Προς το περιεχόμενο

Νέα τεχνικά προβλήματα για το δίκτυο της Vodafone [Ενημέρωση]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, dakangr είπε

Εχω κοσμοτε προσωπικο 20 χρονια. Ειχα wind εταιρικο 5 χρονια, και τα τελευταια 3 ειμαι στη Vodafone. Νομιζω το χαλι της δεν το φτανει κανεις.

Λεγε μας τετοια τωρα....

Μετα απο 11 χρονια αφησα κοσμοτε (εδινα 140 ευρω το μηνα και τωρα στην Βοντα για τα ιδια ακριβως δινω 67) και μετακομισα γιατι νευριασα. 

Σκαει τηλ 2 βδομαδες πριν απο κοσμοτε επειδη τελειωνε το συμβολαιο μου ωστε να μου κανουν νεα προσφορα... Λεω ας μιλησω , δεν βαριεσαι ? Μου προτεινει λοιπον οτι ειχα (με 2 gb εξτρα data) και 25 ευρω παραπανω απο οτι ειχα πριν ! Τους εχεσα και εφυγα. Δινουμε που δινουμε διπλἀ και τριδιπλα λεφτα , τουλαχιστον εχετε λιγη τσιπα ! Μονο σαν νεο συνδρομητη σε αντιμετωπιζουν καλυτερα οι ελληνικες εταιρειες. Ο παλιος ειναι μακακας ....

Πηρα λοιπον τα 2 κινητα και οπου να ναι ερχεται σταθερη. Ελπιζω να μην εχω θεματα. WIND ειχα δοκιμασει ενα φεγγαρι και την πεταξα την ιδια εβδομαδα . Την θεωρω μακραν την πιο αθλια αλλα ειναι και πως θα σου κατσει (περιοχη, καλυψη κοκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εχω κανονικα ιντερνετ ομως...Ειμαι vodafone..Αυτη τη στιγμή δεν εχετε εσεις??

Ειναι πολυ κακο να μην υπάρχει αξιοπιστία σ αλλες εταιρείες γτ ετσι έχει φτασει η Cosmote να ζηταει 28-30 ευρω για 24αρα γραμμη.. Ντροπή κ αισχος δλδ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το βράδυ ήμουν στα Άνω Λιόσια με δεδομένα (4G) και πλήρες σήμα - σερνόταν.

Επισης στη Καλλιθέα με VDSL 200 (ναι, φλεξάρω) είχα 3 ή 4 αποσυνδέσεις σε ανύποπτο χρόνο, με τη τελευταία σήμερα πριν 2-3 ώρες  ενώ η γραμμή έχει συνεχώς CRC errors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Πανος999 είπε

Εγω εχω κανονικα ιντερνετ ομως...Ειμαι vodafone..Αυτη τη στιγμή δεν εχετε εσεις??

Ειναι πολυ κακο να μην υπάρχει αξιοπιστία σ αλλες εταιρείες γτ ετσι έχει φτασει η Cosmote να ζηταει 28-30 ευρω για 24αρα γραμμη.. Ντροπή κ αισχος δλδ..

Ας στο είχε 15 το μήνα θα έβαζαν λουκέτο την άλλη μερα οι υπόλοιποι ξέρουν εκεί στην επιτροπή ανταγωνισμού ο κύριος πάροχος δεν επιτρέπεται να έχει χαμηλότερη τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό το πρωί στο δρόμο δεν είχα internet στο κινητό και άνοιγα έκλεινα δεδομένα - έκανα επανεκκίνηση άλλα τίποτα, μέχρι που βαρέθηκα και το παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stiflerakos είπε

Προφανως δεν εχεις δοκιμασει ακομα WIND...

Γι αυτο λεγαν οι παλιοι, μεγαλη μπουκια φαε ....

Ήμουν Cosmote καλή αλλά πανάκριβη. Έβαλα Vodafone και εκτός του ότι ήταν μέτρια τα πράγματα (από internet μεριά) μου έβγαζαν λάθος λογαριασμούς για 1,5 χρόνο και το βρήκε κάποιος σε άσχετο τηλεφώνημα ενημέρωσης (να 'ναι καλά ο άνθρωπος) και έκαναν διόρθωση. Έπαιρνα κάθε μήνα τηλέφωνο και με δούλευαν (και είχαν και ειρωνία του τύπου "ένα χρόνο τώρα αυτό το πάγιο πληρώνετε, τώρα το θυμηθήκατε").

Πήγα Wind και βρήκα την υγειά μου. Η γραμμή πάει σφαίρα, σούπερ πακέτο με πολύ κυριλέ πάγιο, κανένα πρόβλημα προς το παρόν από τεχνική υποστήριξη και επικοινωνία. Έβαλα και στον δικών μου το σπίτι και είναι τούμπανο, και έβαλα και στην εταιρία και πάει κυριλέ. Τουλάχιστον για το θέμα ADSL/VDSL πρόσεχε σε τι περιοχή είσαι για να ξέρεις τι θα πάρεις.

Μεγάλη μπουκιά φάε φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω πως ειστε ακομα πελάτες της. ποσες φορες πρεπει να σας κρεμασει ακομα για να φυγετε? σε λίγο θα ειναι ειδηση οτι πέρασε μήνας και ΔΕΝ έπεσε η voda. τουλάχιστον θα πάρετε δωρεαν απεριοριστα στα κινητα για να βγάλετε το καλοκαιρι. αν εχετε δικτυο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...