Προς το περιεχόμενο

Η Google ανακοίνωσε τα Pixel 6 και Pixel 6 Pro με τον δικό της επεξεργαστή Tensor


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Waiss είπε

Day one αγορά από Google store κι άσε τους άλλους να ασχολούνται με τα κινέζικα bugoκουβαδάκια τους :lol:

Πως τον κάνουμε τούτο μιας και δεν μας αγαπάει εμάς στο Ελλαδιστάν η κυρία G ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδια η google είπε 150% περισσοτερο φως ο καινουριος σένσορας θα μαζεύει απο του pixel 5...αν το pixel 5 ειναι στα 1/2,55" και το pixel 6 στα 1/1,5 περιπου ο σενσορας και σε συνδυασμό με το λογισμικό της google μάλλον φέτος με τα pixel 6 θα κόψουν τους κ@λους σε ορισμένους

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο.Ελπιζουμε σε αναλογες επιδοσεις και να μην τσιγκουνευτουν τα χαρακτηριστικα.Ελπιζω και σε βελτιωση του βιντεο περα απο τις φωτο που σιγουρα θα ειναι εξαιρετικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, NickTG είπε

Ναι, και? 

Τι και ρε φίλος; Μονόδρομος!! μπαταρία all week, notch 50cm, δαχτυλικό αποτύπωμα all screen,  bezels 0% και άλλα τέτοια προχω.

Εμενα σαν design μου αρέσει πολύ και επιτέλους κάτι διαφορετικό, ελπίζω να βγάλει δυνατό εργαλείο να ανέβει ο ανταγωνισμός στα flagship, ελπίζω και επίσημη υποστήριξη για την Ελλάδα .

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μμμμ .. επιτέλους έχουμε από android μεριά υλοποίηση αλλά apple.

 Δικό της επεξεργαστή και δικό της λειτουργικό .

 Εμπειρία χρήσης (αν ο επεξεργαστής είναι επιπέδου ναυαρχίδας όπως υπόσχεται ) αλλά I phone με όλες τις ελευθερίες του android) με τα καλά του και τα κακά του .

 Κάμερες σίγουρα top .

 Για να δούμε ..

Το I phone δεν το αλλάζω για πολλούς και διάφορους λόγους αλλά αν μπορούσα να έχω και μια συσκευή android μάλλον θα ήταν η επιλογή μου 

Επεξ/σία από Chris_BMW
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω το χωνεύω χαλαρά 😅 διαφορετική γραμμή αισθητικής απο την μάζα και σαν εκτέλεση εμενα καλα μου σκάει, "το ακούω"

διαφανή θηκούλα και ολα καλα :) (προτιμώ το 6 απο το pro)

Επεξ/σία από siz4
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, barman_ είπε

πολυ ωραιο.Ελπιζουμε σε αναλογες επιδοσεις και να μην τσιγκουνευτουν τα χαρακτηριστικα.Ελπιζω και σε βελτιωση του βιντεο περα απο τις φωτο που σιγουρα θα ειναι εξαιρετικες

Ο Brownlee είπε σε χθεσινό βίντεο του ότι το βελτίωσαν. Ουσιαστικά πρόσθεσαν το computational photography και στα βίντεο. Του έβαλαν μάλιστα ένα συγκριτικό δείγμα με iPhone και Pixel 5 για να δει τις διαφορές και φαίνεται να εντυπωσιάστηκε.

7 ώρες πριν, Cell_7 είπε

Πως τον κάνουμε τούτο μιας και δεν μας αγαπάει εμάς στο Ελλαδιστάν η κυρία G ?

Mailboxde λέγεται και στο φέρνουν στην πόρτα του σπιτιού σου με όποια μεταφορική διαλέξεις. Σε 10 μέρες το έχεις στα χέρια σου. Αλλιώς αν έχεις γνωστό στην Γερμανία, να το παραλάβει εκείνος και να στο στείλει μετά.

Επεξ/σία από Waiss
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο καλό στην ιστορία είναι το ΑΙ και σίγουρα οι κάμερες. Θα τα σκίσει όλα. 

Τιμή λογικά Ελλάδα στο 1500αρι το φοβάμαι. 

Ευτυχώς δεν πήγε σε 888 ουφ!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...