψει με δορυφόρο, και σταθερές κεραίες τότε ο ΟΤΕ θα αναγκαστεί να κατεβάσει τιμές πάρα πολύ. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Stergios74 είπε

Εσείς που δεν έχετε ιντερνέτ, πως έχετε insomnia; 🤔

Πήραμε δανεικό ένα κιλό internet από τον γείτονα που είναι στην Cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ccchristopoulosccc είπε

Και η οποία Cosmote με ασύλληπτη αφθάδεια στο τηλέφωνο σου απαντά οτί "ναι πληρωνετε 50αρα αλλα η ταχυτητα της περιοχης maxarei στα 25 και ευχαριστημένος να'στε", γιατί και καλά είμαι η μόνη αξιόπιστη...

Σωστά, εγώ πληρώνω για 50, στην πραγματικότητα 31 αλλά κανόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...