Προς το περιεχόμενο

Λάμπες σβήνουν για ένα millisec; Υπερφορτωμένο Δίκτυο αθήνα;


lasithi12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
12 minutes ago, Weiss said:

Το θέμα είναι αν καεί κάτι εξαιτίας του δικτύου δικαιούμαστε αποζημίωση? Ή θεωρείται (η φωτιά)  έκτακτη ανάγκη 

Εδώ δεν θα πάρει αποζημίωση το κράτος που μπήκε πυρκαγιά εξαιτίας του ΑΔΜΗΕ, τι να λέμε τώρα...

1 minute ago, ikorolis said:

Εγώ θα πρότεινα να έχετε πρίζες με προστασία τάσης - πολύπριζα ασφαλείας

Αυτά δεν κάνουν τίποτα στην πτώση τάσης.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, ikorolis είπε

για εμένα που είμαι επίσημα εμβολιασμένος και δεν ανήκω σε ευαίσθητη κοινωνική ομάδα κομμένο το εξ αποστάσεως...μέχρι να κολλήσουμε Covid-19 είτε από τα ΜΜΜ είτε στο γραφείο (και τότε θα κλάψει ο κάθε πικραμένος).

Καταλαβαίνω πως είναι γιατί η προηγούμενη εταιρία μου, έβγαζε σπυριά όταν έλεγα για Remote. Η τωρινή εταιρία με άφησε να πάω full remote εκτός Αθήνας. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lasithi12 είπε

σαν να καλυτερεψε η φαση;

εσεις που εχετε τους μετρητες τι λετε

Νομίζω ναι, εχει κανα μισαωρο να χτυπήσει ο επιτηρητής... να δουμε 7-10μμ που λενε ειναι η επόμενη περιοδος με αυξημένη ζήτηση...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, korakios said:

https://www.newsbomb.gr/ellada/story/1220579/diakopes-reymatos-anafores-gia-vythiseis-se-kentro-notia-kai-voreia-proastia

έχει πυρκαγιά και τη φάγανε υπερυψηλής τάσης

Ο ΑΔΜΗΕ λέει ότι επανήλθαν τα κυκλώματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lasithi12 είπε

Σβήνουν οι λάμπες για ένα μιλι σεκ.

ο υπολογιστης και τα ηχεία μια χαρά καμια διακοπή.

σύνθημα για φορτωμένο δίκτυο;

πως το μέτρησες το ένα μιλι σεκ ?

πλάκα κάνω !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 minutes ago, tritonas00 said:

Εχει καει ολη η βαρυμπομπη

Μολις ειπαν στα καναλια και για ανακοινωση εκκενωσης Θρακομακεδονων! Αληθεια ή λενε μαλακιες; 

Επεξ/σία από *nenya*
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ (Περιστέρι, όρια με Αγ.Αναργυρους), κανένα θέμα , τουλάχιστον στο σημείο που βρισκομαι.

Έχω μεν πρίζες και πολυπριζα και ups στο router αλλά δεν έχω κάτι για πτώση. Ελπίζω να επανέλθει το πράγμα και να περιοριστεί η πυρκαγιά γιατί τα πράγματα δεν είναι καλά πάνω από ότι βλέπω . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είπα και στο άλλον thread με τα καιρικά, είχαμε θεμα από τις 13:00 σχεδόν, για καμιά ώρα είχα κλείσει την τηλεόραση και έβγαλα από την πρίζα διάφορες συσκευές σε standby για να πάθουν τίποτα. Τώρα έχει εξομαλυνθεί το δίκτυο. Κλιματιστικά δεν θα ανάψω πάρα μόνο το βράδυ. 

Στην ΕΡΤ είπαν σύμφωνα με τον ΑΔΜΗΕ ότι το δίκτυο τροφοδοσίας της Αττικής είναι σε κίνδυνο. Στις 18:30 θα γίνει σύσκεψη του υπουργου και άλλων φορέων για να αποφασιστει αν θα γίνουν εκ περιτροπης διακοπές ρεύματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...