Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι η AMD Radeon RX 7900 XT θα διαθέτει 15.360 stream processors


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μπάχαλο με τις τιμές το ξεκίνησε η Nvidia με το καπέλο στη σειρά 2000 λόγω του rtx, λες και κάνει παπάδες !Η τελευταία τίμια σειρά ήταν η gtx 1000 από εκεί και πέρα, το χάος!

Επεξ/σία από absoluteblade
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, absoluteblade είπε

Το μπάχαλο με τις τιμές το ξεκίνησε η Nvidia με το καπέλο στη σειρά 2000 λόγω του rtx, λες και κάνει παπάδες !Η τελευταία τίμια σειρά ήταν η gtx 1000 από εκεί και μετά το χάος!

εννοειται. Ακομα gtx1080 εχω, απολυτα ευχαριστημενος αν και τοτε που την ειχα παρει μου ειχε φανει ακριβη, τα εχει βγαλει τα λεφτα της τοσα χρονια. Skip τα παντα μεχρι να βγουν οι επομενες το 2022 και αναβαθμιση μονο αν οι τιμες ειναι λογικες. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άρθρα αυτά είναι σαν λέμε πχ η  Νισσαν βγάζει νέο GTR , ή πχ η mitsubishi σκέφτεται να βγάλει νέο Evo ξέρω γω . Κουβέντα να γίνεται και άπιαστα όνειρα για τους περισσότερους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Choronzon είπε

Τα άρθρα αυτά είναι σαν λέμε πχ η  Νισσαν βγάζει νέο GTR , ή πχ η mitsubishi σκέφτεται να βγάλει νέο Evo ξέρω γω . Κουβέντα να γίνεται και άπιαστα όνειρα για τους περισσότερους 

To άρθρο αυτό αφορά μια φήμη γνωστή απο καιρό. Εγινε θέμα τώρα, γιατι το είπε κάποιος Bondrewd - ποιός είναι αυτός ? Mην είναι κανας CEO ? Μην είναι κανα μεγάλο στέλεχος ? μπα... -  ούτε η μάνα του δεν τον ξέρει και μάλιστα δεν είναι απόλυτος, είναι "αρκετά σίγουρος"... Αυτή είναι η είδηση... Κάποιο μέλος Bondrewd του Beyond3D είναι αρκετά σίγουρος... :)

Nα γράψω κι εγώ εδώ οτι είμαι αρκετά σίγουρος οτι αναβάλλεται η 7900ΧΤ να γίνει χαμός στο Λος Αντζελες... :)

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Thresh είπε

Beyond3D

Site είναι. 😛

Γράψε λάθος... κεκτημένη ταχύτητα... Ο Bondrewd ήθελα να γράψω... πάω να το διορθώσω πριν γίνω ρεζίλι... :)

Επεξ/σία από Eloy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2021 στις 7:35 ΜΜ, tombyraider13 είπε

Πλέον, όποτε βλέπω καινούργιες κάρτες της κόκκινης, που έχουν βελτιώσεις, ξέρω ότι ακολουθεί το χοντροπάλουκο της τιμής, που πλέον ξεπερνάει και της nvidia. Στον ανταγωνισμό της τιμής δυστυχώς η κόκκινη νομίζει ότι όποιος την έχει μεγαλύτερη είναι και καλύτερος...

Τις τιμές της Αmd δυστυχώς τις ορίζει η Νvidia... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...